Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért az oroszokat vagy...

Lengster kérdése:

Miért az oroszokat vagy Putyint pártolják És nem az ukránokat a magyarok jó része?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy nekem már nagyon elegem van abból hogy rengetegen úgy gondolkodnak hogy helyénvaló hogy gyerekek halnak meg, vagy teljesen ártatlan civil emberek.


És hogy ez esetben is azt magyarázzák hogy az ukránok mit csináltak az utóbbi időbe mikor az abszolút nem ér föl szerintem egy ilyen háborúval.


Meg hogy a Putyint pártolják hogy átverték őt valamilyen ügyben mikor szerintem csak nem akartok vele akkor háborút amikor ebben megegyeztek de szerintem ott kezdődik a dolog hogy miért Érdekel neki hogy ne terjeszkedjen a NATO?


És valaki még ez esetben azt is mondja hogy azért jó mert elítéli a melegeket meg a migránsokat



2022. márc. 28. 02:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
51%

#9 Azt a jelenlegi ukrán rendszert kéne pártolni akik jelenleg elnyomják a Kárpátaljai magyarokat?


Csókod meg az ukrán barátaid!


[link]


Nekem egyik sem barátom, de jó nézni ahogy két ellenség veri egymást.

2022. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
49%
Mert nemcsak a nyugati propagandát ismerjük, hanem a tényeket is.
2022. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
64%
Lehet nem kellett volna folyamatos szélsőjobber bullshitet tolni a kárpátaljai visszacsatolásokról! Hogy van az, hogy mi össze tudunk veszni kb az összes szomszédunkkal területi kérdésileg? Nem lehet, hogy az összes szomszédunk helyett, mi vagyunk a helikopterek?
2022. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
86%
Én se Zelenszkijt, se Putyint nem pártolom, ahogy kb. mindenki, akivel eddig erről beszélgettem. Ugyanakkor sajnáljuk az ukrán civileket, akik között magyar nemzetiségűek is vannak. Legyen végre béke!
2022. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
20%
#14 Neked nem fáj Trianon?
2022. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
94%

A többség nem pártolja az oroszokat

A felmérések szerint is, még a fidesz szavazóknak is csak a 20%-a az aki kifejezetten orosz párti -de mivel több milliós választói bázisról van szó, az is többszázezeres tömeg, tehát tűnhet soknak, de mindenki semmiképp

És ezek minden országban megvannak, csak a magyarok nem fogyasztanak külföldi híreket, nem olvasnak néznek, hallgatnak más országbeli vitákat, műsorokat, kommenteket.

Itt ugyanakkor azt érzem, hogy aki ún "orosz párti" az inkább cinikus, és van benne egy ilyen szarkazmus azzal kapcsolatosan, hogy a világ túlságosan egyoldalúan sztárolja az ukránokat, és nem vonja felelősségre a politikusaikat, sem a nagyhatalmi játszmákat a kialakult konfliktusért, kizárólag Oroszországot


Ja, és azért azt ne felejtsd el, hogy nálunk ahgyományosan a régi baloldal (ma: MSZP-DK) és a Jobbik erősebben orosz párti volt. Sőt, az egyetlen igazán és tisztán orosz párti párt az a Jobbik volt, ők hozták be erőteljesen anno ezt a politikát. Egyébként ők még a Krím elfoglalását is anno ünnepelték-csak azóta rájöttek, hogy gyorsan mást kell mondani. Erről is, mint sok más mindenről

2022. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
71%

16os, nekem az a politika fáj, ami okozta.

Félreértések elkerülése érdekében én őket ugyanúgy a nemzet részének tartom, mégha szavazati jogot nem is adnék nekik, de nem gondolom őket nem magyarnak. Viszont politikai okokból szedték szét az országot és semmit sem tanultunk belőle! Ugyanazt a politikát toljuk most is. Nekem ez fáj! Nem tanulunk semmit és nem próbálunk javitani a helyzetünkön!

2022. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
55%
#18 Szóval az ukrán nyelvtörvény is a mi hibánk?
2022. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
68%

Gyanitom, hogy van némi köze a politikánkhoz.

Mégha, nem is teljes egészében, de igen.

2022. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
53%

18: imádom, hogy a magyarok mindig megkapják, hogy nem tanulnak, és mennyi mindenben hibásak, de az ukrán politikára, ami hatalmas mélygödörbe húzta az országot tilos kimondani, hogy tehet arról, ami jelenleg ott zajlik, mert az áldozathibűztatás

AKkor a magyarra se mondjátok

2022. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!