Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nevezik a balosak...

Miért nevezik a balosak nőgyűlölőnek az abortuszelleneseket, miközben a magzat védelmében lépnek fel, nem a nők ellen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 20:19
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
23%

"Jaj istenkém, annyira buták vagytok.

Miért akarjátok hogy a sok aluliskolázott hülye mégtöbb gyereket szüljön a nyomorba?"

Ez egy nagyon jó megközelítés is lehetne, csak 1 icipici bökkenő van az elmélettel. Pont hogy az aluliskolázottak nem fognak belemenni az abortuszba. Tudod, nekik a segély jobb biznisznek bizonyult... 😂

2022. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
83%

4! Igen, és? Ez eddig is így volt. Vagy ez neked újdonság?


6! Igen mint kutyát! A magzat is védve van mint magzat.

2022. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%

12.

Nekem volt terhesség megszakításom, nem volt szivhang, de az abortuszok többségében igen, aluliskolazott cigányok voltak, akiknek már a sokadik abortusza volt

2022. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%

"Nekem volt terhesség megszakításom, nem volt szivhang, de az abortuszok többségében igen, aluliskolazott cigányok voltak, akiknek már a sokadik abortusza volt"

Személyes tapasztalatod. Tartsák meg jó szokásukat!

Én meg úgy tapasztaltam, hogy egyre többen járkálnak az utcán. 🤔

2022. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj az abortuszellenesekkel (félreértés ne essék, magam sem helyeslem), hogy könnyű védeni a magzatot, ha nem nekik kell megszülni meg felnevelni.
2022. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
17%

"könnyű védeni a magzatot, ha nem nekik kell megszülni meg felnevelni"

Aki nem akar gyereket, az vagy ne szexeljen, vagy legalább gondoskodjon a megelőzésről! Fogamzásgátlók tárháza, színes választéka áll rendelkezésre. Ha elég bátor valaki ahhoz, hogy felcsináltassa magát, akkor a boltba, gyógyszertárba is el tud sétálni, és tud venni "proteksönt".

2022. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%
Az abortuszellenesek általában vagy agyament vallásosak, vagy direkt a nők jogait akarják korlátozni. Hogy a magzat sorsa mi lesz, az érdekli őket legkevésbé.
2022. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
86%
És persze itt vannak a 21:21-eshez hasonló incelek, akik szerint a nőket büntetni kell a szexért azzal, hogy a magzat kihordására kényszerítjük őket.
2022. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
2%

"És persze itt vannak a 21:21-eshez hasonló incelek, akik szerint a nőket büntetni kell a szexért azzal, hogy a magzat kihordására kényszerítjük őket."

1 Nem vagyok incel, nem akarok nőket büntetni.

2 Senki nem kényszerít senkit semmire. Egyszerű megoldásokat javasoltam, amivel elkerülhető az abortusz.

3 Egyéb próbálkozás, csakhogy ellentmondj? 😅

2022. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
61%
Én támogatnám az abortuszt, de úgy, hogy akkor töröljék el a gyermektartásdíj rendszerét is.
2022. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!