Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol van Tomcat és a Tolvajkerg...

EagleHUN kérdése:

Hol van Tomcat és a Tolvajkergetők?

Figyelt kérdés

Weblapjuk nem üzemel csak annyit ír ki hogy hamarosan jelentkeznek, dolgoznak.

Tudom tavasszal előzetesbe is került.

Ki engedték már?

Eltelt a nyár és a kerékpáros szezon lassan jelentkezniük kellene az új évaddal ha lesz még. :)



2015. okt. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
97%

"Akinek többször ellopják a méreg drága biciklijét az hülye."


WTF?

Margit! Nooooormális?

2015. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 tetro ***** válasza:
0%

15.19

szóval amikor a vidóen többen rátámadnak egy emberre, aki előtte nem támadt rájuk, akkor a társát védte? furcsa egy logika ez...

2015. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 tetro ***** válasza:
13%

15.22

engem pl érdekelne, hogy Tomcaték hány ellopott biciklit vittek vissza a tulajdonosának. mert ugye a rendőröktől azt várjuk el, hogy a már ellopott bicikliket bejelentés alapján találják meg. tomcaték meg a saját a csalibiciklijeiket szerezték vissza. aminek bizonyára van társadalmi hasznossága (lenne, ha nem párosulna önbíráskodással, rasszizmussal stb...), de azt állítani hogy a rendőrség impotens mert nem tudta utánunk csinálni, az enyhén szólva is ferdítés, hiszen mást csináltak, mint ami a rendőrség feladatköre. persze arról lehet beszélgetni, hogy bűnmegelőzési szempontból miért nem csinál ilyeneket a rendőrség is... csak nem erről van szó, hanem hogy azzal vádoljátok őket, hogy alig találnak meg ellopott bicikliket...

2015. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
26%
Nos, elég a vitázásból! Egy korszak lezárult, mostantól rend és fegyelem lesz, senki se fog lopni és bűnözés se lesz.
2015. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
88%
#23 Ha követted a facebook oldalukat illetve a videóikat akkor észrevehetted volna, hogy nagyon sokszor volt olyan, hogy az ő csalikerékpárjukat mikor megtalálták egy pincébe elrejtve, mellette ott volt még vagy 10 vagy annál is több eltulajdonított bicikli. Ezeket rengetegszer kitették facebookra, hogy aki felismeri a sajátját az jelentkezzen. Tehát ők lopott bicikliket is találtak igen magas számban, nem hiszem, hogy a rendőrség is ilyen eredménnyel rendelkezne.
2015. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
67%

"15.19

szóval amikor a vidóen többen rátámadnak egy emberre, aki előtte nem támadt rájuk, akkor a társát védte? furcsa egy logika ez..."


Nem emiatt az eset miatt van jelenleg börtönben, de ne zavarjon. Mondta a videóban, hogy azt az ügyet hamarosan megszüntetik ellene. (egyébként halkan megjegyzem, hogy a szegény "áldozat" lakásfoglaló örüljön hogy annyival megúszta, mert többet érdemelt volna)

2015. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 tetro ***** válasza:
0%

18.43

sehol nem állítottam, hogy emiatt van börtönben. azt mondtam, hogy önbíráskodtak, és példaként hoztam fel a videót. sajnálom, hogy nem sikerült magadtól értelmezni azt amit írtam.

vicces ahogy próbálod védeni, aztán a következő mondatodban te magad is az önbíráskodást pártolod. simán el tudom képzelni, hogy a megtámadott csávó is egy bűnöző. csak ezt egy bírósági tárgyaláson állapítják meg egy jogállamban. ahol a felbőszült vademberek hozhatnak ítéletet és szabhatják ki azonnal a büntetést, az nem jogállam. de neked hiába magyarázom ezt, hiszen te még nagyobb verésben részesítetted volna tized magaddal a szerencsétlent, akiről jó eséllyel gőzöd sincs, hogy pontosan mit is követett el, vagy elkövetett-e egyáltalán valamit, amiért te neki esnél...

2015. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom te mit csinálnál, ha illegális lakásfoglalók beköltöznének a házadba, téged meg finoman elküldenének onnan. Rendőrséghez meg hiába fordulnál, mert tudjuk miért... Nézz utána.
2015. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
83%

"sehol nem állítottam, hogy emiatt van börtönben. azt mondtam, hogy önbíráskodtak, és példaként hoztam fel a videót. "


Erre még annyit mondanék, ha valóban annyira önbíráskodtak, mint ahogy te állítod (jogi értelemben!), akkor azért az ügyért miért nem tudtak vádat emelni ellene korábban? Jah hogy jah... Itt egyedül te ítélsz el valakit olyan dologért, amiről fogalmad nincs, és itt téged érdekel legkevésbé a törvényes út.

2015. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 tetro ***** válasza:
13%

23.15

egyedül én? nem te akartál valakit még nagyobb verésben részesíteni?

2015. okt. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!