Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kiket tekintetek ti magyarnak?

Kiket tekintetek ti magyarnak?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert már nagyon bosszant engem mások hozzáállása.


Ha egy narancsfelhőst beolt valaki más, akkor ő máris hazaáruló.

Ha egy jobbikost beolt egy szoci akkor ő máris hazaáruló.

Ha egy szocit beolt bármi más, az is hazaáruló...


De, akkor ezek szerint egyikünk sem magyar?

Ne legyetek már ekkora birkák, hogy politikai hovatartozásból ítéltek el másokat! Nem mellesleg arról, hogy valószínűleg az összes pártunk egy halom kaki.

(kivéve a Jobbik, mert arról még nem tudunk semmit, de félek, hogy náluk is csak koppannánk)



2012. ápr. 25. 12:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Mindenki magyar aki nem nem külföldi és nem cigány. Ennyi! :)"

Elmondom neked, hogy sajnos ma már a székelyek, és a felvidéki magyarok(meg még sorolhatnám az elcsatolt területeken élőket.) is "külföldiek", mégis lehet, hogy beléjük több Magyarság szorult, mint egy-két "Magyarba".

2012. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az a magyar,aki annak vallja magát
2012. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről szól a manipuláció, totálisan megosztanak egy társadalmat. Már mindenki színekbe, meg oldalakba gondolkozik, aki meg nem olyan mint én az egy mocsok jószág. Engem sem érdekel abszolút a politika, mert semmiről nem szól csak arról hogy hogyan utáljuk meg a másik embert. Valójában a mai társadalom is erről szól, ezt okádja a média, a csapból is ez folyik, a gyerekeknek ezt tanítják, satöbbi satöbbi. Nézzetek meg egy őskori társadalmat ahol nincsenek civilizációs betegségek, ahol mindenki jól van szocializálódva, és mindenki az embert látja a másikban, nem pedig a szineket, vagy a politikai oldalt. Na erről szól a politika, hogy hogyan öljük meg egymást úgy hogy közbe mások meg ezen jól meghízzanak.
2012. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Előttem író meg jól leírta, az a magyar aki annak érzi és vallja magát.
2012. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm névtelen lovag! Végre valaki elolvasta, hogy mit kérdeztem, és nem csak közhelyeket írt. :D

Egyetértek veled (meg abban is, hogy az a magyar aki annak tartja magát) a politika csak egymás uszításáról szól, semmi másról.

2012. máj. 7. 01:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!