Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik olyan mélymagyar...

Létezik olyan mélymagyar ember aki nem ítéli el a cigányokat? Esetleg nem Jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 18:57
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

19:18

bocs, kérdező

2010. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
39%

"Létezik olyan mélymagyar ember, aki ha rá néz egy cigányra az utcán nem fordul fel a gyomra, nem gondolja azt hogy minek él ez itt?"

Ráadásul egy cigányról már messziről látszik, hogy normális, vagy inkább "veszélyes". A mi sulinkban 2 roma származású tanár is van(mondjuk az egyik meleg, a másik pedofil- ez nem vicc...), és azért nem olyan tipikus tolvaj kinézetűek.

2010. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
26%

Én is annak mondanám magam.

nem tartozok egyik párthoz sem.

Hisz egyik sem jobba másiknál.

A romákra visszatérve, hogy mai világban nem is csoda hogy bűnöznek, de ez igaz a magyarokra is.

Van mindkettő részéről olyanok akik tisztességesek, rendesek, normálisak.És akadnak mindkettőnél rosszak, mocskosak.Ez ellen tenni nem lehet.El kell fogadni.Mást nem lehet tenni.

2010. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan mit jelent a melymagyar? Es mitol lesz valakai melymagyar? A Magyarorszagon elo ciganyok is magyarok a magyar tarsadalom reszei magyar az anyanyelvuk, magyarfoldben nyugszanak a felmenoik, a magyar csapatokank szurkolnak olimpian es sportesemenyeken.
2010. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

19:16

Igazándiból nem vagyok túlzottan tájékozott (koromnál fogva) politika és Jobbik-ügyben, de tapasztalataim szert a Jobbik szimpatizánsok általánosságban cigánygyülölők.

Csak ezért tettem fel a kérdést.

2010. okt. 22. 19:27
 16/57 anonim ***** válasza:
16%

"Ez ellen tenni nem lehet.El kell fogadni.Mást nem lehet tenni."

Ez aztán a gondolkodás...pf

Márpedig ha nem cselekszünk, elfogyunk.

A hozzászólásodból kifolyólag erre az lesz a válaszod, hogy "óóó, addigra én már rég nem leszek, ezért nem is foglalkoztat".

Az ilyenektől felfordul a gyomrom...ESZMÉLETLEN

2010. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

19:27

Kívánom, hogy egyszer jól b@sszon szájba a csürhéje...utána meglátjuk

2010. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
10%

Esetleg definiálnád nekem, hogy mi az a mélymagyar, csak mert egyik lexikonban se találom. És ugyebár biztos én vagyok a hülye.


Az első kérdésedre a válasz ettől függetlenül bizonyára: igen.


A második kérdésed egy B-kategóriás provokáció, de azért szép próbálkozás volt. Majd legközelebb...

2010. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező! Te vagy nagyon buta vagy, vagy nagyon aljas. A Jobbik szimpatizánsok abszolút nem cigánygyűlölő. Ha valaki cigánygyűlölő, az te vagy.

Mert amit ez alatt a kérdés alatt "művelsz", azt úgy hívják, hogy suttogó propaganda - ezt nem neked írom, hanem a többinek, ezt te nagyon jól tudod - és a legundorítóbb fajtája a pártok egymás elleni küzdelmének. Így próbálod beleültetni az emberekbe, hogy a Jobbik rossz, stb. Holott pont nem kihasználná a cigányokat, hanem kötelező jelleggel munkára fogná őket, mint ahogy a normális embereknek is munkát adni/keresni szokás. Csak te/ti ezt nehezen viselitek.


Tulajdonképpen szerintem inkább vagy aljas, mint ostoba.

2010. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Nem tudom definiálni, de mindenki tudja hogy mire gondolok...akiben túlcsordul a nemzeti érzés, aki annak él hogy magyar az valószínűleg annak tartja magát.


A kérdés itt nem az hogy engem mi motivált arra hogy feltegyem a kérdést...nevezd aminek akarod, legyen provikáció, nálam csak annyi hogy tényleg őszintén érdekel a "mélymagyarok" gondolkodása rólunk. Hogy vajon csak a tettei után ítélnek el egy cigányt, vagy első látásra? Csak tudni akarom hogy amikor felszállok a buszra, akkor az ott ülő bakancsosok gyülölnek-e vagy nem, vagy csak úgy néznek rám mint egy átlag emberre?

Csak ez vezérelt, de nevezhetjük provokációnak is, felőlem.

2010. okt. 22. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!