Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugdíjasok, nem féltek hogy...

Nyugdíjasok, nem féltek hogy elveszik tőletek a nyugdíjat?

Figyelt kérdés
Miből fogtok megélni? Jövőtől 16%-ot kell majd adózni a nyugdíj után...
2011. júl. 17. 21:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"hogy csak abban az esetben lehet óriási piaca bárminek is, ha az a maga nemében egyedülálló és rendkívül hasznos és fontos"


ez közgazdasági analfabetizmus.

Óriási piaca volt pl. anno a gumicsirkének mikor a TV-ben elég sokat ment valami gyökér showműsor, amely népszerűvé tette.

de mondhatnám a plazmatévét is vagy millió más dolgot...

2011. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"ő havi 150 ezret visz haza"


tanárok meg 120-at visznek haza, pályakezdők még kevesebbet is...

eszem megáll...

2011. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
Ha valaki magas fizetést ad, az a baj. Ha keveset, akkor meg az. Nem én vagyok gazdaságilag analfabéta.
2011. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20" Egészen pontosan 100 ezret nettóban. Ez nem minimálbér. És ez nem mindennapi munkát jelent, hetente egyszer-kétszer rendbe kell tenni az üzem környékét, füvet lenyírni, hasonlók. A többi napon csak ott kell lennie, és ha kell segíteni ezt-azt. Nem annyira megterhelő ez, már ne is haragudj.

2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
11%

"A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:26" Nagy ritkán eszek édességet, ennyi. A többivel nem élek.

2011. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ide is bemásolom:

Kolopele, tudom, hogy ez nem tartozik ide, de nézz már be ebbe a kérdésbe, fontos lenne a kérdezőnek

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Talán tudnál segíteni neki. Jó, persze nem kötelező, csak gondoltam szólok. Tudsz neki privát mailt is írni.

2011. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!