Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, nem...

Titeket nem idegesít, nem zavar baromira, hogy ennyi ember él a Földön? Csak úgy alapjába véve,7.1 milliárd, vagy mennyi él most a franc egye meg.

Figyelt kérdés
Engem rohadtul idegesít... Állandó dugók, hosszú sorok mindenütt ha megyek valahova, hangzavar, rengeteg autó, nem lehet közlekedni, se sétálni, mindenütt van valaki. Egyszerűen katasztrófa. Meglátok egy babakocsis nőt és már tiszta idegbeteg vagyok. Borzasztóan kivagyok ettől, hogy ennyi ember él a Földön. Szerintem ez fog inkább katasztrófához vezetni, ez az iszonyú népességrobbanás. A politikusok amúgy miért akarják, hogy még szülessen ember? Sztem így is túl sokan vagyunk. Így is hatalmas a munkanélküliség, erőszak, boldogtalanság, balesetek, stb. Egyszerűen nem férünk már el egymástól. Reggel is ha valami dolgom van, minden út be van dugulva, a BKV szintén nem jó, mert azon is rengeteg ember... Ott tartok h mindig mindent megteszek azért h kizárólag éjjel legyen bármi dolgom is, de még akkor is mennyien vannak már... Régen ez nem volt. De ez a borzasztóan sok ember már szerintem rettenetesen zavaró. Én vagyok ezzel egyedül? Nem vagyok valami erőszakos állat, nem utálom az embereket, csak azt, hogy ilyen sok van.

2013. nov. 20. 20:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
7%
2. válasz +1
2013. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Jóvanmá elég a nyalásból, ha ennyire tetszik, kérjétek el a számát azt jöjjetek össze vele.
2013. nov. 20. 22:16
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
De jó, hogy nem pesten, egyéb nagyvárosban lakok!
2013. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

8 milliard embert tud befogadni a fold szoval meg nincs gond.

europa nepessege kb 700-750 millio es fogy. menj japanba majd akkor megtudod mi az a zsufoltsag kedves pesti baratom

2013. nov. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Ebből 4,5 Ázsia.
2013. nov. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem. Véleményem szerint félmillió (500 000) ember elég lenne a Földre, és akkor annak természetes élővilága is még biztonságban lenne, nem lennének veszélyeztetett fajok.
2013. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%

"Nem vagyok valami erőszakos állat, nem utálom az embereket, csak azt, hogy ilyen sok van."


Hát pedig csöppet sem szeretetreméltóak.

2013. nov. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor kezdd magaddal a népességcsökkentést..."


Miért ne veled kezdje? Egyébként szerintem teljesen fölösleges ezen vitázni. A sorrend csak másodlagos, lényeg hogy csökkenjen már a túlnépesedés!

2013. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
23%

"Magyarországon nem nagy a népsűrűség"


Nem mi? Mondod ezt egy olyan országról ahol a népsűrűség 107 fő/km²? Ahol 107 darab paraszt jut száz hektárra? Egy normál öt tagú család megélhetéséhez kell 80-100 ha, te bezsúfolsz ide 107 parasztot és azt mondd ez nem sok? Beteg vagy!

2013. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%

"Nem a sok emberrel van a baj, hanem azzal, hogy a mélyszegény, hátrányos helyzetű rétegek termelik újra magukat, míg a társadalmilag hasznos elemek nem."


Hasznos ember nincsen. Mindegyik a környezetet pusztítja, legfőképp azok akik nem is maguk állítják elő használati tárgyaik, hanem iparilag előállítottakat vásárolnak.

2013. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!