Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintem életfogytiglant...

Szerintem életfogytiglant kéne adni a cigányok elleni gyilkosságok elkövetőinek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 18:52
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
nem vagyok az...de nem is olyan rasszista majom mint ti
2009. aug. 21. 19:48
 12/45 anonim válasza:
68%
Hát egyáltalán nem, jól tették és kész. Nehogy már csak mi éljünk félelemben ők is rettegjenek.
2009. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
74%
Minden gyilkos legalább felmentés nélküli életfogytiglant érdemelne, luxusszolgáltatások nélkül, a legminimálisabb létfenntartási körülmények mellett.
2009. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 baranyi kálmanné ***** válasza:
67%
19:48 Ha te kislányodat meg lőnék a feleséged meg őlnék szerintem te se vélekedné igy.Legyen az magyar vagy cigány nem lehet egymást gyilkolni!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nagyon szigorú büntetéseket kellene kiosztani, minden gyilkosság esetében, akkor is ha magyart, akkor is ha cigányt ölnek.
2009. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
77%
Ja, de nyugdijasokat osszeverni,feldarabolni,azt persze szabad,nem? Felhulye...
2009. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg meg kellene veregetni a vállát, márha nem az uzsorás tesókája volt, és kitüntetést adni neki, amiért végre valaki csinál valamit. Ha másképp nem megy...
2009. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 baranyi kálmanné ***** válasza:
28%
19:31 Rajtad kezdenék és a családodon.Mert ti is ártatlanok vagytok.Mint az a kislány és anyukája.Ilyen embereket egy szigetre kénne vinni.Milyen ember vagy te ,és ha te családod volna igy?
2009. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
89%

És az a család,aki megölte a tanárt?(cigányok voltak)

És Cosma gyilkosai?

És még sok-sok bűntény,ahol cigányok öltek,csak az a baj, hogy a mérleg át van billenve az ő számlájukra.Bezzeg őket nem lehet megbüntetni.

Te pedig egy tudatlan ember vagy, aki a rózsadombon lakik, avagy meg külföldön. Gyere ide 1 picit sétálj itt este 1 jót, ha nem erőszakolnak meg, akkor meg örülj hogy megúsztad(márha lány vagy, ha fiú akkor csak szétvernek egy 10 ezer forintos óráért)

És lehet lepontozni, de úgy fel tudom magam húzni ilyen tudatlan embereken... -.-'

2009. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem ők voltak, a rendőrség vicc, négyükből 1et ma reggel hazaengedtek aztán délután megint elfogták, nem tudják rájuk húzni! Beszélnek össze vissza nevetséges!
2009. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!