Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol szeretik a világon a...

Hol szeretik a világon a magyarokat?

Figyelt kérdés

Sok helyen jártam, éltem már, főleg Nyugat-Európában, és szomorúan tapasztaltam, hogy az ott élő magyarokra a világ sok szegletében lenézéssel tekintenek. Ez sokszor megráz, mert nem számítok rá, és egyszer csak mégis ott a lenéző pillantás, vagy lekezelő mondat. Itt, ahol élünk, értékes munkát végzünk a férjemmel, a felső középosztályba tartozunk, mégis az utcáról bekopogó kérdőívező, ha meghallja, honnan jöttünk, elhúzza a száját.

Van a világon olyan ország, ahol az ott élők úgy tapasztalják, hogy valóban tisztelettel tekintenek rájuk, magyarokra?


2011. jún. 5. 19:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

UtsÓ.

Azok szerintem cigányok voltak.

2011. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%
Pont a cigányok fognak kiszülni bennünket, csendesen, forradalom nélkül ! Cigó ország leszünk !
2011. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsi vagyok, itt már az is sajnos. Annyi cigó van, ne tudjátok meg!
2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
68%
Sajnos az a tábla tényleg létezik: MAGYAROK NE LOPJATOK.
2011. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%

"MAGYAROK NE LOPJATOK!"


Én azt hiszem, hogy nem véletlen hogy a magyarokat utálják Romániában, Szlovákiában, Angliában és Lengyelországon.


De gondoljuk végig a dolgot!

A magyarság megnevezésen jelenleg két nép is osztozik vagy nem? Magyar személyi igazolványa, neve van a cigánynak is. Tehát ő magyarnak számít, még ha vérileg nem is az. Semmi nem bizonyítja, hogy ő cigány. Hogy a cigánysághoz tartozik, csak a bőrszíne. A neve magyar, állampolgársága az is magyar. Ez pont olyan mintha mi kimennénk Angliában. Odajönne hozzánk egy fehér ember, aki angolul beszél. Azt mondanánk, hogy ő brit vagy na angol. Aztán elmondaná, hogy ő svéd, vagy lengyel. értitek? Kívülállóként nem lehet kikövetkeztetni a dolgot. Sőt! Japánban gyakran a koreaiakat is japánnak nézik. Persze jó... nyilván a bőrszín megkülönböztet a cigányoktól. De akkor is magyarnak könyvelik el, mert nem tudják mi a különbség.


Tehát a:

"MAGYAROK NE LOPJATOK"

Biztos, sőt 1000%, hogy nem a magyaroknak szól.

Jó lenen a világnak elmondani ezt a dolgot, hogy tisztában legyenek vele. Úgy hiszem a cigányok miatt utálnak más országok. De ahogy azok viselkednek nem is csoda.

2015. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

És igaz nem vagyunk szar nép.

A dolog csak a mentalitással van.


Más országban a korrupt, lopós politikusokat börtönbe dugják. Nem pedig nézik és hagyják a korruptságot nekik. Mert itt az van, mindenki csak panaszkodik, de senki nem tesz semmit. Inkább elhagyjuk az országot.

2015. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Látom sokan nem értik ezért elmondom :

A törökök azért szeretnek minket mert szerintük mind Attila fiai vagyunk, és ehhez a nézethez erősen ragaszkodnak.

Szerintem ezzel nincs semmi baj ,hisz nagyon régen voltak már itt és jól jön egy erős szövetséges is.

Azt külön kiemelném hogy több török civilszervezet is szervezett tüntetéseket székelyföld területi autonómiájáért.


Akik mostanában kedvelnek minket azok a csehek a lengyelek és a szlovákok ugyanis velük együtt alkotjuk a Visegrádi szövetséget ( [link] ázsiai országban kedvelnek minket sőt, olyat is láttam akik létre akarnak hozni egy úgynevezett Turáni szövetséget amiben a magyarok is benne lennének (sőt külön megjelölték benne Székelyföldet is).


Akiket én ismerek és külföldi azok kedvelnek minket (norvégok,svédek,oroszok) bár nem nagyon tudták hogy létezünk :)


l

2016. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Hát most már tudják, hogy létezünk.

Ha a svédek kedvelnek az meg még jobb, nem baj ha a nagymellű szőke svéd csajok csipázzák az embert.

2016. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Azt elfelejtettem hogy a finnek és az észtek is barátként tekintenek ránk mert ugye nyelvrokonok vagyunk.Lengyelek is remélem mindenki tudja hogy miért.Amerikaiak is kezdenek megkedvelni minket mert voltak itt hadgyakorlaton szóval már néhányuk tudja hogy létezünk.Amúgy ugyanezen a hadgyakorlaton a hollandok és részt vettek.Nem kevesebb mint 6 holland tank romlott el a magyar domboknak köszönhetően. :DD
2016. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezted volna Kiket szeretnek a világon a Magyarok.
2018. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!