Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért fetisizál...

A jobboldaliak miért fetisizálják a családot?

Figyelt kérdés

Mert a nőket el lehet nyomni, nem mehet dolgozni? Mert érezheti hogy mekkora alfahím amig ő keresi a pénz a nő rabszolgája meg elli ki magából a gyerekeket, és mos főz rabszolga rá? Ilyenkor azt érzi a sok nyomorult férfi hogy ő mekkora istencsászár? Ezért fetisizálja a családot? Mert hatalmat ad neki a nők fölött? A hatalom mámora?


Család = férfiakért lévő férfiakat hatalmát erősítő intézmény. Nök intézményesitett rabszolgatartása.


Ugye mint tudjuk a jobboldaliak többsége nem munkásosztálybeli szóval egy fizetésből is meg tudnak élni így a nőnek esélye sincs kimozdulni a helyzetéből. Bar lehet sok nő pont ezt élvezi a jobboldali pasikabn hogy nagyon gazdagok és éltartják de ennek az árnyoldalát, a kiszolgáltotott helyzetet nem látják be.



2022. aug. 16. 20:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:
Lécci olvassatok el. [link]
2022. nov. 17. 22:34
 92/105 anonim ***** válasza:

A család mindkét nem számára egyenlő az önként vállalt rabszolgasággal.

A jobboldaliak alapból rabszolgatartó társadalom pártján vannak,ezért fetisizálják a családot,ahogy te fogalmaztál,ezért van sok nagycsaládos köztük.

Jellemző rájuk.hogy imádnak mártírkodni,és akinek nincs gyereke,azt irigylik,mert hát miért nem szenved ő is,dögöljön meg a szomszéd tehene effektus.

2022. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:

#92 neked nyilván nem volt családod, nem születtél, nem anyád volt, hanem kikeltél valami tojásból egy keltetőben a hüllőfarmon. Ezt értem.

De tudod az emberek nem ilyenek. Nekünk embereknek van édesanyánk, édesapánk és a családunk a legfontosabb az életünkben. Nekünk embereknek gyermekünk születik, ez maga az élet.

Soha egy percig sem irigyeltem azt akinek nincsen gyereke, mindig szánalommal gondoltam rájuk, amiért nekik nem adatik meg ezt átélni és egyedül, magányosan fognak majd eltávozni MÁSOK gyerekeinek támogatására szorulva.

Elárulok neked még valamit rólunk, emberekről. Az életünk első harmadát gyerek nélkül éljük le és a gyerek tudod olyan valami - már az embereknél, nálatok hüllőknél nem tudom hogy megy - hogy felnőnek és önállóak lesznek. Onnantól pedig pontosan úgy tudom élni az életemet, mint amikor még nem voltak gyerekeim.

Te szegény, szánlak ám rendesen, hogy épp az marad ki az életedből ami a legjobb benne. De sebaj, egyszer talán lesz kedved tojásokat rakni neked is. Nem kell megijedned, a hüllőknek nem kell nevelnie az utódjait. Meg sem fognak ismerni, ahogy te sem azokat akiknek a tojásából ide kikelhettél.

2022. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:

#93


Attól,mert lett gyereked,az nem garancia,hogy gondozni is fog,sőt számomra kifejezetten gusztustalan életfelfogás,hogy azért csinál valaki gyereket,hogy legyen egy ingyen házicselédje.

Be is bizonyítottad,amit írtam,a rabszolgaalapú életfelfogást.


Mindenki egyedül fog eltávozni,és nagy %-ban mások gyerekei,orvosok,nővérek,egészségügyi dolgozókkal körülvéve.

2022. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:

#94 Fokozod a baromságot, pedig felesleges.

Megnyugodhatsz, eddig is világos volt hogy teljesen hülye vagy, nem kell folytatni.

2022. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:

#92 Definiáljátok már kérlek azt a rabszolgaságot amit a gyermekeseknek át kell élniük, mert már én érzem magam rosszúl.


Eléggé képmutató, hogy kb. egy állandóan gőzölgő, örök pesszimistának írjátok le a jobboldali családosokat, miközben ti vagytok azok akik ennyire hevesen próbáljátok meg bizonygatni, hogy a gyermekesek élete kizárólag sz*r lehet. Valahogy nem tudom elhinni azt a cukormázas-felhőtlen boldogságotokat, ha folyamatosan várjátok a visszajelzést a hasonszőrű társaitoktól. Ez alapján inkább jellemzőbb a baloldali sznobokra a "dögöljön meg a szomszéd tehene" effektus és a mártírkodás.


Kérdező: Ha képesek lennétek a kommunikációra, ami egy egyészséges párkapcsolat alapját képezi, nem kellene kitombolnotok magatokat sem itt gyk-n, sem pedig Gumiszoba, Anyutentikus és társai gagyi női blogokon és nem beszélnél olyan kreténségekről, hogy a család egy intézményesített rabszolgatartás. De nyilván egyszerűbb a személyes felelősség áthárítása és a másikra való mutogatás, hogy semmi sem a te hibád. Nőjetek fel.

2022. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 A kérdező kommentje:
Neked jó érzes a ferhed sz*ros gatyaját moani miközben ő ledobja magát a tv elé egy sör társaságában?
2022. nov. 18. 11:58
 98/105 anonim ***** válasza:

Na erről beszélek kérdező, a kommunikáció hiánya. És nem kicsi sztereotipizálás. Nyilván a férjek csak igénytelenek lehetnek, szaros gatyával és egy sörrel a tv előtt.


Kollégiumban laktam 4 évig. Szobatársam egy nagy trehány volt. Összevesztünk, mert sokáig én se szóltam és inkább magamban morogtam, mint ti. Aztán megbeszéltük és onnanstól patyolat tisztaság vot és nem az, hogy én takarítok egy másik ember után is. A különbség köztem és köztetek az, hogy én beismertem az ÉN hibámat is és lekommunikáltuk a szobatársammal.


Saját magatoknak generáljátok a problémákat és mind a ketten hibásak vagytok, mert: 1) a férjed nem veszi észre

2) te pedig ahelyett, hogy szolnál neki, hogy segítsen be, helyette hergeled magad és csinálod a cirkuszt.

2022. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:

#97 Az én férjem nem dobja le magát a tévé elé, nincsen szaros gatyája sem.

A te nyomorodat ne vetítsd ki másokra!

2022. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:

85. Úristen...

Kérdező elhiszem, hogy neked a nemi szerved fontosabb egy gyereknél és öregkorodig próbálod majd megőrizni a szépségét, de képzeld el, nem minden nőnek csak az a fontos, hogy össze-vissza dugjon mindenkivel. Normális dolog, hogy szülés után egy kis ideig a nőnek fájdalmas lesz majd a szex, de utána mégis csak rendbe jönnek a dolgok, különben senkinek nem lenne testvére. És azt a nemi szervet vagy testet már nem kell mutogatnia senkinek, szóval nem is értem, ha egészséges marad, miért kéne annak még kötelezően szépnek is lennie. A férje pont úgy szereti, ahogy van, és meg is szokta már. Persze, ha zavarja az a külső, akkor tehet ellene, hogy újra csinos legyen. Nem igaz, hogy nem, ilyen kifogásokkal csak az akaratlan lusták jönnek. De annak a két szülőnek igenis megérte az a sok fájdalom és nehézség a gyereknevelésben egy gyönyörű életért, amire igenis büszkék lehetnek. A gyerek sikerei az ő sikereik is, és ha már ennyivel jobbá teszik a világot, az is egy nagy dolog. Mert lehet, hogy abból a gyerekből egy orvos vagy tűzoltó lesz, aki pont a te életed fogja megmenteni. De lehet akár egy olyan átlagos ember is, aki épp jókor lesz jó helyen, és a segítségedre siet, ha bajba kerülsz. Ennek az embernek a szülei szemébe is meg mernéd mondani, hogy egy parazitát szültek a világra? Felfogtad, hogy konkrétan olyan emberekről beszélsz, akik nagy részének inkább hálásnak kéne lenned, hogy megteremtik mind azt, ami téged életben tart? Ha ennyire nem szereted őket, vagy ezt a birkanevelő rendszer, akkor ki lehet költözni a dzsungelbe. Fogadni merek, hogy két percig sem maradnál életben, mert ott tényleg farkastörvények uralkodnak. Ott aztán verheted a melledet a nagy szülés ellenességeddel, amíg meg nem esz egy tigris.

2022. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!