Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni egy...

Miről lehet felismerni egy Moszad ügynököt? (Találkoztam egy elég fura manussal. )

Figyelt kérdés

Miről, hogyan lehet felismerni, vagy kideríteni valakiről, hogy izraeli kém?

Erdőben kirándultam egy haverommal, elég kihalt helyen, volt ott egy elhagyott ház, a ház felől jött egy "túlságosan is kirándulónak kinéző 50 éves manus" (tanultam pszichológiát, viselkedéstant, és erről a manusról ordított a dolog hogy gázos, főleg amikor 30m-es távolságból DISZKRÉTEN LEFÉNYKÉPEZETT a 260ezres gépével, majd köszönés nélkül elment mellettünk, fél perc után meg akartam kérdezni hogy mi van, de eltűnt, pedig erősen kerestük...)


A háznál évek óta nincs mozgás, hát kiderítettem ki a tulaj, hát persze hogy a fényképész az!

Kicsit nyomozgattam utána... Idén 12 országban járt, a fotókon mindig fényképező lóg a nyakában, nagyfőnök a vízügynél, a kölykei mind egyetemre jártak, külföldön élnek, vagy a katonatiszti fősulin végeztek... A munkájáról csak annyit találtam hogy "Munkám: dolgozom." "Szabadidőmben: Akkor is."

Amúgy meg valami kitüntetéseket vett át nyakkendős emberektől, valami politikai gyűlésen...


Csak nekem tűnik gázosnak a pasas?


2010. nov. 5. 18:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok "értelmes" választ...


Amúgy én nem állítottam, hanem kérdeztem hogy lehet-e moszad ügynök...


Lehet hogy csak nekem gyanús, hogy lefényképez egy fura külsejű valaki a világ végén, aztán csak úgy eltűnik, majd kiderül hogy havonta 1 hetet külföldön tölt fényképezéssel, hogy valamiből rengeteg pénze van, és hogy a Vízügyi és Körny. védelmi közp. igazgatóság nagyfőnöke, és valami politikai kitüntetéseket kap, a családtagjai meg a repülőtiszti főiskolán végeztek...


Lehet hogy "baromságokat" állítok, de egy olyan országban, ahol a volt miniszterelnök Tel-Aviv-ban D-209 kóddal volt bejegyezve, és az NBH volt igazgatója informálta a KGB-t, és a Moszadot, és Demszki... ott bármi megtörténhet : )

2010. nov. 5. 20:24
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

lebuktál gazfickó!

ilyen állatságot csak szivatásilag lehet leírni:

"...a volt miniszterelnök Tel-Aviv-ban D-209 kóddal volt bejegyezve, és az NBH volt igazgatója informálta a KGB-t, és a Moszadot..."

most már bevallhatod, hogy napok óta azon agyalsz, hogy milyen képtelenséget tudsz ezen oldalon feldobni, amire majd csak úgy özönlenek a válaszok, te meg jót röhögsz azon a sok marhán, aki egy pillanatig is komolyan vette a szöveged!

2010. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Én mint az orosz FSzB Magyarországon tevékenykedő ügynöke azt mondom, kicsit paranoiás vagy. Majd az IP-d alapján kiderítem mennyire.
2010. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Nagy Lajos, a Nemzetbiztonsági Hivatal volt igazgatójával kapcsolatosan érkezett kiegészítés: 1990-ben részt vett az un. Ügynöklista készítésében, több példányt másolt magának is, ezekből még el is adott külföldi szervezeteknek – Moszad, CIA -. Kende Péter a titkosszolgálatokról írt könyvének a 280. oldalán pedig említést tesz arról, hogy egy magas beosztású állambiztonsági tisztnek a válófélben lévő felesége a lakáson megtalálta az ügynöklista másolatát. 1990-ben a feleség még a Nemzetbiztonsági Hivatalnál is megjelent a listával és fel akarta jelenteni Nagy Lajost, aki egy „Szöcske” gúnynévre hallgató munkatársával visszalopatta a listát."

...igen biztos "baromság"...


"IP cím alapján" Mindenkit szeretettel fogadok : )

2010. nov. 5. 21:50
 15/22 bumbi02 ***** válasza:
91%

kérdéses hogy te ki lehetsz hogy utánad kémkedik pont egy moszad ügynök? Talán Viktor?? xd


1. a paranoia bizonyos kezelésekkel ha nem is gyógyítható de enyhíthető igy bár kémeket fogsz látni de nem fogod azt hinni hogy izraeli....


2. a moszad ügynökök és kémek száma hivatalosan is elérhető a www.mmü.hu -n (Magyarországi Moszad Ügynökség) itt nyilván van tartva az összes magyarországon tevékenykedő moszad kém...


az utána néztél az mit takar? meg lested facebookon? mert abból hogy Munkám: dolgozom, Szabadidöm: akkor is, ebből arra következtetek hogy vmi közösségi portálon nézted meg, és valószinüleg ott is látható volt a klubbjai közt a Moszad Klub.



gyógyír: több munka -> kevesebb szabadidő -> kevesebb kuruc->kevesebb hülye kérdés.

2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
87%
Hát - ha a kérdező nem is - én jókat derültem a kérdésen és a válaszokon is.XD Még több ilyen sztorit pls!
2010. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Én is jót derültem a kérdéseden.

Tanultál pszichológiát? Szerinted a Moszad-ügynökök nem?

Miért nem nézted meg Facebook-on? Ott minden Moszad-ügynöknek kötelező feltüntetni a foglalkozását.

2011. dec. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
-_-" Ti magyarok miert nem birjatok leirni hogy Mossad (igy kell helyesen irni!) Es kedves kerdezo nagyon ketlem hogy egy Mossad ugynokot lattal!
2012. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
elozo valaszolo vagyok. Nehogy azt hidd hogy a MOSSAD barmelyik embere azzal fog szorakozni hogy titeket fenykepezzen! Ezt az egeszet kitalaltad! Ezt biztosan allithatom!
2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon nagy valószínűséggel az lehetett.
2012. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!