Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha háború törne ki a régi...

Ha háború törne ki a régi magyar területekért a szlovákok ellen, te lennél önkéntes katona, hogy felszabadítsd északi testvéreinket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:41
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
9%
én 14 éves vagyok..és mindenképpen mennék!egy életem egy halálom.
2010. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%

Nem mennék. Mert:

1. nem lennék rá alkalmas

2. nem fog háború kitörni, ebbe biztos lehetsz

3. fogjanak fegyvert a nacionalisták, meg a sok hungarista. Ha ennyire megy a szájkarate akkor cselekedjenek is.


Mellesleg csak úgy megjegyzem hogy ha ki is törne egy háború, mind2 országot páros lábbal penderítenék ki az Unióból.



Jah és az egyik válaszolónak aki azt írta hogy mindenkinek menne a sorozó levél:

Már nem a kommunista időszakban élünk ahol hadkötelezettség van , vagyis 18 éves kortól 20 éves korig kötelező katonának menni....az megy aki akar. Senki az ég világon nem kötelezhet senkit arra hogy kockáztassa az életét egy fölösleges háborúban. Erről ennyit.


Amúgy is...sokan vannak akik katonának állnak.....miért cs*sztetnék még ezzel is az ártatlan lakosságot?

2011. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 Bali és kész válasza:
28%
Felvidéki testvéreit el leszarják hogy hol élnek!Sőt én örülök is nek őhozzá nem Magyarországon élek!!!
2013. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szlovákia gazdaságát, már a következő száz évben elviszi az euro bevezetésének ténye (hacsak nem esik szét addig az EU), én emiatt irigyellek, hogy kint élsz, utolsó. Semmit nem kell csinálnotok, a se.ggetekbe dughatjátok a kezeteket, és még úgy is fennmaradtok a s.zar tetején.
2013. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Igen, én biztos, hogy harcolnék a Hazámért!!!


Az életemet pedig nem féltem, nekem már úgysincs mit veszítenem!

2020. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!