Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az aki továbbtanult az miért...

Az aki továbbtanult az miért tette az aki nem az miért? Ki melyikkel járt jobban? És mi éri meg szerintetek? Továbbtanulni vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
.
2011. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Továbbtanulni érdemesebb bárki bármit mond,a tudást nem vehetik el tőled.
2011. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsi vagyok, ide milyen válaszok fognak érkezni :)


amúgy szerintem ha jó szakot választasz, akkor megéri

2011. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
76%

szerintem minél jobban képzi magát az ember annál nagyobb az esélye annak hogy találjon magának egy tisztességes jó állást,tudást tapasztalatot szerez informáltabb lesz ,

Én még egyetemista vagyok de az is közrejátszott a továbbtanulásban hogy szüleim több diplomás emberek és állandóan nyúznak a tanulással.nem is tudnám magam elképzelni egy 8osztályos végzettséggel.szeretenék én is egy jól kereső állást szeretnék boldogulni az életben.

2011. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Továbbtanultam, fel sem merült, hogy nem tenném. És megérte, jobban kiismered magad, hogy konkrétan mit szeretnél csinálni. Érettségikor még elképzelésem nem volt.
2011. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
én most fogok továbbtanulni. én azért döntöttem így, mert egy érettségivel még annyi esélyem sincs munkát szereni mint diplomával. nyári munkaként vállalok minden évben címerezést, hagymapucolást és sokan vannak ott olyanok akik leérettségiztek és nem tudnak hová menni. Már több éve. És hát nem egy álommunka. Környékünkön még cipőmühelyekbe, gyárakba szoktak felvenni diploma nélkülieket, 3 műszakba, nagyon fárasztó, úgyhogy ez engem eléggé elrettent. meg ameddig tanulok kapok árvaellátási pénzt, családi pótlékot is még egy ideig, suliba majd ösztöndíjat, nekem ez meg szerintem elég lesz a továbbtanuláshoz. gyereket még nem akarok. meg amilyen álmaim vannak, ahhoz kell egy jó fizető állás is.
2011. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
En továbbtanultal és jóljártam vele. Persze a megszerzett ismeretekkel élni is tudni kell. Ha nem megy a Kárpátmedencében akkor máshol.
2011. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 doboszoli ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban apám azt mondogatta: "Tanulj, mert másképp mehetsz kapálni." Miután nem szerettem kapálni, tanultam.

A bibi az, hogy én most a gyerekemnek nem mondhatnám ezt így, kommentár nélkül.

De azért a válaszom: igen tanulj, míg csak lehet.

2011. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
nem kell anyit tanulni mert ha tulképzett leszel akkor nem vesznek fel sehova, mert nem tudnak egyszerüen neked fizetni. Ez van.
2011. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"nem kell anyit tanulni mert ha tulképzett leszel akkor nem vesznek fel sehova, mert nem tudnak egyszerüen neked fizetni. Ez van."


Ez azért nem teljesen van így. Ugyanis ha olyan helyre jelentkezel ahova nem kell olyan magas képzettség akkor egyszerűen letagadod. Nem is kell beleírni a önéletrajzba. Míg ha olyan helyre jelentkezel ahova kell de nincs akkor meg szopó van.

2011. jún. 30. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!