Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz most a szakmunkásokkal?

Mi lesz most a szakmunkásokkal?

Figyelt kérdés

Becsődölt az építőipar, sok kis fiatal meg felnőttek is mentek el szakmunkásnak, nagyon sokan tanultak szakmát. Mi lesz most velük? Mit fognak enni, hogyan fizetik ki a számláikat?

Hatalmas a baj, szakmunkások meg sokan vannak akik dolgoznànak.



2023. máj. 15. 21:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
14%
Megtollasodnak.
2023. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
42%

Ami eddig van az csak ízelítő kérdező, a valódi lejtő még vissza van.

Kinek mit intézett a kormánya...

2023. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
35%
#11 Minek? Így is elég a veréb az országban.
2023. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%

#2


Én a múlt héten 3 vízvezeték-szerelőt hívtam:)

Amelyik megígéri, az se jön, telót se veszi fel, ha a megbeszélt napon hívom.

2023. máj. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező, szerinted csak az építőiparban dolgoznak szakmunkások? Pék, felszolgáló, bolti eladó, fodrász, stb...akkor micsoda? Vagy az egész ország becsődölt? Ők is elvesztik a munkájukat? Holnaptól minden leáll, vagy mi?
2023. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
44%

"Becsődölt az építőipar" Tényleg?

Mikor? Megírták az újságok, hogy ennyi volt, vége? XD.. Többé már senki sem épít semmit, vagy újít fel? Tüzépek, barkácsáruházak is bezártak? Kár, pedig hétvégén betonozni akartam, most honnan veszek anyagot hozzá? 😆

2023. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
43%
Minimális megroggyanás van, mert nem vesznek fel hitelt építkezésre (csok és társai). De messze nincs bedőlve az építőipar. És nem is lesz. Az én lakókörzetemben úgy veszik a lakásokat, mint a cukrot.
2023. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
68%
Milyen nagyon sok fiatal meg felnott ment szakmunkasnak? Pont hogy keves ember ment szakmat tanulni
2023. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%
Egyre kevesebb a szakember, szóval nem félnék attól, hogy egy komuvesnek vagy àcsnak ne lenne melója. Sőt, sztem egy jó komuves többet is kereshet mint a diplomások jó része.
2023. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
70%
Amikor ügyvédet kerestem a kollégáim felől érdeklődtem, tudnak-e valakit aki nagyon benne van az ingatlanjogban. Vagy 15 embert ajánlottak. Amikor bádogos iránt érdeklődtem kaptam kemény 2 embert a környéken, persze mind2 csak jövőre tudta volna elvállalni a munkát. Ez szerintem mindent elmond a jelenlegi helyzetről.
2023. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!