Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek csalás az 5ös lottó?

Szerintetek csalás az 5ös lottó?

Figyelt kérdés

A találatot vagy nem viszi el senki, vagy egy fix ember viszi el a "családból".

Egyik tanárom fejtette ki egyszer, hogy régen a gengszterváltás előtt a nyeremény sose futott túl magasra. Most meg van hogy hónapokig gyűlik a sok milliárd.

Azt is mondta, hogy a mai technológiával gyerekjáték a gépnek a pörgő labdák közül kikapnia azt, amelyikre épp szüksége van.


Szerintetek csalás az egész?



2012. ápr. 17. 22:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A lottón nem lehet csalni, ezt már számtalanszor bebizonyították az összes ilyen elméletnél. Ráadásul mi is leírtuk már, mégis rendszeresen előjön sajnos.
2012. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező. az USA-ban nem fizetik ki egyben az összeget, egyébként pedig ott más az életszemlélet. A lehetőségek hazája.
2012. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek személyesen olyan embert, akinek telitalálata volt, igaz hatos lottón. Az ő nyereménye több mint 300 millió volt. Úgyhogy szerintem nem csalás.
2012. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer bejött egy kettes találat, vettem belőle hamburgert :D


Mesélj nekünk erről a hatoslottó nyertesről, szerintem mindenkit érdekel a története.

2012. ápr. 18. 12:35
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csalnak, de hallottam en is ilyet, h a huzonak regen azt mondtak, h le lesz hutva a golyo, amit ki kell huznia!


Egyebkent regen nagyon ment az a reklam, Szemledi Andras lottonyertesrol szolt, de ez csak reklam volt, nem igazi szemely.

Youtubeon megtalalhato!

2012. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A #4 válaszoló tömören mindent megválaszolt. Aki nem ért belőle, nem is fog - mert vagy nem érti, vagy nem is akarja érteni.

A csalás lányege, hogy valaki jól jár vele. Itt ki is jár jól? Ki teszi zsebre a ki nem osztott pénzeket? És hogyan? Kicsit gondolkodni kéne. Meg számolni. Az adatok nyilvánosak. Tudni, mennyi lottót vettek, kiszámolható a bevétel. Tudni, mennyi a játékköltség, mennyi az adó, kiszámolható a maradék. Tudni, hány nyertes van, mennyi pénzt osztottak, mennyi ment a következő hétre. Ha ezt is kiszámolja valaki és nem stimmel az egyenleg, akkor szóljon. És aztán a dokumentumokkal menjünk együtt a bíróságra feljelenteni. De addig nem érdemes rémhírt kelteni.

2012. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
"de hallottam en is ilyet, h a huzonak regen azt mondtak, h le lesz hutva a golyo, amit ki kell huznia" Elég sokáig tartana élőben 90 golyóból azt az 5 hideget megtalálni :D Enyhén lenne csak feltűnő Marikanéni kotorászása. Badarság, lehet azzal nyerni csak kicsike az esély, de megvan rá. Ráadásul nincs az a titok ami ennyi éven keresztül ne derülne ki, főleg ilyen nagy volumenü dologgal kapcsolatba.
2012. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerősöm is nyert, tuti nem csalás, mert egyik se volt valami belső körben.
2012. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mennyit nyertek? Mi lett velük?
2012. ápr. 20. 13:58
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik pár száz milliót, ő meghalt, 3 gyereke örökölte. A másik 1 milliárd körül, ő jól van, de előtte is elég gazdag volt, ügyvédként praktizált, utána nyugdÍjba ment.
2012. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!