Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz most a szakmunkásokkal?

Mi lesz most a szakmunkásokkal?

Figyelt kérdés

Becsődölt az építőipar, sok kis fiatal meg felnőttek is mentek el szakmunkásnak, nagyon sokan tanultak szakmát. Mi lesz most velük? Mit fognak enni, hogyan fizetik ki a számláikat?

Hatalmas a baj, szakmunkások meg sokan vannak akik dolgoznànak.



2023. máj. 15. 21:07
1 2 3 4
 31/38 DK-s ***** válasza:
0%

#30-nak:


Eredetileg nem használtak porszórt, azaz hőre érzékeny bevonatot, ezért kidolgozott technika sincs rá. A bádogosok forrasztással rögzítenek és a vízzárást is azzal tanulják. Ha egy öreg szakira bíznád, korhű technikával, az a BITUMENES vízzárásra jutna.


A sziló még mindig kulturáltabb.

2023. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 DK-s ***** válasza:
0%

Ismét #30-nak:


Az előbbi válaszommal konkrétan azt akartam tudatni veled, hogy nem az a "szilo osz't jónapot" fajta kőműves vagyok.

2023. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
39%
Na mi van DK-s most éppen kőműves vagy? Egy másik kérdésnél még vezető szoftverfejlesztő voltál.🤣 Meg mikrobiológus, közgazdász, egyetemi tanár.🤣 Akkor most melyik?🤣🤣🤣🤣🤣🤣
nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Jártatok már valaha villanyszerelő állás keres kínál csoportba? Konkrétan mindenki munkát keres és munkanélküli. Két opció van: akksigyár építés és a haldokló nyugat. A többség kiment mert 1,5 misiért a német gazdaságnak szükségük van rá, aki itthon maradt, mert mondjuk Csok-os vagy valami miatt ide láncolódott, az meg inkább munkanélküli, mint akksigyár építő. Nézzetek fel egy szakmai csoportba.
nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Mennyit hallgattam vagy olvastam pár éve: "tanuljon mindenki építőipari szakmát, mert az a jövő" meg hogy "csak az idióták tanulnak egyetemen, akinek van esze az építőmunkás lesz"🤣

Igen, látom...🤣

nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én inkább az ellenkezőjét látom. Normálisan szakembert gyakorlatilag lehetetlen találni, ha meg találsz akkor az fél év múlva tudja elvállalni a munkát. Az meg a bónusz, hogy az összes ilyen szakember 50+os kb. akárhányszor találkoztam szakmunkásokkal egyik se a fiatalabb 20-as,30-as korosztályba tartozott. Raádásul a jövőben se lesz jobb, mindenki diplomát akar szerezni, csak a rossz tanulók mennek szakmunkásképzőbe ahol többnyire silány az oktatás, jó ha 1-2 ember komolyan gondolja az osztályban, hogy komolyan akar szakmát tanulni.
nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt, sosem a rossz tanulók mentek egyetemre. Szakmunkásba sem a szín 5-ös tanulók jelentkeztek, hanem akik 2-essel végigbukdácsolták az általános iskolát.
nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 DK-s ***** válasza:
0%

#33-nak:


Ez gyenge próbálkozás volt, új lehetsz az oldalon.


Szerintem rajtad kívül minden "törzsgárda-tag", tudja hogy kőműves vagyok. Soha nem is állítottam mást.

nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!