Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a halálbűnte...

Mi a véleményetek a halálbűntetésről?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy egy kicsit durva,de én egyes esetekben igenis alkalmaznám.Lehet csak én vagyok bosszúálló,vagy túl kegyetlen,de nagyon felháborít ez a sok gyilkosság,és hogy egyesek nem félnek már sem Istentől sem embertől.Szóval kíváncsi vagyok ki, hogyan vélekedik róla.
2009. dec. 5. 13:38
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%

Na figyeljenek hölgyeim és uraim:

3 részre osztom a büntetést:

1.enyhe=kicsiny bünök: kislopás, verekedés, stb ezért börtön>átnevelde nem lehet több mint 1 év, ha kétszer visszaesik ilyen könnyebb büntetésért valodi életfógytiglan. lentebb kifejtem mi az:)

2.súlyos büntény. Drogterjesztés akinél 1 lövetnél több van az terjesztő és kész:)sikkasztás adócsalás nagy értékű ez kb 3millioóba tenném. Nos ez valódi életfogytiglan: nem helyezhető szabadlábra soha többé még ha kiderűl hogy ártatlan akkor se:):) na jó akkor igen. Továbbá iszonytató a börtön és éjjel nappal láncra van verve kevés kaja kevés viz kevés fény, no mozgás no fürdés. Patkányok jessss!!!

3. előre megtervezett gyilkosságé s nincs kibuvó, hogy örült zta za za. Még mit nem. extrém nagy sikkasztás 10 millioó fellet. hütlen kezelés hazaárúlás és ez meg az. 2010-ben indulok debreceni mandántumért ott még kifejtem mi és hogy lesz. Világos?????

2009. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Utolsó durva. Én halálbüntetéspárti vagyok, de ne ilyen iszlamista módra. Két éve valaki megerőszakolt egy 15 éves lányt, majd leöntötte benzinnel és felgyújtotta. Na halálbüntetést neki! Aki máshogy gondolja, költöztessük amellé szabadulás után.
2009. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
0%

valamelyiknap kaptam az iwiw-en valami állatkínzós vidot meg iratkozzak fel listára bla bla.

aki nem bír egy állatott kinyirni, az hogy akarja embertársát megölni. mondjuk manapság az állatokat többre tartom az embernél sok tekintetben. utolsó elötti vagyok. tartom magam, hogy a halálbüntetés kell, mert van elriasztó ereje, de csak olyanok akarják akik ha kiválasztják őket, akkor HOHÉR szerepben tarkon tudnák lőni az elitéltet. nem vagyok híve az elektromosszéknek, méreginjekciónak, gázkamrának akasztásnak. talán a fejlevágás vagy karóbahuzás az ami elrettentő és megfelelően szorongáskeltő. halál.......

2010. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
embernek nincs joga elvenni a másik életét, nem számít, hogy mit tett a másik. azonkívül a halálraítélt, miután kivégezték, már nem érez semmit. szóval ez igazságtalan és egyben haszontalan büntetés. inkább be kéne rakni az ilyen bűnözőket egy sötét magánzárkába, életük végéig, megtiltva hogy más emberekkel bármilyen kapcsolatba lépjenek. ez sokkal rosszabb lenne nekik, mint a halálbüntetés. vagy esetleg közmunkára kéne őket kényszeríteni, hogy valahogy jóvá tegyék, amit tettek. bár egy gyilkosságot nem lehet jóvá tenni, de a halálbüntetés ugyanúgy gyilkosság. szóval véleményem szerint életfogytiglan magánzárka vagy közmunka.
2010. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!