Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik még olyan ország,...

Létezik még olyan ország, ahol biztonságban lehetünk? Ahová érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Magyarországról mindenképp elszeretnék menni pár éven belül, viszont a célországot még nem tudom...Tudok angolul, németül, svédül...de igazából bármilyen nyelvet szívesen megtanulnék. De úgy látom, hogy az immigráció mindenhol hatalmas problémákat okoznak. Sehol nem látok békét, egyensúlyt. Nem vagyok rasszista, de annyi a beilleszkedni képtelen bevándorló. Németországban pl. a törökök,Nyugat-Európában arabok és négerek, itt Kelet Európában a cigányok. USA-ban is feszült a helyzet a mexikóiak miatt. Svédországban a muszlimok. Ezek az északi országok annyira békések voltak, és mit tettek a bevándorlók velük...Félnek az emberek az utcán. Nem tudom mi tévő legen, úgy érzem, hogy az egész világ egy háborúövezet, mindenhol akkora a feszültség, hogy bármikor háború robbanhat ki. Szerintetek hova lenne érdemes költözni mondjuk 5 éven belül?
2014. ápr. 25. 20:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én Izlandot javaslom. Messze van, hideg, (emiatt általában nem költöznek ide az emberek) és működő vulkánja van, valamint gyönyörű. Az ország gazdaságilag is elég jól áll és kevés a munkanélküli. Szerintem azon országok között kersegélj amik nem igazán szerepelnek a hírekben.
2014. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kolibri71 válasza:
Svajc? Ember, ott annyi a politikai menekült, mint egen a csillag, es nap mint nap keselesekröl szolnak a hirekben.
2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!