Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A balliberálisok miért akarják...

A balliberálisok miért akarják tönkretenni az olyan igazmondó hazafiakat, mint Bayer Zsolt és Szaniszló?

Figyelt kérdés
Gyurcsány hazudott, azt szeretik!De mikor vki igazat mond azt megtámadják a hikálok!

2013. márc. 24. 08:36
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
82%

Mitől lenne igazmondó és hazafi Bayer meg Szaniszló? :)


Erre nagyon kíváncsi lennék...

2013. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Attól igazmondóak, hogy a kommunista újságírókkal, tévéssekkel ellentétben ők kimondják mindig az igazságot! Nem söprik a szőnyeg alá a problémákat!

És azért hazafiak, mert nem az internaciaonalizmus mellé álltak!

2013. márc. 24. 09:55
 13/47 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező gondolom nem zavar, hogy az igazán hazafias Bayer Zsolt 1993-1994 között a Népszabadság főmunkatársa volt.


Amúgy ezt a ballib affért leszámítva egy érzelgős link alak, aki a polkorrektséget nomeg az illemszabályokat úgy kéri számon a ballibektől, hogy őmaga is tojik rá magasról.


Ja és úgy láttszik életében egy könyvet olvasott el a sajátjain kívül (gyengébbek kedvérért Julien Bendatól Az írástudók áruláásról van szó), legalábbis lasóhangon 10 éve mniden cikkében csak ebből a könyvből képes idézgetni.



Szaniszló meg egy paranoid elmebeteg, a marhaságai részletesen szét lettek szedve már rengetegszer, jóval a Táncscsi díj körüli huzavona előtt meg után is.

2013. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
96%
Az igazán hazafias Szaniszló pedig moszkvai tudósító volt 1990 előtt. Ilyen kiváltság pedig akkoriban nem éppen az ellenzékieknek járt.
2013. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó tudod Moszkvában tanult és diplomázott le egy olyan ember kellett a Magyar Hírlapnak, aki segítség nélkül is eligazodik a szovjet metropoliszban.


Más kérdés, hogy akárki nem diplomázhatott le Moszkvában...

2013. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Attól még hazafiak! Azért került Moszkvába Szaniszló, mert tehetséges volt, nem másért! ő is valamivel pénzt kellett keressen!!! De akkor sem volt kommunista érzelmű!

Bayernél is ez a helyzet, valamiből meg kellett éljen, rossz idők jártak akkor! Nagyon rossz idők!

2013. márc. 24. 10:25
 17/47 anonim ***** válasza:
93%

Attól vagyok szép, hogy szép vagyok. Attól vagyok jó, hogy jó vagyok. Attól vagyok igazmondó, hogy kimondom az igazságot. Briliáns érvelés, mintha ilyen már hallottam volna Bayertől is.

Egyébként kettőnk között az egy különbség, hogy te azt nézed ki mondja, utána mindegy, mit mond. Én azt nézem, mit mond, utána mindegy, ki mondja. (zárójelben: nem megyek az utcára "magyar vagyok" táblával, mert számomra az a természetes. Tegyen az ilyen táblát, aki nem biztos benne. És attól, hogy nem mondom, még megvan a véleményem Kertész Ákosról)

2013. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
94%
Jól ismerem ezt a fajtát. Moszkvába annak idején akárki nem mehetett akárminek. De sok konformista ember volt, aki igen jól be tudott abba a miliőbe. Aztán 1990 után hirtelen vagy megutálta önmagát, és ezt mind másokra akarja hárítani, vagy most is kitűnően illeszkedik.
2013. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
80%

http://www.youtube.com/watch?v=LPrytM3XgzM


Akik szerint szaniszló nem hazudik, kérem támassza alá minden állítását igazi, tudományosan elfogadott érvekkel.

2013. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Utolsó és mi a baj azzal amit mondott? Miért nem tudtok egy kcisit spirituálisak lenni? Nem jobb hinni mint nem hinni? Szaniszló ezzel csak bíztatni akarja a magyar népet, hogy emeljék fel az emberek a fejüket! De ti ballibek nem értetek ehhez, mert csak rombolni szeretitek a nép lelkét, nem felemelő beszédekkel bíztatni! A ti mentalitásotok rombol, Szaniszlóé pedig teremt!
2013. márc. 24. 11:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!