Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a sorozatos...

Mi a véleményed a sorozatos magyarellenes támadásokról?

Figyelt kérdés

Főleg a Vajdaságra gondolok.

pl:

[link]


2011. márc. 12. 20:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kamatostul fogjuk behajtani a szerbeken évszázados bűneiket mert a MAGYAR nem felejt!


Utolsó gondolj bele milyen lenne egy ilyen föderáció! A túlsúlyban lévő népek irányítanának és szép lassan beszippantanák a kisebb népek kultúráját, kösz de ebből nem kérek már csak azért sem mert meglehet nézni mit kaptunk Europától ezer év alatt és hogy mit adtunk!


„Szabadka, Zombor, Újvidék.

Honvédsereg virágra lép.

Visszatér majd szent határunk,

Ősi földön jár a lábunk,

Szívünkben öröm ég!”

2011. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"De ha ezt vesszük akkor is 1849-ben is az általad őshonosnak mondott szerbek gyilkoltak."


Egyébként 1848/49-ben is a Szerb Fejedelemség és a mögötte álló ortodoxia volt az, amely bujtogatta, lázadásra ösztönözte a szerbséget, több tízezernyi önkéntest dobott át a Délvidékre, továbbá pénzzel és fegyverrel támogatta őket.

2011. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez nem mentség, akkor is gyilkoltak.
2011. márc. 13. 11:28
 14/25 anonim ***** válasza:
47%

A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:14


"Utolsó gondolj bele milyen lenne egy ilyen föderáció! A túlsúlyban lévő népek irányítanának és szép lassan beszippantanák a kisebb népek kultúráját,..."

A magyar kultúra is egy ilyen katyvasz. Másrészt nekem pedig fontosabb a hatalom, mint a kultúra. Harmadrészt meg lehet, hogy a magyar nem felejt, csakhogy a bolha nemigen árthat senkinek. Amúgy már így is beolvadtunk a német kultúrkörben, nyugodtan rinyálhatsz, de ez van. A nagyobb népcsoportok így is úgy is beolvasszák a kisebbeket. Nem kell ehhez föderáció! A föderáció az a MI érdekünk lenne, hogy a Birodalom részei legyünk. Ja és tenni amúgy sem tehetsz ellene, ezek megállíthatatlan folyamatok.


"...már csak azért sem mert meglehet nézni mit kaptunk Europától ezer év alatt és hogy mit adtunk!"

Miről beszélsz? Milyen Európa?! Európa egy földrajzi fogalom! Másrészt pedig az európai államok nem érzelemből politizálnak, mint a magyarok! Ilyet csak te és a nagymagyar haverjaid hisznek hogy az államok barátok lehetnek! Az államoknak érdekeik vannak és nem azért csinálnak ezt, azt mert utálják a másikat.

2011. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ismét idekallódott egy liberális barom!
2011. márc. 13. 12:23
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

A komment megírásának időpontja: ma 12:23


Tisztelt kérdező!


Lehet, hogy liberális barom vagyok, de LEGALÁBB a teszteletet megadom és kultúráltan beszélek. Kedves turbómagyar felebarátom!

2011. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Értettem tisztelt antimagyar nagyLMP-s és turóblibsi felebarátom!
2011. márc. 13. 12:37
 18/25 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:37


Nem vagyok antimagyar! Kikérem magamnak, inkább realista vagyok. És nem vagyok LMP-s, se SZDSZ-es. Nem vagyok híve a magyar politikának. És ha neked lenne egy kis sütnivalód, akkor tudnád, hogy a liberalizmusnak csúfolt valami, amit a magyar pártok annak csúfolnak közi nincs az eredeti eszméhez.

2011. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Ez nem mentség, akkor is gyilkoltak."

Mikor gyilkoltak? A nacionalizmus előtt nem volt ilyen. Márpedig akkor is eléggé sok nemzetiségi élt a Magyar Királyság alatt.

2011. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A 16. században a mohácsi vészt követően szerb felkelés tört ki Bács, Szabadka és Szávaszentdemeter vidékén Cserni Jován (Црни Јован) vezetésével.


Rákóczi-szabadságharc idején is kegyetlenkedtek a tetves rácok!


Ott van még 1944 is!

2011. márc. 13. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!