Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintem életfogytiglant...

Szerintem életfogytiglant kéne adni a cigányok elleni gyilkosságok elkövetőinek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 18:52
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
65%
Szerintetek jól tették, hogy két ártatlan cigányt öltek meg, és nem azokat, akik terrorizálják a magyarokat?
2009. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
82%

Szerintem is. Aki megöl egy cigányt az kapjon életfogytiglant. DE Ez fordítva is legyen már így... mert aki pozitív diszkriminációt követ el (pl a mostani kormány is ezt csinálja, az elintézi, hogy az átlag nép még jobban utálja a cigányokat... ergo így elősegítik a cigány gyűlöletet...)


Szóval én ugyanúgy utálom a pozitív, mint a negatív diszkriminációt :@


24/F

2009. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
79%

Ha elkapják őket, akkor inkább kivégzés, és ez minden sorozatgyilkosra igaz. Ne etessünk közpénzből bűnözőket, ha minden bizonyíték egyértelműen rájuk vall.

Egyébként szerintem a megölt vagy megsebesített gyerekek nem ártottak senkinek, a problémákat meg nem így kell elintézni. Még az állatok sem viselkednek így, mint mi, emberek! Nem szégyen?!

2009. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
70%
Szentté kéne avatni őket, téged meg jól szájbavágni!
2009. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
79%
21:24 - Hát a kivégzés inkább nem, mert abban ott a kockázat, hogy mi van, ha korrupt az ítélőszék, plusz túl könnyen megússza, hiszen továbbra se fogja felfogni a fájdalmat, amit azoknak okozott, akik elvesztették így a szeretteiket... Inkább élete végéig dolgoznia kelljen fizetés nélkül, és csak enni kaphasson meg a legminimálisabb szálláskörülményeket, nomád szinten.
2009. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
65%
Érdekes!!A világ más tájain megférnek a különféle etnikumok.Ettől nincs sehol becsületünk,mert ilyen barbár nézeteket vallunk.Egyes válaszadóknak,le kellene jönni a fáról!
2009. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem életfogytiglant kéne adni a cigányok elleni gyilkosságok elkövetőinek. Szerintetek?"


Nem kell nekik életfogytiglant adni. Szabadon kell engedni őket, mivel nem ők tették.. már nagyon sok ponton rezeg a rendőrök által közzétett "story"

2009. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
94%
Ha a gyilkosságokat ezzel akarjuk büntetni, akkor miért is ne. De a cigány ugyanolyan ember, mint bárki más. Bántani őket olyan mint bárkit. A törvény a bántalmazóikra is ugyanúgy érvényes legyen. Persze a magyart is bántalmazzák oly módon, hogy azt is enyhébben büntetik, mint azt mi szeretnénk.
2009. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
92%

Rengeteg,nem cigány bünőző van!! Az miért nincs kiírva,hogy nem cigány?? A törvényt egyformán kellene vonatkoztatni,mindenféle megkülömböztető jelzés nélkül!!

Természetesen,mindenki kapja meg a kiérdemelt büntetését!!

2009. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
72%
Tőlem aztán teljesen mindegy,hogy cigány vagy magyar,de GYILKOS!Senkinek sincs joga elvenni más ember életét.Mindem gyilkos bűnhődjön meg a tetteiért!!!
2009. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!