Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell engedni a melegfelv...

Miért kell engedni a melegfelvonulást? Miért van erre szükség? És mit gondolnak például a turisták akik ezt látják?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Már rég betiltottam volna, sőt nem is engedtem volna alapból. Borzalmasan rontja az országról meg a Budapestről kialakult képet, ráadásul rendőröknek stb pluszmunkát ad. Meg hát mások is vonuljanak fel "heterók vagyunk" felkiáltásokkal?
2013. júl. 9. 10:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Azért, h a buzulást népszerűsítsék, ezáltal még több buzı legyen, és még jobban fogyjon a nemzet. A buzıkat viszont sokkal inkább elfogadnák, ha nem vonulgatnának, és csak a négy fal között élnék ki a ferde hajlamaikat.

Egyébként én még nem is hallottam a hetero felvonulásról, és sztem nem vagyok ezzel egyedül. Ha akkora hírverést kapott volna, mint a buzıparádé, biztosan többen kimentek volna.

2013. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
39%

A magyar népet kellene betiltani.

Ők rontják borzalmasan az országról kialakult képet.

2013. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap heterófelvonulás van!

A tévéből ömlik a heteroszexualitás. A sok heteró vonul minden nap az utcákon, a villamoson, a metrón, és ott taperolják egymást, nyalják egymás száját. Aztán meg nagy felhajtást rendezve hirdetik, hogy ők most párzanak, dudálva mennek végig az utcán, elvárják, hogy a fél város tapsoljon hozzá, hogy ők heteróskodnak, állami elismerést kapnak, még szentmisét is tartanak hozzá, meg nagy bulit! Csak mert ők heterók!


Ez megy az év 364 napján az egész országra kiterjedten, és akkor az fáj valakinek, hogy az év egyetlen napján a város egyetlen útján a melegek csinálják ugyanezt?

2013. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

#30

Azért vannak politikai transzparensek, mert a meleg aktivisták a liberálisokkal szövetkeztek, mert a jobboldal teljesen elzárkózik még ma is a melegek problémáinak figyelembe vételétől.

Azért is nincsenek a melegfelvonuláson történtek szabályozva, mert a szervezők politikai kötődéseik miatt szélsőségesen liberális eszméket tettek magukévá. Ennek volt is néhány pozitív hozadéka, mint a bejegyzett élettársi kapcsolat. Viszont amikor a politikai széljárás megfordult, nem tudtak hozzá alkalmazkodni.

Látták, hogy Nyugaton hogy megy, és azt akarták hinni, hogy itt is úgy fog menni, amikor pedig megmutatkoztak a helyi sajátosságok, arról nem akartak tudomást venni. Még most sem igazán akarnak.

2013. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Arra válaszolva pedig, hogy milyen hatással van ez a turizmusra: Melegparádé a világ minden részén van a nagyvárosokban, ahol demokrácia és jogállam van, Santiagotól Isztambulig, Torontótól Katmanduig. Sőt, még olyan országokban is van, ahol a melegek kapcsolata büntethető, mint például Uganda. Több ezek közül százezreket vonz. Sydneyben például az egyik legnagyobb bevételt hozó rendezvény:

[link]


És hogy miért kell? Sok mindenért, például hogy eljuttathassanak az embereknek olyan, számukra fontos üzeneteket, amiket más helyzetekben, egyedül, esetlegesen ellenséges környezetben nem tudnának felvállalni.

De ha másért nem is, azért, hogy a résztvevők jól érezzék magukat.

2013. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!