Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha háború törne ki a régi...

Ha háború törne ki a régi magyar területekért a szlovákok ellen, te lennél önkéntes katona, hogy felszabadítsd északi testvéreinket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:41
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
74%

én mennék, csak erősen kétlem, hogy bevennének... a fegyver vinne engem. nem lennék ellene a háborúnak, legalább történne egy kis izgalom! a magyarok egyszer az unalomban fognak meghalni.


Magyarország legkeresettebb bűnözője egy kukoricatolvaj volt... ennyit rólunk!


na és akkor most lehet engem lehurrogni, szidni a felmenőimet az Árpád korig, de nekem akkor is ez a véleményem. Tessék elfogadni

2009. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 Salx Narval ***** válasza:
85%
A Szlovákok nyilván nem indítanának háborút, a régi Magyar területekért. Ezt legfeljebb mi tehetnénk meg.Ennyit a szövegértelmezésről, édesem.A válaszom NEM. Teljes mértékben egyetértek az első válaszadóval és mindenkivel, aki nemmel válaszolt.
2009. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
62%
Ha háború törne ki MINDENKI megkapná kis behívóját és menne,ha nem helyben kivégeznék mint hazaárulót teljesen jogosan.Nem hiszem,hogy önkéntes alapon menne.
2009. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
49%
Féltek áldozatot hozni a hazáért gyönyörű mondhatom.Én személy szerint habozás nélkül mennék az országot szolgálni és minden tudásommal megvédném azt.Még azokat is akik csak otthon várnák a csodát.Ja és nem vagyok gárdista sem katona és tagja sem vagyok radikális csoportnak sőt családom is van.Jelenleg a szlovákok az agresszorok és segítség nélkül soha az életben nem lenne esélyük ellenünk.Kedves kérdező sokan vagyunk így akiknek még jelent valamit a hazaszeretet és hajlandók cselekedni is.Én sem támogatom azt hogy háború legyen mert csak áldozatokkal jár,de ha beüt a baj nem ülök tétlenül mint a sok kis sz@ros.
2009. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
71%
Habzó szájjal indulnék északra, magamrakötnék egy bombát és felrobbantanám magam egy szlovák osztag mellett.
2009. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
59%

Ha háború lenne én mennék. Úgy látom vannak akiknek drágább a rongy élete, mint a Haza becsülete.

A Haza minden előtt!!!

2009. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan nem egészen ez volt a kérdés, de mint felszabadítandó felvidéki testvér, nem biztos hogy igényelném a felszabadítást.

Néha, amikor a politikusok nagyon felhúznak a hülyeségeikkel, akkor igen. De általában hamar elmúlik.

2009. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
68%

Ez a kérdés egy totális hülyeség!

Ilyen eset a valóságban nincs.


Ha háború lenne, nem önkéntes alapon lennék katona, hanem behívnának. Vagy ezzel a mostani hivatásos hadseregünkkel támadnánk meg Szlovákiát? Először inkább kérdezzük meg a felvidéki testvéreinket, hogy akarnak-e felszabadulást.


HA, HA, HA! Ez egy bazinagy feltételezés!

2009. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
92%
Mellesleg ha ezt a kérdést úgy teszed fel, hogy szlovák támadás esetén lennél-e önkéntes katona, akkor mindenki igennel felelne.
2009. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
80%
Csak valamilyen zavaros eszű keveri össze a hazaszeretetet meg a haza becsületét a háborúval! Mi értelme lenne,hogy kapnánk vissza egy nagy területet és az ottélőket is elkellene tartanunk? És mit csinélnánk a szlovákokkal?A II.világháborúban is visszafoglaltuk az elcsatolt területeket,és utána az ott élő magyarok keservesen meglakoltak magyarságuk miatt!Békében kellene egymás mellett élnünk,nem marhaságokat hangoztatni.És egyetérték azzal,aki szerint ebben a kérdésben nem az itthon élőknek,hanem a szlovákiai magyaroknak kellene dönteni.
2009. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!