Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek csalás az 5ös lottó?

Szerintetek csalás az 5ös lottó?

Figyelt kérdés

A találatot vagy nem viszi el senki, vagy egy fix ember viszi el a "családból".

Egyik tanárom fejtette ki egyszer, hogy régen a gengszterváltás előtt a nyeremény sose futott túl magasra. Most meg van hogy hónapokig gyűlik a sok milliárd.

Azt is mondta, hogy a mai technológiával gyerekjáték a gépnek a pörgő labdák közül kikapnia azt, amelyikre épp szüksége van.


Szerintetek csalás az egész?



2012. ápr. 17. 22:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok. A hatoslottó nyertes az ismerősöm egyik fia. És náluk az a tévhit is megdőlt, hogy a pénz oda megy, ahol már úgyis van. Ugyanis ők 11-en vannak testvérek, és mégis ő nyert, pedig sosem dúskáltak az anyagi javakban. A nyereményt szétosztották egymás között. A szülei felújították a házukat, meg vettek belőle egy kocsit. A testvérek nem tudom mire költötték a pénzt.
2012. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 robiszalka ***** válasza:
80%
én soha nem hittem az összeesküvés elméletekben de::. soha sehol senki nem találkozott lotto vagy valamelyik szerencsejáték nagy nyertesével... hogy nem éri meg csalni a szerencsejátéknak???????????? a zrt nek lehet hogy nem de mi van a dolgozóival???????????????
2013. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat aki nagyobb összeget nyert lottón...
2013. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mesélsz róla egy kicsit?
2013. jan. 10. 22:55
 25/28 anonim válasza:
84%
Nem - nem ez az érdekes, láttátok a tvt? Benne szereplő "5lottó milliomosok" olyan emberek akiket akár 10k ért is megvehetnek, falusi emberek, kirúgott rendőrök, de a hír hogy pl: kelet Magyarország, v. Becskenádas(ez egy kitalált név, nincs most időm utána nézni) kis falu, kis ember, akit meg is vehetnek egy kávéért vagy egy szelet csokiért is. Nem furcsa?
2014. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Tomi90 ***** válasza:
100%

A szerencsejáték szóvivője azt nyilatkozta, hogy forgalmas heteken, mikor óriási a nyeremény, több mint 7 millió mezőt adnak fel ötöslottón. Nem forgalmas heteken ez 3,5 körül van. Számolj utána! 7 millió*225= 1,5 milliárd! Ennek fele megy nyereményre, így 750 millió tiszta haszon van hetente csak az ötös lottóból! Havonta 3 milliárd!!! De kisebb nyeremény mellett is van 1,5 milliárd tiszta haszon!!! Csak az ötösön, a teljes bevétel ennek tízszerese is lehet!!! Évente 400 milliárd a bevétele szerencsejátékból az államnak!!! Ki az a marha aki ezt kockára tenné??? Ha lebuknának a büdös életbe nem venne senki lottót többé és egy büdös forint nem folyna be ebből. Márpedig egy ilyen csalásról minimum 50 ember tudna...


Ja és azt mondtam már, hogy 43 949 268 kombináció lehetséges? Ennek hetedét adják fel a legforgalmasabb heten, és átfedés is van. Ha valaki ezt fel akarná adni majdnem 10 milliárdjába kerülne. Nagyobb az esély, hogy egy tégla essen a fejedre, mint hogy ötösöd legyen a lottón ezért nem játsszák a matematikusok.


Külföldön inkább a skandihoz/hatoshoz hasonló játékok mennek, ott "csak" 3/8 millió kombináció van, gyakrabban bejön. Hülye barom aki a nyilvánosság előtt felvállalja, hogy nyert, ott van az a volt hajléktalan pl. rögtön a tv interjú után be is törtek hozzá, pedig csak belülről mutatták a házát. Régen tárgynyeremények is voltak, illetve szétosztották a pénzt, nem halmozódhatott, ezért nyertek többen.

2015. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Kérdező kicsit irigy vagy szerintem arra aki már nyert lotton elég gáz probald meg ahelyett te is hatha sikerül nem neked kell bizonygatni h nyert e vagy sem
2015. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 lillu000 válasza:
nem tudom gyerekek. kikene deriteni ra kell tapadni a temara.. fogjunk ossze es dolgozunk rajta na mit szoltok?? ha mar erdekel a tema nektek ahogy en is hm?
2016. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!