Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nevezik a balosak...

Miért nevezik a balosak nőgyűlölőnek az abortuszelleneseket, miközben a magzat védelmében lépnek fel, nem a nők ellen?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 20:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
89%
20: egyszerű megoldás? nekem fel sem írják a gyógyszert trombózisra való hajlam miatt. Tehát a srác vagy húz óvszert vagy nem szexelünk. És ha valami balul sül el védekezés mellett is teherbe eshetek. Akkor meg irány a megalázó procedúra, ami egyébként semmiben nem befolyásolná a döntésem, csak arra, hogy még rosszabb legyen ez az egész. Ez a mostani törvény másra nem is jó.
2022. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
9%
#22 Úgy tudom, hogy vannak egyéb fogamzásgátló módszerek is. Férfiaknak se csak a gumi az egyetlen lehetőség... Ha nagyon nem akartok gyereket, akkor több módszert is lehet használni egyszerre. Persze semmi sem lehet 100%, de azért a semminél több. Nem?! 🤯
2022. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
71%

“ Ez egy nagyon jó megközelítés is lehetne, csak 1 icipici bökkenő van az elmélettel. Pont hogy az aluliskolázottak nem fognak belemenni az abortuszba. Tudod, nekik a segély jobb biznisznek bizonyult...”


Sajnálom, de te tényleg nem vagy egy lángelme.

[link]


Tessék. A KSH felmérése alapján a legtöbb abortuszt az alacsonyan iskolázott nők végeztetik. Plusz több abortusz van nem házas nőknél. Remelem azért szöveget tudsz értelmezni egyedül is, és nem kell elmagyaráznom az egész felmérést

2022. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
69%

#23 folyt:

És innen ki lehet találni, hogy milyen csoportok jellemzően aluliskolázottak? Biztos, hogy azt szeretnétek, hogy mégjobban nőjön a számuk? Csak kérdezem….

2022. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
38%

#23 Az egy nagyon jó dolog, hogy alacsony iskolai végzettség, sőt az sem egy elhanyagolható tényező, hogy nem házas nőknél fordul elő. Elég tág életkor intervallumok voltak megadva ezeknél a táblázatoknál. Hiányoltam is, hogy kevés volt a reprezentatív ÖSSZESÍTETT táblázat konkrét életkorra lebontva. Az is lehet alacsony iskolai végzettségű, és hajadon, aki még koránál fogva arra alkalmatlan. (Fiatal ugyebár.)

Ha tüzetesen megvizsgáltad az összes táblázatot, akkor könnyen észrevehetted, hogy az alacsony iskolai végzettség szerinti vetélések száma lazán bepasszírozható 25 éves kor alá.

A #24-es hozzászólásod különösen tetszett, és ha figyeltél, akkor korábban már kifejetettem az álláspontomat a témában.

Külön köszönöm a sértegetést! 😘

2022. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
21%

#25 ha valami nem tetszik a statisztikában, a táblázatokban, a KSH-nál reklamálj. Biztos értékelik a kritikádat ❤️


Ha 25 éves kor alá “paszírozod be” az alacsony iskolázottságot, tehát a 8 osztály, vagy érettségi hiányát, az 25 fölött nem fog változni. Valószínűleg ezek a nők akkor vállalják a gyermekeiket. Igazából nem értem a problémád. Öhm… gratulálok, hogy tudsz táblázatot értelmezni?

2022. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
62%

#26 Nekem semmi bajom nincs a ksh-val, sőt vannak igencsak értékes grafikonjaik.

"Ha 25 éves kor alá “paszírozod be” az alacsony iskolázottságot, tehát a 8 osztály, vagy érettségi hiányát, az 25 fölött nem fog változni."

Valóban nem, csak konkrét életkor hiányában megváltozik az azon belüli arány. Nem mindegy, hogy az alacsony iskolai végzettségűek 80%-a 25 éven alul vetél, vagy 50 éven felül.

"Valószínűleg ezek a nők akkor vállalják a gyermekeiket."

Kezdjük ott, hogy a "valószínűleg" miatt számodra sem derül ki egyértelműen. Folytassuk ott, hogy aki meg akar szabadulni a magzatától, arra nehezen mondhatnánk azt, hogy "vállal".

"Igazából nem értem a problémád."

Problémám nincs. Ellentétben a meglátásom az, hogy ügyesen belinkeltél egy színes-szagos grafikonos tájékoztató jellegű érvet, de csak homályos magyarázatot társítottál hozzá, amiből számomra nem derült ki egyértelműen, hogy egyáltalán cáfolná-e a korábbi álláspontomat.

További megfigyelésem, hogy a sértegetést az bezzeg nélkülözhetetlennek tartod. Bántottalak?! 😅

2022. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
68%

#27 “ Ellentétben a meglátásom az, hogy ügyesen belinkeltél egy színes-szagos grafikonos tájékoztató jellegű érvet, de csak homályos magyarázatot társítottál hozzá”

Állítottál valamit. Azt, hogy az alacsonyan iskolázott nők kevésbé “érdekeltek” az abortuszban, hiszen ha megszülik a gyereket, akkor milyen segélyeket kapnak, és ez nekik megéri. Ezt cáfoltam. Hiszen az egyértelműen kiderül, hogy de, a legtöbb abortuszt, valóban az alacsonyabban iskolázott nők végeztetik. Sajnálom, ha nem tetszik, de ez tény.

2022. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
90%

Mert mindenképpen be kell tenni az embereket valamilyen kategóriába.


Az abortusz ellenesek meg a mellette érvelők nem két homogén tábor, attól függ, miért/kivel/milyen élethelyzetben/milyen az embrió egészsége, stb (ezer kérdés árnyalja) történik az abortusz.

2022. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
23%

Ez az abortuszügy egyre cifrább.


Azért ne felejtsük el, hogy Kínában kifejezetten sok abortuszt nemi alapon hajtottak végre. Csak a lánymagzatokat kapárták ki, mivel az etykepolitika idején fiút akartak a házaspárok.


El kéne mondani a feministáknak, hogy míg az abortuszt női alapjognak nevezik, addig Kínában pont a nőket gyilkolták le az abortusszal. Elmebeteg világban élünk.

2022. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!