Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan mélymagyar...

Létezik olyan mélymagyar ember aki nem ítéli el a cigányokat? Esetleg nem Jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 18:57
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
35%

Nos kedves cigányok akkor most vitassunk meg még valamit.

Ha bármit tévesen írnék javítsatok ki.

Ismereteim szerint ugye India Pandzsab (öt folyó) tartományából indultatok útnak a török hódítók elől menekülve évszámmal most bajban vagyok 1400 - 1500 közt?

A jószívű örmények befogadtak titeket, majd mikor hírét vettétek a török hódító seregek közeledtének, sorsukra hagyva vendéglátóitokat tovább menkültetek. Mikor ide is elértetek itt is szívesen befogadtunk titeket mi büdös rasszista magyarokkaptatok földet, élelmet. Eltelt ötszáz év, és közben a kisördög feljött a föld alól és azt mondta nekünk büdös rasszista magyaroknak:

"Ne szeressétek a cigány"

És mi büdös rasszista magyarok ettől a pillanattól nem szerettük a jóravaló kedves és dolgos cigányokat. Ugye így történt ez?:)

2010. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Szerintem a vilagon mindenutt van ciganyproblema - mindegy, hogy ki a hibas benne. Meg kene oldani. A legjobb megoldas az lenne, ha ONKENT visszamennenek oda, ahonnan jottek es megalapitanak a sajat fuggetlen orszagukat.

Ezt csinaltak a zsidok is. Persze a dolog sokkal nehezebb, mert nem tudom, hogy a ciganyok oshazaja azonosithato-e. A kulturajuk (valoszinuleg) nem olyan egyseges, mint a zsidoknal az Oszovetseg. Nem tudom mennyi allamszervezesi gyakorlattal rendelkeznek, stb.

De ha minden orszag a segelyekre forditott osszeget inkabb egy cigany allam tamogatasara hasznalna, talan nemzetkozi osszefogassal meg lehetne oldani.

2010. okt. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

Na, ismét kialakult egy színvonalas "beszélgetés" kedves és intelligens magyar és nem magyar barátaink között.

Nem zavar csak érdekel, hogy a tegnap 19:08-kor íródott válaszommal kinek a tyúkszemére léptem rá, hogy így lepontoztatok?? Komolyan kérdezem. Úgyis anonim az oldal, csak két szóban, aki lepontozott, írja meg, hogy MIÉRT?

2010. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért lettél lepontozva, mert olyat írtál, hogy 100%-ban nem írható az ő számlájukra...hát kérdem én, akkor ki a nyavaja a hibás? Én, aki etetem a csürhéjét, és ennek fejében leszúr, megver, kirabol? Hm? Komolyan érdekel, hogy szerinted kinek a számlájára írható, hogy a nagy része nem tud normálisan viselkedni, nem is akar dolgozni, beilleszkedni? Mert ezt még a rendszerre sem foghatod :P :)
2010. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
0%

"Nem zavar csak érdekel, hogy a tegnap 19:08-kor íródott válaszommal kinek a tyúkszemére léptem rá, hogy így lepontoztatok?? Komolyan kérdezem."


Azoknak a tyúkszemére léptél, aki látja az igazságot. Ennyire nem lehet senki korlátolt. Évtizedek óta minden országban eltartatják magukat, lopnak, ölnek. Nem CSAK Magyarországon gond a cigányság, hanem mindenhol (főleg Európában). Elhiszem, hogy itt nem olyan könnyű élni, na de Finnországban, Olaszországban, Franciaországban (stb.)sem? Mindenhol szabadulni akarnak tőlük, mert mindenhol megcsinálják a maguk "kis" dolgait. Gondolkozz el ezen egy kicsit!

2010. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

ma 11:16

te milyen világban élsz?

hallottál a rendszerváltásról? Illetve az az előtti és az utáni munkaerőpiaci helyzetről?

Tudod, kiket hajítottak ki leghamarabb a munkahelyükről? A cigányokat!

Ezen már rég túl vagyunk, hogy akarnak vagy nem akanak dolgozni, mikor a kutya se alkalmazza őket.

Beléd annyi empátia sem szorult, mint egy házatlan csigába.

Másrészt viszont még hülye is vagy, ha azt hiszed, hogy az a nagy pénz, amit ők elvesznek az adódból! NEM! Az a csürhe banda nyeli be a lóvédat, akikre szavazol négyévente.

Látom-e az igazságot? Annyira biztos, mint te, következő válaszoló. Kivételes elmondhatom magamról, hogy olyan munkahelyen dolgozom, ahol cigányokkal és magyarokkal is foglalkoznom kell, és tudod mit tapasztalok? Hogy a cigányok sokszor különbek a magyarnál! Nagyon sokszor!

Nem hiszed? Kíváncsi vagy rá? Esküszöm, elintézem neked, hogy 1 hónapig nálunk dolgozhass, ha te is látni akarod az "igazságot"...

2010. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:47

Ember te eléggé félrebeszélsz...nem azt mondtam hogy minden cigányt, tudtam hogy valaki bele fog kötni...CSÜRHÉJÉT írtam. Az ég világon nincs semmi probléma azokkal akikről te beszélsz! Sőt! Én pedig esküszöm elintézem neked, hogy azoknál legyél 1 hónapig, akik sem dolgozni, sem beilleszkedni nem akarnak...csak hogy lásd az igazságot ;) De szerintem 1 hónapig nem bírnád.

2010. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 82%-os!


A rendszerváltást nem kell említeni, mert akkor voltam kb. 20-21 éves. A Kádár rendszerre határozottan emlékszem, és el kell, hogy keserítselek, de akkor is a cigányokkal voltak tele a börtönök. A rendőrségen volt egy ún. "cigányvonal", akik csak a cigányok által elkövetett bűncselekményekkel foglalkoztak. Ez tény, nem lehet tagadni. Lehet, hogy akkor a legtöbbnek volt munkahelye (mert akkor még bűntették a KMK-t), de akkor is belőlük termelődött ki a bűnözők 80-90%-a (pedig akkor kevesebben voltak).

2010. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

ma 13:09 Nem? :)

Hajléktalan ellátásban dolgozom 10 éve :)

Nyugodj le, aztán játssz tovább szépen a fütyiddel.

2010. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
42%
Örülök 82%-os, hogy még Te papolsz színvonalról és intelligenciáról.
2010. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!