Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni egy...

Miről lehet felismerni egy Moszad ügynököt? (Találkoztam egy elég fura manussal. )

Figyelt kérdés

Miről, hogyan lehet felismerni, vagy kideríteni valakiről, hogy izraeli kém?

Erdőben kirándultam egy haverommal, elég kihalt helyen, volt ott egy elhagyott ház, a ház felől jött egy "túlságosan is kirándulónak kinéző 50 éves manus" (tanultam pszichológiát, viselkedéstant, és erről a manusról ordított a dolog hogy gázos, főleg amikor 30m-es távolságból DISZKRÉTEN LEFÉNYKÉPEZETT a 260ezres gépével, majd köszönés nélkül elment mellettünk, fél perc után meg akartam kérdezni hogy mi van, de eltűnt, pedig erősen kerestük...)


A háznál évek óta nincs mozgás, hát kiderítettem ki a tulaj, hát persze hogy a fényképész az!

Kicsit nyomozgattam utána... Idén 12 országban járt, a fotókon mindig fényképező lóg a nyakában, nagyfőnök a vízügynél, a kölykei mind egyetemre jártak, külföldön élnek, vagy a katonatiszti fősulin végeztek... A munkájáról csak annyit találtam hogy "Munkám: dolgozom." "Szabadidőmben: Akkor is."

Amúgy meg valami kitüntetéseket vett át nyakkendős emberektől, valami politikai gyűlésen...


Csak nekem tűnik gázosnak a pasas?


2010. nov. 5. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%

"Mossad"


Az Moszad te vadparaszt! Ha magyar honlapokon akarsz írkálni, előbb tanulj meg magyarul!

2012. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ő biztos nem mossad ügynök, maximum egy elszállt bolond vén ember.

Sajnos nehéz őket felismerni, családosak, jóképűek és ráadásul még barátságosak és intelligensek is.

Annyit tehetsz hogy valahogy nyilvánosan provokálod őket, s megfigyeled utána a környezeted hogy mi változott. Valamint imádnak kutatni a személyes dolgaidban, az otthonodban.

2017. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!