Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a halálbűnte...

Mi a véleményetek a halálbűntetésről?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy egy kicsit durva,de én egyes esetekben igenis alkalmaznám.Lehet csak én vagyok bosszúálló,vagy túl kegyetlen,de nagyon felháborít ez a sok gyilkosság,és hogy egyesek nem félnek már sem Istentől sem embertől.Szóval kíváncsi vagyok ki, hogyan vélekedik róla.
2009. dec. 5. 13:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
62%
Most komolyan gondolják azok, akik úgy vélik, hogy a minden 200. tévesen kivégzett ember miatt gazemberek százait kellene életük végéig eltartania a társadalomnak, vagy ami még rosszabb: kiengedni 10-20 év múlva? Költözzön amellé, aki ezt gondolja, mondjuk egy nemi erőszakoló pedofil rablógyilkos.
2009. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulás után, persze.
2009. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
62%
Itt Kiskunlacházán tedd fel a kérdésedet!!A Kiskunlacházi kapitány nem engedte az egy évvel ezelőtti NÓRI brutális meggyilkolásának megemlékezését!!Hát ember az ijen és ha az ő lányát vagy fiát ölték volna meg?A JOBBIK feljelentést tett kegyelet megsértés ügyében.Csak dió héjban!Amikór a megemlékezés ideje eljött a Kiskunlacházi rendőrség és polgármesteri hivatal iszonyatos kordonokkal volt elkerítve és gépfegyveres komandósok védték az épületeket.Hát mitől féltek ezek hát mit képzeltek ezek?Egy demokráciába egy jogállamba ??Nevetséges De nem sok van nekik hátra!!
2009. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
67%

Vissza is lehet vele élni, jobban, mint más esetben. Tegyük fel, bevezetik, kitör a háború. Akkor azt végeznék ki, aki nem akar ölni.

Visszacsinálhatatlan. Akit ártatlanul végeztek ki, az úgy járt.

2009. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
67%
Jó, hogy az emberek kerülnék még a látszatát is, de én nagyon félnék, hogy egyszer rosszkor leszek rossz helyen. Jaj, Istenem, bármikor megtörténhet; kivégeznek, és akkor úgy jártam.
2009. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
29%
Ha valaki gazdasági okokra hivatkozva akarja valaki halálát, akkor az haszonállatnak tekinti az embert. Az ne beszéljen emberi méltóságról.
2009. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

"Vissza is lehet vele élni, jobban, mint más esetben. Tegyük fel, bevezetik, kitör a háború. Akkor azt végeznék ki, aki nem akar ölni."


Na, akkor most figyelj: háború esetén minden országban minden esetben agyonlövik a dezertőröket, árulókat, akár érvényben van a halálbüntetés, akár nem. Háborúban a "legdemokratikusabb" "humánus" kormányzat sem tűri el a kifelé húzást.

2009. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Bizony,én is úgy tudom,hogy háború idején sokkal szigorúbbak a törvények,a katonai törvényszék egy-kettőre dönt,nem teketóriáznak sokat,bárkiről is legyen szó
2009. dec. 9. 12:34
 49/54 anonim ***** válasza:
Azért, mert háborúban ez vagy az történik, most békeidőben ússzák meg a közveszélyes címeres gazemberek? Komolyan, költözzön szabadulás után amellé, aki a halálbüntetést ennyire ellenzi.
2009. dec. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
jaja, ezaz, kíváncsi lennék hogy a "humanisták" közül hányan költöznének szívesen egy ex-sorozatgyilkos mellé...........jaaa, hogy az már nem buli? csak más p.csével verni a csalánt? na menjetek ám a....
2009. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!