Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, nem...

Titeket nem idegesít, nem zavar baromira, hogy ennyi ember él a Földön? Csak úgy alapjába véve,7.1 milliárd, vagy mennyi él most a franc egye meg.

Figyelt kérdés
Engem rohadtul idegesít... Állandó dugók, hosszú sorok mindenütt ha megyek valahova, hangzavar, rengeteg autó, nem lehet közlekedni, se sétálni, mindenütt van valaki. Egyszerűen katasztrófa. Meglátok egy babakocsis nőt és már tiszta idegbeteg vagyok. Borzasztóan kivagyok ettől, hogy ennyi ember él a Földön. Szerintem ez fog inkább katasztrófához vezetni, ez az iszonyú népességrobbanás. A politikusok amúgy miért akarják, hogy még szülessen ember? Sztem így is túl sokan vagyunk. Így is hatalmas a munkanélküliség, erőszak, boldogtalanság, balesetek, stb. Egyszerűen nem férünk már el egymástól. Reggel is ha valami dolgom van, minden út be van dugulva, a BKV szintén nem jó, mert azon is rengeteg ember... Ott tartok h mindig mindent megteszek azért h kizárólag éjjel legyen bármi dolgom is, de még akkor is mennyien vannak már... Régen ez nem volt. De ez a borzasztóan sok ember már szerintem rettenetesen zavaró. Én vagyok ezzel egyedül? Nem vagyok valami erőszakos állat, nem utálom az embereket, csak azt, hogy ilyen sok van.

2013. nov. 20. 20:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
49%

" Gondolj csak bele, hogy Magyarországon épp hogy fogy a népesség!"


Az a csökkenés lófasznyi.

2013. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 lindmayer ***** válasza:
82%

ugye itt két írányból akarnak hatást elérni: a különböző("kisebb" nemzetek) fent akarnak maradni, ezért támogatják a sajátjaik szaporodását(illetve a gazdaságnak is szüksége van a plussz emberekre

evvel szemben globális szinten meg túlnépesedéssel küzdünk

ezen kívül a föld eltartóképessége nem egy fix szám, hanem folyamatosan változik, ahogy a földművelés technológiák, meg egyéb technológiák fejlődnek(folyamatosan nő); de a különböző életszínvonal, és életmód közötti népesség eltartóképesség is más: pl az amerikai életmóddal a bolygó eltartó képességekb 800 millió fő az uniós életmóddal ennek kb a duplája(ha jól rémlenek a számok), de ha az etalonnak az etiópiai életmódot vesszük, akkor még van hely a bolygónkon...

és ahogy korában írták(vagy csak utaltak rá), nem az élelmiszerhiánnyal van a legnagyobb baj(najó ez sem kicsi), hanem avval, hogy az ételen kivüli javak megszerzése az komoly erőforrásokat igényel

meg aztán tényleg: Budapest lakósürűsége még nem is olyan nagy

2013. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
62%
Az emberek csak kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnak kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolkamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnak kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnak-kamatyolnaknak
2013. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%
Akkor kezdd magaddal a népességcsökkentést... De bunkó vagy.
2017. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%
2 kommentelő
2017. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A 2 kommentelő a bunkó így akartam írni.
2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
33%
Te is egy vagy közülük jelzem...
2018. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!