Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért működik még mindig a...

Miért működik még mindig a kurucinfo?

Figyelt kérdés

Ez az oldal már nagyon régen átlépte azt a bizonyos határt! Ez a híroldalnak csúfolt, jobblibbant eszméit nyíltan vállaló oldal hazugságaival, félremagyarázásaival, csúsztatásaival mérgezi a magyar fiatalok elméjét és nem tehetünk semmit. Nyilván az utóbbi 40 év oktatási szintjének eredménye, de akkor is tenni kéne valamit, szerintetek?

Igen már volt ez a kérdés érdekel a másik véleménye.


2009. dec. 31. 02:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
48%

Az előttem lévőhöz szólnék !

Az csak egy cikk, amiben zsidó szidja a magyart, de hidd el nekem, (kuruc rendszeres olvasója vagyok) :), nem csak ez az egyetlen olyan cikk, amiben egy zsidrák szidja a magyart :S !

Ha, elolvasnád a talmudot, akkor sztem máshogy vélekednél az oldalról, sztem legjobb hírportál :) !

2010. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 bumbi02 ***** válasza:
23%

tudom, ismerem ezeket az érveket a talmuddal kapcsolatban, a gojokról meg satöbbi.. keresztény vagy? keresztes háboruk? sztem ezzel el is vethetjük a talmudos érveket.. más szemében megleljük a szálkát sajátunkban a gerendát se...a kurucinfon is vannak igazságok, vannak olyanok amik tényleg nincsenek tvben vagy más hivatalosabb helyen emlitve... de idegesítően elfogult, és nem mondható hírportálnak az ami a hír egyik felét mondja csak el....


sokan azt irják hogy azér jó mer nem hallgat el információkat... ezt meg lehetne csinálni egy politikailag semleges oldallal is, vagy legalábbis burkoltabban elfogult oldallal is, és sokkal nagyobb kereset lenne rá mint egy ilyenre...

2010. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
16%
16:32-eshez még annyit, hogy ezzel a sok "hazafival", akik nem mellesleg folyamatosan bűnbakot keresnek, meg kéne fizettetni/közmunkában ledolgoztatni a hazának okozott anyagi kárt.
2010. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
83%
Rendben.De akkor fizettessük ki a cigányokkal a segélyeiket mondjuk többezer milliárdot, aztán kollektíve a zsidók meg fizessék ki az államadósságot.
2010. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 bumbi02 ***** válasza:
0%

az utóbbi szépen megmutatta h már az államadósságra is a zsidókat hibáztatja.. h ha egy banktól kölcsönt veszel fel akkor a bank miatt vagy szegény?:) nem igazán:)

nem igazán birom az ilyen divatzsidózókat és hiába probáljátok beadni h a kurucinfo hirportál nemaz... a kurucinfo egy oldal ami átirja a hireket jobb oldalira és rasszistára.. ennyi.. hir közlésnél személyes érzelmet nem mutatunk ki, legalábbis ennyire szélsőséges érzelmeket nem...meg lehet mondani az igazat de kulturáltan ne ien mocskos módon mint a kuruc h orkok, mokkák, ávósok...

2010. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
93%

azért nem szünt meg mert nem és kész

leirja az igazságot nem ugy mint a nem tudom melyik ujság.

2010. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
74%
Kuruc.info KELL, aki ezzel nem ért egyet, nézze nyugodtan a TV2-t, RTL klub-ot, meg a többi szeenyadót és szennylapot.
2010. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 bumbi02 ***** válasza:
26%
hát én megbizhatóbbnak tartom az RTLt és a TV2t mint a kurucot, tudomtudmo zsidó tv a kuruc szerint mind2...de a kuruc lehet leirja részletesebben ahirt de elég elfogultan el is ferditi azt és ezzel beetetnek titeket nem veszitek észre...
2010. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Például egyetlen másik oldalon nincs leírva, hogy "megint randalíroztak a buszon a fiatalok"-milyen fiatalok? Természetesen cigányok. Ezt a múltkori mecsétás gyilkosra is ráhúzható, természetesen sehol nem volt megemlítve. És még sorolhatnám. Felháborít, hogy a legtöbb médium védi a cigányokat, ahelyett, hogy végre kimondanák hogy igenis van cigánybűnözés. A Mokkában is megmondta valami liberális idióta nő, hogy Cozmának nem kell csodálkoznia, hogy leszúrták, hiszen diszkóverekedés volt, ilyen benne van...
2010. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor elmondtam már millió fórumon, hogy ha 10 magyar ver egy cigányt, akkor már rasszistáznak feszt, ha viszont 10 cigány ver egy magyart, akkor meg az van, hogy hát minek ment oda, hiszen saját magának kereste a balhét !

Sajnos ez van !

Cozma ügy az utóbbi kategóriába tartozik, meg az a borzasztó, hogy nem csinálnak semmit !

2010. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!