Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A balliberálisok miért akarják...

A balliberálisok miért akarják tönkretenni az olyan igazmondó hazafiakat, mint Bayer Zsolt és Szaniszló?

Figyelt kérdés
Gyurcsány hazudott, azt szeretik!De mikor vki igazat mond azt megtámadják a hikálok!

2013. márc. 24. 08:36
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
jó sok minusz pontot kapsz, az lesz!!!
2013. márc. 24. 14:42
 32/47 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
95%

"mindegyik nép belevisza történelmébe mítoszokat, ez így természetes! azért kell, hogy kialakuljon a népben valami spirituális kötődés egyms iránt! ez amit a komcsik elvettek, szaniszló csak újra akrja éleszteni!"


Ezt a f@szságot, már bocsánat.

2013. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
hát miért lenne "f@szság"? talán azért, mert ballib vagy?!
2013. márc. 24. 15:10
 34/47 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
94%

Azért, mert az amit te építeni akarsz az egy légvár, amit könnyen ki lehet lyukasztani, azon kívül az értelmes emberek mindig is hülyeségnek fogják tartani. Ezt nem lehet egy egész nemzetnek beadagolni, hogy mi kiválasztott nép stb vagyunk.


A valós pozitívumokat kell kiemelni, erre kéne fektetni a hangsúlyt, nem a légből kapott mesékre.

2013. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
95%

azért "aranyos", ahogy a kérdező az elején még "igazmondó hazafiaknak" titulálja Szaniszlót, aztán már ő is elismeri, hogy akkora f@szságokat hord össze, mint egy ház, de akkor ez meg azért nem baj, mert ezek olyan "magasztos" f@szságok, amiket neki jól esik hallgatni - még ha ezek szerint még ő is (!) pontosan tisztában vele, hogy akkora marhaságok, mint egy ház.


Akkor most mégis miről is beszélünk??

2013. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
93%
Troll kérdező.
2013. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy hülyeség amit mond az őstörténelemről! lehet benne valami amiket mondd ebben a témában! De inkább ilyeneket mondjon, mint ami az atv-ben megy, ott minden mocskot, szennyet rákennek a magyarságra, ami csak eszükbe jut!

De amit a komcsi neoliberális világrendről, imf-ről, mszp-ről és a többi ballib pártról, a bankokról és egyéb rosszakarókról mond az teljesen igaz, az összeesküvéselméletei szerintem teljesen helyesek! A balliberális világrend nagyon ravasz és magyargyűlölő! Ezt leplezi le Bayer, Szaniszló, Bogár, Vámos az Echo TV-ben, de ti csak nézzétek tovább az agymosó atv-t ha hazugságokat akartok hallani!

2013. márc. 24. 16:46
 38/47 anonim ***** válasza:
94%

" csahos kutyáikat!"


Kerdezo, tudod, hogy ez a Sztalin-era tipikus szovege volt?

2013. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem éltem Sztálin korában! De csak nem azt akarod a szöveg miatt rám fogni, hogy komcsi vagyok? Miért nem a lényeghez szólsz hozzá?
2013. márc. 24. 18:00
 40/47 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
93%

"De csak nem azt akarod a szöveg miatt rám fogni, hogy komcsi vagyok?"


Na mert neked lehet másokra a szöveg miatt ráfogni, hogy ballib, nem?

2013. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!