Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért fetisizál...

A jobboldaliak miért fetisizálják a családot?

Figyelt kérdés

Mert a nőket el lehet nyomni, nem mehet dolgozni? Mert érezheti hogy mekkora alfahím amig ő keresi a pénz a nő rabszolgája meg elli ki magából a gyerekeket, és mos főz rabszolga rá? Ilyenkor azt érzi a sok nyomorult férfi hogy ő mekkora istencsászár? Ezért fetisizálja a családot? Mert hatalmat ad neki a nők fölött? A hatalom mámora?


Család = férfiakért lévő férfiakat hatalmát erősítő intézmény. Nök intézményesitett rabszolgatartása.


Ugye mint tudjuk a jobboldaliak többsége nem munkásosztálybeli szóval egy fizetésből is meg tudnak élni így a nőnek esélye sincs kimozdulni a helyzetéből. Bar lehet sok nő pont ezt élvezi a jobboldali pasikabn hogy nagyon gazdagok és éltartják de ennek az árnyoldalát, a kiszolgáltotott helyzetet nem látják be.



2022. aug. 16. 20:44
 71/105 anonim ***** válasza:
69%
*hát de...
2022. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
És a gyerekemet se szeretném csak úgy 18 év után eldobni magamtól. Milyen ember az ilyen?
2022. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 A kérdező kommentje:

H aegy nőnek nincs állandó társa gyereke meg van akkor k*rva

Bezzeg ha egy férfi mindig váltogatja a párját és több nőtől van gyereke az meg dicsőség

2022. okt. 4. 13:24
 74/105 anonim ***** válasza:
69%

"H aegy nőnek nincs állandó társa gyereke meg van akkor k*rva"

👏🏻 Nem ezt mondtam. De nézd meg a macskákat, kutyákat, ha már állatok... Minden időszakban más hím udvarol a nősténynek. Ha én emberként engednék az ilyesminek, akkor k*rva lennék. Az mellékes, hogy teherbe is esek. Nehogy már a számba add, hogy lek*rváztam az egyedülálló anyákat. ❗️

2022. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
Persze... Mi dicsőség? Hogy egy f*sz, aki játszik a nőkkel?
2022. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:

Az első linkedről az a véleményem, hogy egyébként a takarítás egy alapvető dolog, amit az ember elvégez, hogy tisztaságban éljen. Ha valaki egyedül él, ezt így is, úgy is meg kell csinálnia. Eleve az egész felfogás rossz, hogy a családban a nő rabszolga, és az ő egyik kötelessége a takarítás. Én például nagyon szeretek takarítani, és utána meg jó érzéssel tölt el, hogy rend van mindenhol. Ezt én gondolom így, és nem elhitetem magammal. Azon akadnék ki inkább, hogy ha megkérném a páromat, hogy segítsen, akkor ő pont azt mondaná, "nem, mert az az én feladatom". De nincs kőbe vésve, hogy nem is fog segíteni.

A második linkhez meg annyit fűznék hozzá, hogy pont arról beszéltem, amit az a Bernadett kommentben leírt, és te ennek a képviselője akarsz most lenni, kérdező.

2022. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:

#76 " Én például nagyon szeretek takarítani, és utána meg jó érzéssel tölt el, hogy rend van mindenhol. Ezt én gondolom így, és nem elhitetem magammal. Azon akadnék ki inkább, hogy ha megkérném a páromat, hogy segítsen, akkor ő pont azt mondaná, "nem, mert az az én feladatom". De nincs kőbe vésve, hogy nem is fog segíteni."

Én utálok takarítani, és csak akkor szoktam amikor már engem zavar, szerintem kell. A párom néha tett olyan megjegyzést, hogy már nagy a por törölni kellene, vagy ideje lenne felporszívózni - mindig megmutattam neki hol találja a szükséges eszközt, ha szeretne, bármikor takaríthat, engem nem zavar. :)

Nálunk is van egyféle munkamegosztás, én gyakrabban főzök, mosok stb. ő meg inkább a kertben dolgozik, de mindenki mindent csinál, nincs női meg férfi feladat. Egyszerűen én nem szeretek annyit a kertben dolgozni mint ő, akkor én inkább bent teszem amit kell, ő meg kint. A gyerekek is fiú-lány megosztás nélkül egyformán dolgoznak a kertben, porszívóznak, füvet nyírnak vagy épp festenek ha azt kell.

Vannak időszakok amikor az ember azt hiszi meg kell tennie amit nem is akar csak mert elvárja tőle a másik. De nem kell ha nem akarja - csak ennek következménye is van. Nálunk, hogy kevésbé van rend, mint korábban - a párom ezt nem szereti, én viszont nem a háztartással töltöm az időmet hanem azzal amit szeretek helyette csinálni. A kérdező még nem jutott el odáig, hogy a feladatokra nemet is lehet mondani. Akit zavar az csinálja meg maga, vagy fogadja el hogy ilyen, ennyi van megcsinálva.

2022. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
62%

#63: "Nem egy valóságshow,hanem egy disztópikus világot mutat be,ahol a nőket tenyészállatnak tekintik."


Ez inkább utópia.

2022. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
62%

#77: "A párom néha tett olyan megjegyzést, hogy már nagy a por törölni kellene, vagy ideje lenne felporszívózni - mindig megmutattam neki hol találja a szükséges eszközt, ha szeretne, bármikor takaríthat, engem nem zavar. :)"


Mondjuk kiábrándító egy trehány nő.

2022. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
76%
#79 Mert a férfi az mennyivel is kevésbé trehány ha ugyanabban a házban él?
2022. okt. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!