Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha háború törne ki a régi...

Ha háború törne ki a régi magyar területekért a szlovákok ellen, te lennél önkéntes katona, hogy felszabadítsd északi testvéreinket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 15:41
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
51%
Az nem Csemengi, hanem Csemegi kódex, de mindegy ezzel én le is zártam! Félművelt, vagy., vagy talán csak egy negyed!
2009. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
78%

Fizikálisan alkalmatlan vagyok rá (alacsony vagyok, vasággyal is max. 50 kiló, meg még nő is)...


Én a békéért harcolnék valami más módon, nem gyilkolással.

2009. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
91%
Inkább lennék fegyver vagy katonaruha gyáros akkor.
2009. szept. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
88%

előbb utóbb bekövetkezik egy háború, mert állandó feszültség van köztünk és a szlovákok, románok, horvátok, szerbek...stb. között. És az a szívás, hogy ha ez bekövetkezik, mint mindig mi fogjuk húzni a rövidebbet, mert a szlávok beszorítanak minket, és nekünk végünk. segítséget pedig nem is remélhetünk senkitől sem, mert mindenkinek van jobb dolga!!


Szóval, ha kitörne egy háború, én azt mondom Hagyjátok abba a sárban fetrengést, fogjunk fegyvert és mutassuk meg kik is a magyarok!

2009. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
69%
Oh művelt barátom,attól,hogy arogánsan leminősíted a másikat ismeretlenül,ezzel magadról is kiállítasz egy szép bizonyítványt.Attól a tény nem változik,hogy a műveltséged ellenére ha a hazádat kéne védeni a füled-farkad behúzva bujdokolnál.Talán ez nagyobb probléma mint a fél,vagy negyed műveltség.További szép napot.
2009. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

14:36-ban van Harci szellem.

Ez tetszik!

2009. szept. 13. 15:39
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, ha kitörne egy háború, én azt mondom Hagyjátok abba a sárban fetrengést, fogjunk fegyvert és mutassuk meg kik is a magyarok!"


Ennél jobban is fogalmazhatnék. :) Csak az baj, hogy az emberek nagy része inkább meghunyászkodna, ahelyett, hogy cselekedjen bármit is...

2009. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
37%
Jaj de szánalmas. Eleve nem az volt a kérdés hogy segítenék e ha minket támadnanak hanem hogy ha mi támadnank mennék e. Ha már a kérdés értelmezése megy, a választ hagyhatjátok is. És azt sem értem minek tesz fel valaki kérdést,ha csak azt fogadja el ami egyezik az ő szemléletével,a többit meg pontozza le inhüvelygyulladásig. A "szegénységi bizonyítvány" szöveget meg a hülyéknek tanítják az iskolában,hogy ha gyakran mondogatják talán tudják vele leplezni az IQ szintjüket egy darabig?
2009. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi, hogy benéztél és ugye nincs harag a lepontozás miatt?:D
2009. szept. 25. 09:47
 50/55 anonim ***** válasza:
36%
Mivel nő vagyok... Így nem hiszem... ha női háború lenne akk esetleg =D XD
2010. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!