Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha háború törne ki a régi...

Ha háború törne ki a régi magyar területekért a szlovákok ellen, te lennél önkéntes katona, hogy felszabadítsd északi testvéreinket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:41
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
92%
Utolsónak igaza van, ennek a "Márpedig ti fel lesztek szabadítva!!!" dolognak sosincs jó vége...
2009. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
61%
Ti lennétek azok a magyarok akiktől régen Európa rettegett? az agymosás sikeres volt, én nem hívlak titeket táposoknak, de most már kezdem érteni miről beszélnek az Erdélyi magyarok, ekkora puhány bandát, tisztelet a pár millió normális magyarnak ! Ha ilyen emberektől függött volna régen az ország sorsa, már rég nem lenne Magyarország, megalkuvó, balfas*ok( amúgy ha egyszer háború lesz, nem úgy lesz mint a valoságshowba, nem lesz beszavazás sms-el, hanem huzzátok majd a s*aros seg*eteket a frontra, akkor megtudnátok mi az élet )
2009. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 Salx Narval ***** válasza:
83%
Az utolsónak.Más a hazánkat megvédeni és megint más, pár hőzöngő politikus és hülyegyerek miatt fegyvert fogni.
2009. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
77%
Minek nekünk nagyobb ország,ezzel sem boldogulunk(üres államkassza,munkanélküliseg,sikkasztás)!(Minek több lakos,ezekkel sem foglalkozunk!(ld.a sok beteget,nyomorban élőt) A sok "hazafi" meg már rohanna a kiegyenesitett kaszával.
2009. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
76%

18:28:


Rég nevettem ennyit! Nem tudom, hogy erdélyi magyar vagy román vagy-e, de szerintem Te lehetsz a legnagyobb tápos csirke! De megnyugodhatsz, téged úgyse érint az agymosás! Nincs midet kimosni! Európa régen tényleg tőlünk rettegett, most tőled! Főleg ha meglátják a fejedet! De ne búsulj, örülj annak, hogy nem vagy zsidó! Így legalább nem fognak irigykedni a vagyonodra!

2009. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim válasza:
72%
19:04-nek van igaza. Ha egy ekkora kis országot nem bírnak rendesen irányítani, akkor mi lenne ha még nagyobb lenne? CSak a politikusok járnának jól, mert még több emberről húzhatják le a pénzt.
2009. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2009. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
79%

Ha valóban háború lenne -mindegy mért- én tenném, amit tennem kell,ahogyan tőlem telik. Most estem át egy operáción, de, amint helyre jövök felvételizem a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemre. Engem ez mindig vonzott. Szeretnék érteni ehhez, szeretném kitanulni. De még akár most, ebben a pillanatban is szedném magam és mennék. Egy magyarnak kötelessége kiállni honfitársaiért. Legyen szó akármilyen háborúról.


Lehet lepontozni...


19/L

2009. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
75%
18:17 A Magyarországot ért sérelmekért elégtételt tudnánk venni a régi magyar területek visszavételével. Ha szerinted ez nem tartozik a Haza becsülete fogalmába, akkor sajnállak...
2009. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azért jó érzés, hogy még vannak olyan emberek akik kiállnának a hazáért és nem csak hurrognak, ahogy a kommentelők többségében.


Elég nagy szegénységi bizonyítvány lepontozni azokat akik azt írták, hogy ők mennének ha megkövetelné a haza....

2009. szept. 11. 19:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!