Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért támogatják páran a...

Miért támogatják páran a kommunista ideológiát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 Heckler ***** válasza:
2%
Nálad sem, de ha ennyire fűt az ingyenmunka utáni ambíció, lenyírhatnád nálam a füvet.
2011. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
76%

"Egy mesebeli, sosevolt, soselesz rendszer előnyeit ecsetelgeted nekem, és én vagyok a hülye."


Én az őközösséget nagyonis azonosítani tudom a kommunizmussal, tehát lényegében azért volt már.

Lennie meg sajnos muszáj lesz a jövőben, mivel a monetáris rendszer csak ideig óráig alkalmas a működésre. És most eljött az utolsó óra:

http://www.youtube.com/watch?v=r18QlCPfGrg

2011. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
82%

"Nálad sem, de ha ennyire fűt az ingyenmunka utáni ambíció, lenyírhatnád nálam a füvet."


Bemásolnád hol írtam olyat, hogy munkát keresek? Szerinted nincs nekem elég?

2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 Heckler ***** válasza:
0%
Most hirtelen eltűnt a mindenki ingyen, együtt, előre mentalitásod? Akkor legalább az utcát seperd fel, ez mindannyiunk ügye. Mutasd meg, hogy az elgondolásod életképes. Tegyél valamit ingyen, ne fizetségért.
2011. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
80%

"Nálad sem, de ha ennyire fűt az ingyenmunka utáni ambíció, lenyírhatnád nálam a füvet."


Ha megadod a teljes neved, telefonszámod, pontos címed, és küldesz egy képet magadról, hogy felismerjelek, szívesen lenyírom a füvet nálatok.


"Akkor biztosan nem okoz számodra nehézséget leírni nekem azt, hogy hogyan kell bekonfigurálni egy pppoe kapcsolatot akkor, ha router is van a vonalon,"

Nem azt mondtam, hogy mindenféle külső segítség nélkül meg tudok oldani minden problémát!


"azt is tudod fejből, hogy mennyibe kerül a vállalati felhasználásra a licenc, ugyanis az nincs ingyen"

De ingyen van. Van olyan disztró, amiért valóban fizetni kell, de számos teljesen ingyenes változata létezik. Egyedül a valósidejű segítségnyújtásért szokás pénzt kérni, de a nem valós idejű továbbra is ingyenes.

2011. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
47%

"Tegyél valamit ingyen, ne fizetségért."


Nem vágom honnan vetted, hogy máskor fizetségért szoktam. És még mindig nem értem honnan veszed, hogy munkát keresek.

2011. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
32%

Nos mind a 7 oldalt nem olvastam végig, de itt egyesek nagy képzavarban vannak.

A kommunizmust a marxi ideológia akarta létrehozni. Annak a folyamata pedig ez: proletárforradalom->proletárdiktatúra, ahol az állam minden kisajátít a későbbi újrafelosztáshoz->az állam feloszlatja saját magát, létrejön a kommunizmus.

Na itt egyetlen egy probléma van: utópia. Sose jött ez létre, ennél fogva hü.lyeség, mindig megrekedt a dolog a proletárdiktatúra szintjén. Aki kommunizmust akar, a tényleges kommunizmus, ami önmagában is igazából egy baromság, logikusabb lenne ha anarchista lenne. Ugyan az mindkettő célja, csupán az anarchisták kihagynák a proletárdiktatúrát. Mondjuk ez meg azért lükeség, mert így meg aztán végképp nem lesz soha "igazi" kommunizmus.


Egyébként ez az igazi kommunista rendszer is a szabadságzsarnoksága. Mi van ha nem akarja valaki megosztani mindenét? Mi van ha én a csöves alkoholista, 2 osztályt elvégző hü.lyegyerekkel nem akarok egyenlő lenni? Sőt mi a makkért lennék vele egyenlő amikor semmire sem jó? Akkor lelőnek vagy mi a jó ég? Ez is ugyan olyan diktatúra még a végső stádiumában is mint a proletárdiktatúra...

2011. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
79%

"SENKI nem dolgozik ingyen. SENKI."


Konkrétan a versenyszférában MINDENKI ingyen dolgozik napi néhány órát, különben nem keletkezne a tulajdonosnak profitja.

2011. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
0%

"Konkrétan a versenyszférában MINDENKI ingyen dolgozik napi néhány órát, különben nem keletkezne a tulajdonosnak profitja."

ŐŐŐŐ... így sem ingyen dolgozik, hanem szimplán piaci béren. Tudod valamiből a tulajnak is meg kell élnie. Valószínűleg ő sem lopta a gépeket amikkel dolgozol, meg a házat amiben, meg kéne annak is térülnie.

2011. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:

ma 22:11


Rég volt a polgazdtan I. kollokvium, mi? Ismételd át.

2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!