Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért működik még mindig a...

Miért működik még mindig a kurucinfo?

Figyelt kérdés

Ez az oldal már nagyon régen átlépte azt a bizonyos határt! Ez a híroldalnak csúfolt, jobblibbant eszméit nyíltan vállaló oldal hazugságaival, félremagyarázásaival, csúsztatásaival mérgezi a magyar fiatalok elméjét és nem tehetünk semmit. Nyilván az utóbbi 40 év oktatási szintjének eredménye, de akkor is tenni kéne valamit, szerintetek?

Igen már volt ez a kérdés érdekel a másik véleménye.


2009. dec. 31. 02:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
96%
Pontozz le, mert az igazat írtam. Bánt az igazság? tetováld a homlokodra a vöröscsillagot, attól jobb lesz.
2009. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
26%
11:19-es, nem hála az Ördögnek-et akartál írni?
2009. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
41%
2009. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt már egy másik kérdésben kitárgyaltuk, a kuruc csak annyit tévedett, hogy nem fognak ott folyton helikopterek leszállni, nem hiszem h erre kéne verned magad...
2009. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
48%
egyébként a Family Guy-ban is megmondták(amerikai rajzfilm), hogy a zsidók rohadt kapzsik és hazugok.
2009. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
53%
Igen, és az értelmesebbek azt is tudják, hogy a Family Guy egy humoros mese, így azt ami abban van, nem kell komolyan venni.
2009. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
32%
kuruc.info után a szélsőjobb kedvenc információforrásai: South Park és Family Guy :D
2009. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
48%
Nem, ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy nem csak Magyarországon van ez a zsidógyűlölet. Gondolom ha beletesznek egy amerikai rajzfilmbe egy ilyen részletet, gondolom nem egy közép-európai 55ezer négyzetkilóméteres országból veszik az ötletet.
2009. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
92%

előző vagyok

egyébként nem vagyok szélsőjobbos, nem vagyok egyik pártnak sem a híve, kurucot is csak néha olvasom, anélkül is tudom mi folyik a világban, pl. cigányok már kötöttek párszor belém(mondjuk még régen), de mindig én húztam a rövidebbet, a cigány meg nem kapott semmit, csak tagadott..

2009. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
92%
szóval nekem, meg az összes többi cigányáldozatnak meg mondhatják a liberálisok hogy nem szabad őket megítélni a bőrszínükről. Hát a nagy lóf*szt már nem azért.
2009. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!