Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire van nagyobb szükség?...

Mire van nagyobb szükség? Lakásra vagy stadionokra?

Figyelt kérdés
Mire van nagyobb szükség, a fiataloknak lakásra, az életkezdéshez, hogy gyermekeik lehessenek, vagy újabb és újabb üresen tátongó stadionokra?

2014. jan. 17. 23:31
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Kérdező mást nem is tudsz hozzászólni, mikor valaki többet mond annál, hogy Orbán a hibás Gyurcsány böszme ... Egyszerűen a végtelenségig leegyszerűsíted a dolgokat rossz és jó. Buta és nem buta ... stb stb
2014. jan. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
"Éljen" hitler és a kérdező! Hihetetlen hülye emberek vannak.
2014. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Kedves #22-es, lehülyéztél, mert az emberek otthonra vágynak?


Én meg azt mondom, te fideszes!

2014. jan. 20. 08:28
 24/47 anonim ***** válasza:

Nem én írtam neked azt a választ de itt mi Magyarországon túlnyomórészt fideszesek vagyunk. (habár aki ott írt neked az szélső jobbikosnak látszik)


A "fideszes" az dicséret a számunkra. Ezen nem kell csodálkozni.


Az ellenzék korábban mindent megtett, amikor alkalma volt rá, hogy az emberek többsége ne rájuk szavazzon. Ha akkor kicsit kevesebbet vettek volna el az emberektől és legalább fele ennyit könnyítettek volna a nehezítések helyett, akkor még most is ők lehetnének kormányon. Az emberek tömege igazságos és igazságot szolgáltat joga szerint négy évente egyszer!


Ami pedig az ellenzékről szól:

http://www.youtube.com/watch?v=nJtkSL9S6bk

Emlékeztetőnek feledékenyek részére.


De hát eljátszották a lehetőséget és azóta is csak Magyarország ellen, a magyar nép túlnyomó többsége ellen hadakoznak és a kis hazánkat szapulják és támadják mindenhol.


<--- emlékeztető videó...

..és a friss dolgaik, amikre még emlékszünk

a hamisítások, csalások, rágalmazások

és hazudozás korlátok nélkül!


Keményen megdolgoztak érte, hogy még egyszer ne kérjünk belőlük.

2014. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Kedves #24!


A gyomrom forog ettől a magukat baloldalinak hazudó, Qva országozós, fájni fog-ozós, egykori kommunistákból burzsoává vedlett, politikai bűnözőktől!


DE!


Amikor a Ferenc körúti aluljáróban egy 20 év körüli, szép arcú lányt láttam a plédje alatt, a földön fekve dideregni, akkor csak arra tudtam gondolni, hogy az uralmi helyzetben lévő FIDESZ cserben hagyta állampolgárát. Hamis célokat tűzött ki.


Ezért fideszeseztem le a hülyézőt, mert számomra az ma már szitokszóvá vált.


Gondolj bele, micsoda disszonancia: fiatal hajléktalan <---> fiatal demokrata szövetség.

2014. jan. 21. 06:45
 26/47 anonim ***** válasza:

Az tényleg szívszorító lehetett, de most kell lassan és folyamatosan rendbe tenni annak az időszaknak is minden kártételét.


Nem sok hiányzott, hogy én is oda kerüljek 'mellé'. Miért?


Jó munkahelyem volt és élhető fizetésem.

2005 tavaszán a főnökeim kikézbesítettek egy felmondó levelet. Viszont nagyon barátságosan közölték, hogy nagyon meg voltak velem elégedve és felajánlották, hogy mehetek munka ügyben megbeszélésre a korábbi fizetés majdnem feléért egy kft-hez. A munkahelyem és minden egyéb ugyanaz marad még egy ideig, csak a fizetés csökken jelentősen.


Ilyenhez hasonló esetekkel volt tele az ország akkoriban. A rádióból és mindenhonnan csak ez jött le.

A gyurcsány féle kormánynak ez volt a fő politikája. Mindenkit alvállalkozásba szervezni kevesebb pénzért. Így pénzhez jut még néhány ember igazi munka nélkül (a mi pénzünkből) vérszívóként. Gyurcsányi logika!


Utólag kiderült, hogy Gyurcsány kiment a posta vezérigazgatóságra és tárgyalt a vezérigazgatóval (aki Szabó Pál volt), hogy mindenkit alvállalkozásokba kell szervezni és az épületeket el kell adni és bérelni kell helyette másikat. A vezér mivel jóindulatú volt, óvatosan ki akart hátrálni a dologból azzal, hogy "mi nem akarunk ekkora változásokat". Mire Gy.F. "majd mi megmondjuk mit kell csinálni" -mondta ellentmondást nem tűrő hangon-


Felajánlott neki a sikeres projekt prémiumaként egy közlekedési miniszteri állást, amit végül el is nyert a volt posta vezér.



Ehhez még tudni kell, hogy nem sokkal előtte épült egy bérelhető irodaház az Árpád-híd mellett, amiről csak annyit lehetett tudni akkoriban, hogy titkos az építtető és valami offshore cég fedezi az építési számlákat külföldről. Na ezt ajánlotta fel bérleményként Gy.F, amikor végül az akkori Moszkva téren álló posta palotát eladták Bajnai Gordon egyik cégének jóval ár alatt, aki csak egyedül indult a kiírt tenderen.



Egymás között úgy boltolták ez azt a gyönyörű épületet, hogy az eladási árából néhány évig tudják fedezni a Árpádhídi bérlemény díját, azt kellett kibérelni, de annak a díja horrorisztikus volt.


Szóval Gordonka megint jól járt. Az ország meg megint csak rosszul. Azt viszont nem lehet pontosan tudni, melyiküké lehetett az az offshore cég akihez ez a pénz bérleti díjként vissza ketyegett.


[link]



De hogy vissza térjek a 'szép arcú' hajléktalan lányra.

Nagyon is sokan kerültek abban az időben az ő sorsára, hasonló tisztességtelen pénzügyi üzelmek miatt.


Nem sok hiányzott 2009 karácsonya környékén, hogy én is 'a lány' mellé kerüljek és a szomszédom legyen.


Akkorra már munkanélküli voltam a posta palota eladásával kapcsolatban. Nem tudtuk rendesen fizetni a számláinkat (enni is kellett valamiből) és így nem tudtam miből fizetni a többszörösére emelkedett közüzemi díjakat. Akkor már több szolgáltatótól jött a végrehajtóval fenyegető levél. Aztán megjelent a végrehajtó is.


Elsőként megpróbált megnyugtatni, hogy most csak figyelmeztet, hogy két hónapon belül rendezzem a számlákat, különben kereshetek máshol alvóhelyet. :(


Végül egy nagyon jó ismerőstől kaptam hosszú távú minden kamattól mentes kölcsönt, (aki bízott bennem, mondta majd vissza adom amikor tudom). Abból rendeztem a tartozásaim egy kis sürgős részét. A többi szolgáltatóval részlet fizetésben egyeztem meg.


Lényeg a lényeg, 2011-re már lassan rendeződött a helyzetem anyagilag is, így megúsztam a kilakoltatást.


Nagyon sokan nem úszták meg azt a kegyetlen időszakot ami 2002-től 2010-ig tartott.


Most ennek a kormánynak kell minden szoart eltakarítani (már bocsánat) azok után, akik most megint a hatalomra törnek és megint együtt!


Ennyi mocskot, amit azok hagytak maguk után, a sok leszegényedett és hajléktalanságba csúszott embert, nem lehet 4 év alatt eltakarítani és rendbe tenni. Ahhoz több idő kell, hogy mindenki felzárkózhasson. Így is tettek már épp eleget mindannyiunkért.


Még ők próbálják hibáztatni ezt a kormányt, hogy nem elég gyorsan tud intézkedni minden egyes estben, amikor miattuk jutott ide az ország?? Pofátlanság!



A jelenlegi vezetés nem a magán befektetéseiként kezeli a pénzt és nem forgatják saját hasznukra, hanem az országot építik ezeknek az építmények majdani működésének a bevételeiből. Azért ez egyáltalán nem mindegy.


Épp ezért éri őket durva a kritika az önös érdekű magán vagyonokban gondolkodó ellenzék részéről, mert most megmutatják az országnak, hogy lehet így is országot vezetni és építeni.


Ezek után az emberek soha nem kívánják vissza azt a társaságot, aki minden terhet az emberek nyakába rakott és azon járkált, mindenkit nyakig taposva a mélyülő mocsárba, nehogy a saját "úri" lábuk véletlenül sáros legyen kicsit.


Most aztán bele süppedtek nyakig de szerintem tovább is.

Egyelőre csak a közvélemény kutatók értékeléséből látszik mit értek el ezekkel a visszaéléseikkel, de majd a szavazáson kiderül pontosan. Szerencsére.

2014. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Ezer bocs kérdező! Nem téged akartalak lehülyézni hanem azt aki Hitlert dicsérte. Megkövetlek, ne haragudj! A fideszt és a jobbikot egyébként ki nem állhatom! A stadionok meg szakadjanak rá arra,akire gondolok.
2014. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Kedves #26! Semmi probléma, a fűrert egyformán értékeljük!


Kedves #27-es. A Fideszt kritizálva, nem a Gyurcsán-Bajnai rémuralmát védem, de vannak ismerőseim, akiknek Orbán uralma alatt ment tönkre az életük (a rokkantak kisemmizése nem fogható az MSZMP-re).

Köszönöm életed tanulságos példáját.

2014. jan. 21. 23:02
 29/47 anonim ***** válasza:
A legtöbb hajléktalan kerüli az embereket...
2014. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

"Ezer bocs kérdező! Nem téged akartalak lehülyézni hanem azt aki Hitlert dicsérte."


Jó, akkor ne támogassuk az emberek - főleg a fiatal párok - lakhatását, mert Hitler támogatta. Ne akarjunk jót a népünknek, mert Hitler is azt akart. Ne igyunk tejet, mert Hitler is ivott tejet. Ne zuhanyozzunk, mert Hitler is zuhanyzott.

2014. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!