Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldaliak miért fetisizál...

A jobboldaliak miért fetisizálják a családot?

Figyelt kérdés

Mert a nőket el lehet nyomni, nem mehet dolgozni? Mert érezheti hogy mekkora alfahím amig ő keresi a pénz a nő rabszolgája meg elli ki magából a gyerekeket, és mos főz rabszolga rá? Ilyenkor azt érzi a sok nyomorult férfi hogy ő mekkora istencsászár? Ezért fetisizálja a családot? Mert hatalmat ad neki a nők fölött? A hatalom mámora?


Család = férfiakért lévő férfiakat hatalmát erősítő intézmény. Nök intézményesitett rabszolgatartása.


Ugye mint tudjuk a jobboldaliak többsége nem munkásosztálybeli szóval egy fizetésből is meg tudnak élni így a nőnek esélye sincs kimozdulni a helyzetéből. Bar lehet sok nő pont ezt élvezi a jobboldali pasikabn hogy nagyon gazdagok és éltartják de ennek az árnyoldalát, a kiszolgáltotott helyzetet nem látják be.



2022. aug. 16. 20:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 A kérdező kommentje:

A #24 szerint a nők ne politizáljanak.

Nekem a család fogalmáról a nyomor ugrik be. Márcsak egymasnak vannak ott, összekucorognak 2 felnőtt 8 gyerek egy szobaban a kályha mellett egymás melegénél és éheznek. A férfi hullafáradtan hazajön a munkából a nő teste pedig aszott a sok gyerek szülése miatt. Ha hazaér a férfi megveri a gyerekeket és a nőt. A nőnek egy szava sincs. Nyomorúságos az életük egy vályogházban élnek 10 en. Azért kellett ennyi hogy dolgozzon. Az elsőszülött szigorúan fiut iskolába jaratják (de csak gimiig) a második fiut katonának a többi fiú dolgozik es ehezik a lányokat meg férjhez adják cselédnek.

Minél több gyereke van valakinek annál szegényebb. GYEREK=NYOMOR CSALÁD=NYOMOR


A gyerekvállalast a bankok gerjesztik, hogy hitept vegyél fel.

2022. aug. 19. 10:44
 42/105 anonim ***** válasza:
100%

#41 Tudod kár olyat hazudni amit könnyű ellenőrizni, mert nagy égés a vége.

A 24-es ezt írta összesen:

"Az élet rendje, hogy nő a gyermeknevelést és a család ellátását vállalja fel. Mindig ez volt. Nézd meg a többi állatot is az evolúcióban, ők is ezt csinálják"

Semmi olyan nincsen benne amit te hazudni próbálsz, hogy "A #24 szerint a nők ne politizáljanak."

Pont ennyit értesz a világ más dolgaiból is.

Ostoba vagy, rosszindulatú és még teljesen buta is - de persze nagyon agresszív, ahogy szokás ilyen embereknél.

2022. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:

De tényleg nem tudom melyik író volt. Én nekem pedig nem lesz gyerekem ha szolgálólány meséje lesz se. Én Gileádban inkabb elintézném hogy megöljenek.

Az az iró valami ószövetségi bibliai figura? Vagy Freudra gondolsz?

2022. aug. 19. 11:38
 44/105 anonim ***** válasza:
100%

#43 Látod, ebben támogatlak. NEKED ne is legyen gyereked.

Ezt amilyen te vagy nem kellene szaporítani és egy gyerek sem érdemli meg hogy ilyen szülője legyen.

de szerintem nem kell attól félned hogy veled bárki gyereket akarna. megnyugodhatsz.

nem tudom megállni, csak megkérdezem. Milyen író????? Hogy jön ide a biblia?

Szerintem vagy vedd be végre a gyógyszereidet vagy állj le a szerrel, mert nagy a káosz a te fejedben!

2022. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
100%
Bízom benne kérdező hogy csak egy troll vagy és csak feszkót levezetni és szórakozni jársz ide meg viccelődni.
2022. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll es komolyan kerdezek mindent kedves férfi valaszolók.
2022. aug. 19. 14:54
 47/105 anonim ***** válasza:
100%
Most ez nagyon ledöbbentett. Teljesen máshogy látjuk a világot Te meg én kedves kérdező, de hát ettől sok színű a világ.
2022. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:

Ime a Kuruczinfós jobberek véleménye a nőkről és az egyenjoguságról


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Áldassék a gyümölcs...

2022. aug. 19. 15:24
 49/105 anonim ***** válasza:
100%
#48: És? Ezek a kurucos szélsőjobboldaliak, nem a konzervatívok.
2022. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
100%
Ez kettő azaz 2 ,db ember. Nem vagyok statisztikus de szerintem ez nem reprezentatív meg a kuruc infót illetőleg sem a jobboldalt illetően meg pláne nem az
2022. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!