Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért fetisizál...

A jobboldaliak miért fetisizálják a családot?

Figyelt kérdés

Mert a nőket el lehet nyomni, nem mehet dolgozni? Mert érezheti hogy mekkora alfahím amig ő keresi a pénz a nő rabszolgája meg elli ki magából a gyerekeket, és mos főz rabszolga rá? Ilyenkor azt érzi a sok nyomorult férfi hogy ő mekkora istencsászár? Ezért fetisizálja a családot? Mert hatalmat ad neki a nők fölött? A hatalom mámora?


Család = férfiakért lévő férfiakat hatalmát erősítő intézmény. Nök intézményesitett rabszolgatartása.


Ugye mint tudjuk a jobboldaliak többsége nem munkásosztálybeli szóval egy fizetésből is meg tudnak élni így a nőnek esélye sincs kimozdulni a helyzetéből. Bar lehet sok nő pont ezt élvezi a jobboldali pasikabn hogy nagyon gazdagok és éltartják de ennek az árnyoldalát, a kiszolgáltotott helyzetet nem látják be.



2022. aug. 16. 20:44
 61/105 A kérdező kommentje:
#60 Sajnallak hogy a kiszolgáltatott szerepbe kerültél. A szolgálolány meséjét ismered? Most jött ki az 5. évad.
2022. szept. 14. 13:19
 62/105 anonim ***** válasza:
60%
61. Sajnállak, hogy ilyen szűklátókörü vagy. És nem nézek ilyen fajta műsorokat, nem is nagyon érdekel. Sokkal inkább töltöm az időmet azzal, amit szeretek csinálni.
2022. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
79%

#62


Milyen fajta "műsor"?

Azt se tudod mi,de elutasítod.

Nem egy valóságshow,hanem egy disztópikus világot mutat be,ahol a nőket tenyészállatnak tekintik.


És lásd nem kell a 3.világba mennünk,Amerika,abortusz téma.

2022. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
100%

63.

Műsor: televízióban (a mai világban akár az interneten is) sugárzott program.

A szolgáló lány meséje egy televíziós sorozat.

Bocsánat, ha félreérthető voltam, vagy ezzel a szóval esetleg leminősítettem a sorozatodat, de az akkor is egy műsor féle, amit emberek néznek (ahogy a valóságshowkat is). Semmi negatívum nem volt benne. Az, meg hogy engem nem érdekel a témája, az én dolgom. Pl. ha egy más filmnek is megnézem az előzetesét, igazán el tudom arról is dönteni, hogy tetszene-e az egész film vagy sem.

2022. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy hogyan lehet 5 évadot csinálni abból, hogy a nőket "tenyészállatnak" tekintik? Történik valami különösebb változás is?
2022. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:

A családban élés egy kényszerhelyzet.

Minél több generació él együtt egy csaladban, háztartásban annál nagyobb a mélyszegénység.

Milliárdosok- akár külön házat is vesznek a 16 éves lánynak

Átlagos - szülők+gyerekek

Szegények- szülők+nagyszülők+gyerek

Nagyon szegények- szülők+nagyszülő+gyerek+közeli rokonság

Mélyszegények- szülő+gyerek+nagyszülő+közeli rokonság+távolabbi rokonsag

De ez már tényleg a ciganysor szint amikor az egész pereputty egy putriba lakik

Pl hős utcai panel

A család fetisizálása a nyomor romantizálása

2022. okt. 3. 09:48
 67/105 anonim ***** válasza:
100%
66. Szerintem ez nem attól függ. De a cigányok megint más kategória, és ők sem azért szegények, mert mindenki együtt lakik. Vannak olyan cigányasszonyok is, akik egyedül élnek a gyerekeikkel, mégis szegények. Viszont itt vagyok én is, egy házban élek a szüleimmel és a nagymamámmal, és egyáltalán nem vagyunk szegények, sőt. Olyat pedig nem is láttam, hogy a nagyszülőköm kívül élne egy családddal bármilyen más rokonság, ráadásul szegények is lennének. Ezt te csak így fogod fel. Más kultúrákban pl. igaz, hogy sokan élnek együtt a családban, de azok meg kicsit sem szegények, amikor 12 fogás kerül az asztalra.
2022. okt. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyébként is, ha az embernek nem lenne családja, idővel kihalnánk, szóval ennek így semmi értelme.
2022. okt. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:

Nem halnánk ki. Magát az intezmenyét nem szeretem. Az állatok sem elnek családban. A legtöbb állat a kicsinyek születése vagy felnövése utan külön megy. Az állatvilágban annak ellenére hogy a nőstényeknek kölykük van még nem szorulnak egymásra, nem házicselédnek tartjak a nőstény egyedet hanem a nőstény is vadászik. Ajánlom olvasásra:

[link]

[link]

2022. okt. 4. 08:05
 70/105 anonim ***** válasza:

"Az állatok sem elnek családban."

Hát te azért basszus, ahhoz, hogy szaporodni tudj, csak fel kell csináljon valaki, magyarul megmondva. Engem csak ne kúrogasson mindig valami idegen pasi, azért hogy én szüljek, mint a macskák. Éppen ezért van az embernek szüksége egy állandó társa. Nem szeretnék k*rva lenni.

2022. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!