Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell engedni a melegfelv...

Miért kell engedni a melegfelvonulást? Miért van erre szükség? És mit gondolnak például a turisták akik ezt látják?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Már rég betiltottam volna, sőt nem is engedtem volna alapból. Borzalmasan rontja az országról meg a Budapestről kialakult képet, ráadásul rendőröknek stb pluszmunkát ad. Meg hát mások is vonuljanak fel "heterók vagyunk" felkiáltásokkal?
2013. júl. 9. 10:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
69%

nem a felvonulással van a gond... hanem azzal, hogy a szervezők és a közösség nem tartja kontroll alatt a azokat, akik csak provokálni akarnak ...

Évek óta annyiban tér el a Budapesti a nyugati parádéktól, hogy Magyarországon a provokációt hagyják külföldön, pedig működik az önkontroll ... Értsd sértő buta feliratokat nem engednek kitenni....

2013. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
77%
Hm, visszafelé haladok a kérdéseiden, jó? A turisták javarészt olyan országokból jönnek, ahol nem vernek meg egy meleg párt, ha kézenfogva sétálnak az utcán; ergo a felvonulásról azt gondolják, hogy milyen szomorú, hogy Magyarország még mindig ott tart, hogy igenis megverik a meleg párt. A turisták onnan jönnek, ahol a melegfelvonulás egy hatalmas utcabál. Miért van szükség a felvonulásra? Pont azért, amit leírtam. Miért kell engedni? Ugyanazért, amiért a gárdistaavatást a Hősök terén, vagy a Békemenetet az Andrássyn, vagy ugyanazért, amiért a kékszeműek felvonulását is engedélyeznék, ha ők elnyomva éreznék magukat. Gyülekezési jog, tudod. A rendőröknek pedig nem a felvonulók adnak pluszmunkát, hanem az ellentüntetők, akikre most jó fej módon nem írok jelzőket. Egyelőre ennyi elég? Egyébként nem értem, minek sír a szád, már túl vagyunk a felvonuláson, egy évig nem lesz rá gondod, és azt sem hiszem, hogy az év 365 napja közül pont azon az egy szombat délutánon lenne midenkinek halaszthatatlan tennivalója a belvárosban.
2013. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
33%

"Talán mert nem a középkorban vagyunk? "



Japánban nem vonulgatnak a köcsögök. Szar lehet abban a középkori hangulatban élni.

Sok csóró délafrikai országban lehet vonulni. Éljen az újkor, lehet menni oda :)

2013. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
38%

"Japánban nem vonulgatnak a köcsögök"


https://www.youtube.com/watch?v=--pTnaaAUzQ

Ez akkor meg van rendezve?


"Legközelebb gyere el te is"


Kösz nem! Engem nem bosszant, de akkor elkezdene, ha meg oda is mennek.

2013. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 rémuralom ***** válasza:
57%

Már miért kéne betiltani? Ha heterófelvonulást akarsz, rendezz egyet. Ha minden jól megy, engedélyezni fogják azt is, ahogy minden mást is engedélyeznek, ami nem ütközik valamilyen módon törvénybe (bár az Adj gázt! betiltása ilyen szempontból talán aggályos volt). A Budapestről kialakult képet kizárólag az ellentüntető-alapanyagokban, a hajthatatlan homofóbokban rontja a melegfelvonulás. Akiben egy kicsi hajlam is van arra, hogy eltűrje őket, vagy legalábbis elismerje alkotmányos jogukat, azokat nem zavarja. Legfeljebb nem nézik.


"Évek óta annyiban tér el a Budapesti a nyugati parádéktól, hogy Magyarországon a provokációt hagyják külföldön, pedig működik az önkontroll ..."


Aha. Csak a magyar b**ik provokálnak, a külföldiek egyébként rendes, normális emberek (néhol családosak, ahol már házasodhatnak egymás közt), csak ezek a megátalkodott magyarországiak...

Nézd meg ezt, barátom: [link]

2013. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
75%

"Japánban nem vonulgatnak a köcsögök. Szar lehet abban a középkori hangulatban élni.

Sok csóró délafrikai országban lehet vonulni. Éljen az újkor, lehet menni oda :)"


Pont fordítva. A legtöbb afrikai országban bűncselekmény, "felvilágosultabb" országokban csak betegség, illetve erőszakkal lépnek fel ellene. A sötét európa fele közeledve, (annak keleti blokkjában leginkább) már csak pár liberális dobálja őket utcakővel, a világ legborzalmasabb, legelmaradottabb helyein, mint Nyugat-Európa és az USA pedig nincs kifogásuk ellene.


Remélem neked a felvilágosult zambiai, nigéria és észak-kóreai vonal tetszik, és mihamarabb odaköltözöl, ha már ebben a züllött Európában nem vallják a nézeteid.

2013. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Froncsi válasza:
40%

Én mondtam, hogy nem nyerhetsz :D

Nincs mit csinálni, ez most olyan dolog, mint anno a komunizmus. Minden polgár egyenlő, csak vannak, akik egyenlőbbek.

Ezt senki nem cáfolhatja meg! A melegeket saját hülyeségük miatt kezelik úgy, ahogy. Van, ahol ezt viccesnek és jónak tartják, van, ahol ezt undorítónak.

Miért várják el, hogy mindenki tolerálja őket, ha ők sem tolerálják azokat, akiknek nem tetszik a dolog?

Ez egy adok-kapok. Ha nem képesek elfogadni, hogy néhol utálják őket akkor már nem is az egyenjogúságról szól a dolog.

2013. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
77%

Annyira tuti jó, hogy a homofóbok gond nélkül tudják ignorálni a tényeket. Láttátok ti egyáltalán a mostani Pride képeit, ti isten barmai?


Az Index konkrétan olyan videót forgatott, hogy "Egy bőrtangát nem találtunk". Mert mindenki utcai ruhában, boldogan vonult. Nem, nem voltak latexruhás pink bibliás papok sem. Kb. 63919 képgaléria készült minden hírportálra, sikerült akár egyet is megnézni?


A kérdező ezen mondata a kedvencem:

"Borzalmasan rontja az országról meg a Budapestről kialakult képet, ráadásul rendőröknek stb pluszmunkát ad."


Annyira borzalmasan rontja, hogy nehéz lenne olyan EU-s nagyvárost mutatnod, ahol nincsen, és (meleg) turistavonzó, nem pedig turistákat elijesztő. Az meg tök érdekes, hogy Bécsben kell kb. 10m kordon a menet elején, hogy ne keveredjenek a járókelők meg úgy 30-40 járőr elosztva itt-ott, nálunk meg a hadsereg szintjén kell a rendőröket felfegyverezni, mert a radikális csürhe gyilkolászna, ha lehetősége lenne rá. Aha, szerintem tökre a melegek a gond. A turbóturul, gyilkolni, verekedni akarók voltak az igazi büdös b uzik, az Andrássyn vonulók pedig a melegek.


Heterofelvonulás pedig az év minden pillanatában van, a világon mindenhol, csak neked nem tűnik fel. Neked az természetes, hogy a reklámokban vizes testű szupermodellek vonaglanak az AXE-ot használó férfi után. Jót mosolyogsz, ha egy aranyos csókolózó párt látsz egy parkban. Örülsz, ha egy legény/lánybúcsú nevető résztvevőit látod az utcán.


A világ nagyon heteronormatív, talán egyetlen város egyetlen útján, évi egyetlen napon 3 órára kibírod, hogy a hetero felsőbbrendűség 100% helyett csak 99.99999% lesz. Tudom, hogy valami olyat kell(ene) a fejedbe verni, amit eddig nem ismertél és ez neked felháborító, de talán kibírod ezt a kényelmetlenséget senkit sem sértő emberek boldogsága végett.


Üdv,

egy hetero (mert szokás az ilyen véleményért leb uzizni errefelé)

2013. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Ha egy meleg felvonulás arról szól, hogy rasszistáznak, akkor biztos lehetsz benne, hogy ez nem egy meleg felvonulás ( csak pár feliratot idéznek "nemzeti bzibárt a haveroknak", "több orgazmust kevesebb nácit" "fajgyűlölet ellen".... Sajnos ebben tér el budapesti a nyugatitól ...

A meleg felvonulás nem erről szól... ez már politika és ebben viszont nem megosztottság van az országban!

2013. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
66%

Ezek a táblák az összesnek kb. a 0.1%-t képviselték, csak nyilván ezt fotózták az újságoknak. Nézd meg a Google videóstreamjét, abban látszik rendesen az arány.


Nyilvánvalóan a melegek nem CSAK melegek, nekik is vannak politikai érdekeltségeik és joguk van kifejezni. Ahogy a random radikális programok is televannak olyan táblákkal, hogy Halál Izraelre, meg Erdély a miénk, még akkor is, ha az aktuális esemény egy EU-ellenes tüntetés.

2013. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!