Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért az oroszokat vagy...

Lengster kérdése:

Miért az oroszokat vagy Putyint pártolják És nem az ukránokat a magyarok jó része?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy nekem már nagyon elegem van abból hogy rengetegen úgy gondolkodnak hogy helyénvaló hogy gyerekek halnak meg, vagy teljesen ártatlan civil emberek.


És hogy ez esetben is azt magyarázzák hogy az ukránok mit csináltak az utóbbi időbe mikor az abszolút nem ér föl szerintem egy ilyen háborúval.


Meg hogy a Putyint pártolják hogy átverték őt valamilyen ügyben mikor szerintem csak nem akartok vele akkor háborút amikor ebben megegyeztek de szerintem ott kezdődik a dolog hogy miért Érdekel neki hogy ne terjeszkedjen a NATO?


És valaki még ez esetben azt is mondja hogy azért jó mert elítéli a melegeket meg a migránsokat



2022. márc. 28. 02:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem pártolom az oroszokat, sőt... De azt sem, hogy katonailag beavatkozzunk a dolgokba, főleg addig, amíg más, nagyobb, erősebb NATO tagállamok nem tették ezt meg. Ez a túlbuzgóság nagyon veszélyes, felelőtlenség lenne.
2022. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
54%
Mert Putyin egy szálka a Deep State szemében. Attól, hogy mit mondanak a politikusok, az egy dolog. Azokat a bankárokat, üzletembereket meg érdekes módon nem nagyon emlegetik meg, akik a szálakat mozgatják.
2022. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
74%
Putyin Úr olcsón adja Orbán Úrnak a jó minőségű orosz földgázt és kőolajat... 😂😂😂😂😂😂
2022. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező ezeket te olvasod, vagy valakik mondták neked?

1. Nem hiszem hogy bárki pártolja Oroszországot. De ez nem jelenti hogy Ukrajnát kellene. Én is a semlegességre szavazok, mert ez nem a mi háborúnk. Semmi közünk hozzá. Intézték el egymás között.

2. Biztos vagyok benne hogy senki se akarja hogy ártatlan emberek hajlanak meg. Kik mondanak ilyet? Egyetértek a menekültek segítségével, mint minden ember. Nem ők tehetnek róla hogy a vezetőik ilyenek.

3. Azért érdeke higy ne terjeszkedjen a NATO mert nem akart nyugatbarát közvetlen szomszédot. Meg akarta tartani orosz barátnak, vagy legalábbis semlegesnek nehigy veszélyt jelentsen az országára.

2022. márc. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
67%

Anno '62-ben az USA készen állt volna atomháborúba is bocsátkozni, csak mert az oroszok oda akartak telepíteni atomrakétákat Kubába, az USA fenekébe. Közel jártak hozzá, egy hajszálon múlt az egész. Végül is megbeszélték, hogy jó, akkor az oroszok visszavonulnak Kubából, nem telepítik oda az atomrakétáikat. Cserébe az amerikaiak nem indítanak inváziót Kuba ellen és kivonják a rakétáikat is Törökországból.

Most az USA akar odatelepülni Ukrajnába, az oroszok fenekébe, és Oroszországnak most kutya kötelessége lenne ezt lenyelni? Ez tényleg igazságos lenne?

Én nem értek a politikához, nem vagyok Putyinpárti, és el is ítélem az Ukrajna elleni agresszióját, de ez nekem akkor is nagyon kettős mércének tűnik.

2022. márc. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
58%

Egyes!! Vigyázz az ilyen kijelentésekkel. Eljuthatunk odáig, hogy Szergej Viktorovics Lavrov Külügyminiszter Úr azt nyilatkozza, hogy az ukránok orosz tankokat loptak, és saját magukat bombázzák azért, hogy úgy tűnjön, mintha az oroszok támadták volna meg Ukrajnát... Oroszokat mindig mindenki csak bántani akarja...


Pedig Szergej Viktorovics Lavrov Külügyminiszter Úr világosan megmondta, hogy Oroszország a kölcsönös tisztelet és megbecsülés ideológiája mentén tart fenn emelkedett, és magas minőségű diplomáciai kapcsolatokat partnereivel.... 😂😂😂😂😂

2022. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
67%

#33 Ha te ellenzed az orosz gáz használatát akkor ne használd. Sőt áramot se használj sokat mert Paks is orosz függőségben van.


Szóval most igazi férfi lehetsz és nem kanapé hős, ne használd ezeket és mutasd meg a világnak, hogy él egy igazi férfi! ;) Hajrá

2022. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
33%

37! Egy ilyen válaszra egyszer beírtam, hogy én nem járok kocsival meg vegyes tüzelésű kályhával meg központi fűtéssel fűtök, arra jött a válasz, hogy De akkor azért eszel ugye? Tehát ti mindig be akarjatok bizonyítani, hogy bizony nincsen élet Oroszország atyácska nélkül. Pedig van! És épp most jött el az alkalom, hogy leváljunk róla! és, hogy miért?

Pont mert Ukrajna mutatja, hogy mit csinálnak akkor, ha valaki nem úgy táncol, ahogy ők fütyülnek!

2022. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
78%

#38 Áramot azért használsz? :) Gondolom ami termékeket fogyasztasz azokhoz valmami folytán használnak gázt, üzemanyagot (mondjuk szállításhoz) , áramot.


Újra mondom, légy hős és mutasd meg a világnak! ;) Hajrá! Ne dumálj, mutasd meg!

2022. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
81%
#38 Zöldséget, gyümölcsöt, gabonát se egyél, hacsak nem te termelted meg, mert nagy valószínűséggel orosz gyártmányú műtrágyával termesztették! Na és persze húst se, mert az az állat is orosz műtrágyával termesztett növényt evett :)
2022. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!