Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintem életfogytiglant...

Szerintem életfogytiglant kéne adni a cigányok elleni gyilkosságok elkövetőinek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 18:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező kommentje:

nem vagyok az...de nem is olyan rasszista majom mint ti


Tudod kit majmozzál hülye gyerek.. az miért rasszista, hogy valaki az igazságra törekedik??

Neked kéne életfogytiglant adni.

2009. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
84%
énis sajnos olyan környezetben lakok h elég sok a cigány...este kisem merek menni évek óta félek. egyedül itt vhova menni? bnőmet megverték, bezártak minket telefonfülkébe...folyton "szija cicá"-znak..mégis hogy álljak hozzájuk? attól fossak mindig h mikor erőszakolnak meg vagy vágják el a torkom? csodálkozol h rühellem/rühelljük őket egytől egyig? írtani kéne őket baz*meg. nem védeni. azt viszont aláírom h van köztük "rendes ember" is. tehát tisztelet a kivételnek. ennyi. lehet lepontozni;)
2009. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
73%
NEM.Irtani kéne őket,nem védeni.
2009. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
2009. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
68%

Felmenteném őket és odaadnám nekik a kisebbségi tárcát=)

Csináljanak, amit jól esik, és amit azok a mocskok megérdemelnek.

Én nagyon sajnálom, hogy elkapták őket. Drukkoltam nekik, ők voltak a magyar Robin Hoodok.

2009. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
72%
Inkább kitüntetés járna neki/k.
2009. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, olyan naivak vagytok....


Én ebben a helyzetben nem adnék nekik életfogytiglant... Tudjátok miért? Tudjátok, hogyan kapták el őket? Na, elmondom, ha nem olvastátok volna....


Úgy hangzik a történet, hogy az a "halálbrigád", akik hónapokon keresztül éjszaka gyilkoltak vérprofi módon nyomokat alig hagyva maguk után, világos nappal puskával rálőttek cigányokra.... Hihető, mi? Hirtelen átmentek amatőr hülyegyerekbe azok, akik eddig profi módon gyilkoltak? Nem, szerintem nem ők a gyilkosok, csak rájuk akarják húzni, hogy 1. fel tudjon mutatni valamit az "eredményes" rendőrség, 2. igazolni tudják a rasszista "motívumot" (by Bencze) a gyilkosságok mögött, hisz állítólag fehérek az "elkövetők" és náci jelképek vannak rajtuk...

2009. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem sem ők az elkövetők, drága rendőrségünk élen jár a bizonyíték hamisításában, szóval nem tudni.

Viszont nem irigylem őket az előzetesben, mikor az őr beviszi a többiek közé a foglyot akkor megvan, hogy melyik szemmel hányat kacsint attól függően, hogy anya, gyereg gyilkos, esetleg pedofil. Azt viszont tudjuk, hogy előzetesben a cigányok lesznek többségben(meglepő).

2009. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
85%
Na, a cigányok már mulattak, meg táncra perdültek örömükben!Ezt tudják!Ez való Nekik, ahelyett, hogy elmennének dolgozni. A mi adónkból könnyű mulatni. Meg a garázsom cuccaiból, amit kirámoltak, és mikor elkapták őket, akkor "megélhetési bűnözés volt". Remélem én is, hogy nem az igazi "halálbrigádot" fogták el...lenne még Számukra egy kis meló! (és most lehet lepontozni nyugodtan!) Mert a kedves Kérdezőnek aki megmondja a véleményét, az már "rasszista majom" -hogy Őt idézzem.
2009. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
63%

Nem az volt a kérdés, hogy a magyargyilkoló cigányoknak milyen büntetést adnátok, hanem hogy a cigánygyilkoló magyaroknak! Én mindkettő csoportnak életfogytiglant!


Aki pedig azt írja, hogy jól tették, az gondolkodjon már el egy kicsit! Az a két cigány, akit megöltek, az hány magyart bántott? Jól tették, hogy megöltek két olyan embert, aki egy magyarnak sem ártott? Ha magyargyilkos cigányokat öltek volna meg, akkor jogos lenne, de ők ÁRTATLAN cigányokat öltek meg!

2009. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!