Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A balliberálisok miért akarják...

A balliberálisok miért akarják tönkretenni az olyan igazmondó hazafiakat, mint Bayer Zsolt és Szaniszló?

Figyelt kérdés
Gyurcsány hazudott, azt szeretik!De mikor vki igazat mond azt megtámadják a hikálok!

2013. márc. 24. 08:36
1 2 3 4 5
 21/47 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
83%

Ne haragudj kérdező, de pont a cionisták állítják pontosan ugyan ezt, csak épp Kárpát medence helyett Izrael, magyarok helyett pedig a zsidók a kiválasztott nép. És Szaniszló nem egyszer pont ezért ítélte el a teljes zsidóságot. Erre ő állít ugyan ilyen baromságokat? Hogy is van ez?


Amúgy meg nem egy kitalált hagymázas őstörténetre akarok büszke lenni. Én a valóságra akarok büszke lenni. De ez nem a valóság. Attól, hogy azt mondom, hogy a nagy sárkány tüzében kovácsolták a magyar népet, még nem lesz igaz.


Én büszke vagyok arra, hogy egy Európában egyedülálló, finnugor nyelvet beszélő nép tagja vagyok, büszke vagyok az Árpád korra, Hunyadira, Olimpikonjainkra stb. Nekem (és a magyarok többségének) kitalált, nyilvánvalóan hamis történelemre nincs szüksége. Nem légvárakat kell építeni. Szaniszlót még a jobboldaliak is hülyének tartják, akkor miért is erőltetjük?

2013. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
94%

11:19

"nem felemelő beszédekkel bíztatni!"


1.) Felemelő beszédekkel még senki sem lakott jól.

2.) Ostobaságok szajkózása =/= felemelő beszéd.

2013. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
de feleemlő, magasztos beszédek, ilyenek kellenek! hogy a nép visszanyerje a bizalmát! más népek is így csinálják! de mivel ti internacionalisták vagytok, ezért nem szeretitek az ilyen dolgokat!
2013. márc. 24. 13:29
 24/47 anonim ***** válasza:
93%

Felőlem tarthatnak a kedvenceid annyi felemelő meg magasztos beszédet, amennyi csak jólesik :)


De ha a gazdaságot szétq*rják, akkor sokra nem megyünk vele, jobb ha tudod!


Bayer Zsolti barátod maga dicsekedett vele az Echo Tv-n, hogy a Fidesz valójában szociáldemokrata gazdaságpolitikát folytat :) LOL

2013. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
a gazdaságot az mszp-szdsz-együtt 2014-es kedvenceid rombolták szét! most éppen ezt próbálja Ornán Viktor helyre tenni, de sajnos a ballibek ráusszították Magyarországra és Ornámra az összes külföldi csahos kutyáikat!
2013. márc. 24. 13:41
 26/47 A kérdező kommentje:
Orbánra! nem Ornánra! Elírtam!
2013. márc. 24. 13:42
 27/47 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
96%

De miért kellenek a felemelő beszédekbe orbitális hazugságok és kitalált mítoszok? Mintha egyébként nem lenne mire büszkének lennünk. Én is felsoroltam jópár dolgot, kérdező, és van is még.


Szóval arra adj választ: a felemelő beszédbe miért kellenek hazugságok?

2013. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
88%

"most éppen ezt próbálja Ornán Viktor helyre tenni, "


Francokat, Orbán ugyanazt az elq*rást műveli, mint Gyurcsibohócék.


Ez a "III. Gyurcsánykormány".

2013. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

mindegyik nép belevisza történelmébe mítoszokat, ez így természetes! azért kell, hogy kialakuljon a népben valami spirituális kötődés egyms iránt! ez amit a komcsik elvettek, szaniszló csak újra akrja éleszteni!


a másik dolog, hogy Orbánnak semmi köze Gyurcsányhoz! ne merd többet egy lapon emlegetni őket!!!

2013. márc. 24. 14:29
 30/47 anonim ***** válasza:
96%

14:29

"ne merd többet egy lapon emlegetni őket!!!"


Orbán = Gyurcsány.


Most mi lesz? :)))

2013. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!