Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A balliberálisok miért akarják...

A balliberálisok miért akarják tönkretenni az olyan igazmondó hazafiakat, mint Bayer Zsolt és Szaniszló?

Figyelt kérdés
Gyurcsány hazudott, azt szeretik!De mikor vki igazat mond azt megtámadják a hikálok!

2013. márc. 24. 08:36
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
pannónia, ha a szöveg ballibnek tűnik, akkor mégis mire következtessek?
2013. márc. 24. 18:25
 42/47 anonim ***** válasza:
93%
Én ezeközül csak szaniszlót halotam. Hát anyi baromságot hord ősze Pl kőzéperópábol fog ki indulni az új világrend , Na az a kolontári elmélete naz egetverő baromság joval az UAV repülési magasága felet. Egy mondatába 6jelző van minimum . Az plogizált másolt átvet world trade centeres elélete hujeség , minden mőgőt csak zsidót lát mintha egy globáli hatalom nak egy 10miliós kőzepesen élő vizhiányos ország lene a fő céleja . H azt ő elhiszi vagy bárki ami ősze hord az klinikai paranoiás eset
2013. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Pedig a vörösiszap biztos bosszú volt, mert a magyar nép az önkormányzati választásokon a nemzeti fideszt választotta! Valamilyen manipulációval ömölhetett ki a vörösiszap, szinte kizárt, hogy pont az elsöprő fidesz nyereség utáni napon véletlen lett volna a katasztrófa! Ilyen véletlenek nincsenek!
2013. márc. 24. 18:49
 44/47 anonim ***** válasza:
....ásít.....
2013. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
95%

A Kérdezőnek annyiban, de csak annyiban igaza van, hogy minden nemzet mesterségesen alkotja meg a saját történelmét, valós elemekből táplálkozva, ez így alakult, ezt osztotta a gép, a professzionális történetírás sosem tud berobbanni a köztudatba.


Ez Szaniszlót nem menti fel, hiszen ő ezt nem egy szép mesének fogja fel (ahogy egészséges lenne), hanem simán mozgósítana a hülyeségei alapján.


Plusz, az agymenései messze nem csak történelmi jellegűek.

2013. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Brutusz55 válasza:

Üdv mindenkinek!

Én szerettem nézni a világpanorámát még Szaniszló úrral is szimpatizáltam.de!

Voltam nemrég egy un léleképítő rendezvényen ahova nagy várakozással mentem,gondolván kicsit személyesebb lesz a műsor,komolyabb,hazánkat és a benne élő embereket érintő problémákra kapunk Szaniszló úr egyedi,a tv-ből megszokott stílusában frappáns rávilágítást.

Esetleg meglátása szerinti megoldásokat.

Nos menjenek el egy léleképítőre! meglátják mi lesz.

Az előadásról nem írok, hallani kell!

Én hatalmasat csalódtam, ekkorát még sosem.

Legyenek józanok,tájékozódjanak és Isten áldjon mindenkit!

2013. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy a vörös iszapot mesterségesen a világhatalom csinálta . Miért mi hasznuk volt belőle mért válaltak ezel kockázatot kiknek üzentek vele és mit üzentek ?
2013. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!