Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért működik még mindig a...

Miért működik még mindig a kurucinfo?

Figyelt kérdés

Ez az oldal már nagyon régen átlépte azt a bizonyos határt! Ez a híroldalnak csúfolt, jobblibbant eszméit nyíltan vállaló oldal hazugságaival, félremagyarázásaival, csúsztatásaival mérgezi a magyar fiatalok elméjét és nem tehetünk semmit. Nyilván az utóbbi 40 év oktatási szintjének eredménye, de akkor is tenni kéne valamit, szerintetek?

Igen már volt ez a kérdés érdekel a másik véleménye.


2009. dec. 31. 02:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
39%
Ne fáradj kedves kérdező, a kérdést már egyszer én is feltettem. Felvidéki magyarként belekeveredtem pár kocsmai verekedésbe mert kiálltam a magyarságomért, a szüleim magyarnak és kereszténynek neveltek és ha lesz gyerekem én is hasonlóképp fogom őt nevelni. Erre jönnek ezek a magukfajták és hiányos történelmi ismereteiknek hála piros-fehér-zölddel telített Nagy-Magyarország zászlókat lengetnek,lezsidóznak, lecionistáznak ,mert megmertem kérdőjelezni a kurucinfo hitelességét.
2010. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 bumbi02 ***** válasza:
0%

Például egyetlen másik oldalon nincs leírva, hogy "megint randalíroztak a buszon a fiatalok"-milyen fiatalok? Természetesen cigányok


és miben lesz más az hogy randaliroztak a buszon fiatalok hogyha tudod hogy cigányok tették? semennyiben.. ugyanugy okoztak kárt, csak h ha nem cigányok tették vna akk ugy gondolnád hát egyefene előfordul hogy részegen iet tesz az ember, de h ha cigány tenné.. ejj a mocskos cigány nem bir magával.... nem számit hogy a macsétás gyilkos cigány,sváb,román,szerb, vagy katmandui... a bün az bün mindenesetben csak neked jól esik látni hogy olyan követi el a bünt akit nem birsz...

2010. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:
60%

Szólásszabadság van nem?

akkormeg mi a kérdés?


ha a népszabadság működhet, addig a kuruc is. szvsz

2010. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

és miben lesz más az hogy randaliroztak a buszon fiatalok hogyha tudod hogy cigányok tették? semennyiben.. ugyanugy okoztak kárt, csak h ha nem cigányok tették vna akk ugy gondolnád hát egyefene előfordul hogy részegen iet tesz az ember, de h ha cigány tenné.. ejj a mocskos cigány nem bir magával.... nem számit hogy a macsétás gyilkos cigány,sváb,román,szerb, vagy katmandui... a bün az bün mindenesetben csak neked jól esik látni hogy olyan követi el a bünt akit nem birsz...



abban lenne más, hogy ha minden alkalommal hozzátennék pl a száramzásukat, akkor elég szembetűnő lenne, hogy nagyrészt a fiatalok közül a cigányok kötnek bele a normális emberekbe...

2010. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 bumbi02 ***** válasza:
0%
igen ők is... de azért legalább tudok mutatni ugyanannyi "fehéret" is aki beleköt a normálisokba....
2010. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
nem tudsz mutatni legalább annyit... idiota:S
2010. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 balga77 válasza:

Enis gyakran olvasom a kurucinfot, de tenyleg sokszor tuloz, DE az oldalt az RTl klub, tv2 es sok hazug mediahoz merten sokkal hitelesebb. NEM CSAK A CIGOK ES ZSIDOK NEM SZERETIK HANEM AZ A SOK MAGYAR AKI A MAI HAZUG MEDIAN VIZFEJUSODIK ES A NAPI HIR KACSAKAT ETETIK VELUK.

ES SAJNOS AZ ISKOLABAN,A NEVELETESBEN AMIT KAPOTT( A SZULEI IS HAZUGSAGBAN ELTEK,PL: 56 ELLENFORDALOMKENT TANULTAK, NAGY IMRE HAZAARULO VOLT,AZ OROSZOK FELSZBADITOTTAK MAGYARORSZAGOT,


HOL LATOD AZ RTL KLUB ES A TV2 ON PELDAUL AZT H IZRAEL NAPONTA ROMBOL LE PALESZTIN HAZAKAT, GYEREKET LONEK SZIVEN, ????

h

HOL LATOD HOGY AMERIKA OLAJERT HABORUZIK EVEK OTA(IRAKBAN NEM VOLT NUKREALIS FEGYVERE HUSSZEINEK), AZT LATOD HOGY A TERRORIZMUS ELLEN HARCOL, LOFASZT!!

EZT SUJKOLJAK BELED, BELENK

2011. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!