Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért az oroszokat vagy...

Lengster kérdése:

Miért az oroszokat vagy Putyint pártolják És nem az ukránokat a magyarok jó része?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy nekem már nagyon elegem van abból hogy rengetegen úgy gondolkodnak hogy helyénvaló hogy gyerekek halnak meg, vagy teljesen ártatlan civil emberek.


És hogy ez esetben is azt magyarázzák hogy az ukránok mit csináltak az utóbbi időbe mikor az abszolút nem ér föl szerintem egy ilyen háborúval.


Meg hogy a Putyint pártolják hogy átverték őt valamilyen ügyben mikor szerintem csak nem akartok vele akkor háborút amikor ebben megegyeztek de szerintem ott kezdődik a dolog hogy miért Érdekel neki hogy ne terjeszkedjen a NATO?


És valaki még ez esetben azt is mondja hogy azért jó mert elítéli a melegeket meg a migránsokat



2022. márc. 28. 02:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
38: ez nem atyácskázás kérdése, a komplett német ipar kipurcan orosz nyersanyag nélkül - ezért nincs realitása, hogy le fognak válni róluk. teljesen legalábbis biztos nem. Soha. Ezt most lehet borítékolni, a többi kommunikációs lufi
2022. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

39-40! Na pont erről beszélek, hogy ezt hiszitek, hogy nincs élet Oroszország nélkül! 🤣

Röviden erre csak annyit mondok, hogy gázt, üzemanyagot nagyon sok helyről vesznek nem csak Oroszországból!

Illetve ellentétben veled én szoktam műtrágyát venni, akkor segíts! A Magyar Nitrogénművek és Pétfürdő az mióta orosz cég és település?

2022. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!