Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol van Tomcat és a Tolvajkerg...

EagleHUN kérdése:

Hol van Tomcat és a Tolvajkergetők?

Figyelt kérdés

Weblapjuk nem üzemel csak annyit ír ki hogy hamarosan jelentkeznek, dolgoznak.

Tudom tavasszal előzetesbe is került.

Ki engedték már?

Eltelt a nyár és a kerékpáros szezon lassan jelentkezniük kellene az új évaddal ha lesz még. :)



2015. okt. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 tetro ***** válasza:
12%

23.11

kihívnám a rendőröket. volt már egy-két bűncselekménnyel dolgom, soha sem fordult még elő, hogy ne jöttek volna ki.

neked másról van tudomásod? szerinted milyen arányban nem megy ki a rendőrség a hívásokra?

2015. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
30%

"kihívnám a rendőröket."

Akik vagy nem mennek ki, vagy ha ki is mennek, nem csinálnak semmit.


"soha sem fordult még elő, hogy ne jöttek volna ki."


Nálad lehet, hogy nem, de sokszor ez a válasz:

"Majd ha vér folyik, akkor hívjanak."

2015. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 tetro ***** válasza:
31%

10.39

aha, persze. felétek a városi legendákban. sok éve már hogy minden telefonbeszélgetést rögzítenek. ez amit te állítasz, ez nem hogy kimutatható arányban, de egyszer sem hangzik el ez teljesen biztos. egyszerűen azért nem, mert utána rúgathatnád is ki az összes érintettet azonnal. de egyáltalán nem tényekről beszélsz. én nagyon szívesen hagyom magam meggyőzni. kérlek támaszd alá valamivel, hogy a rendőrök milyen arányban nem mennek ki mondjuk az illegális lakásfoglalókkal kapcsolatos bejelentésekre. mert amit az előbb írtál az nem érv...

2015. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
70%

Hiába véded körömszakadtáig a sündőrség becsületét (nagyon úgy tűnik, hogy érintett vagy; esetleg te is rendőr vagy/voltál, vagy épp hozzátartozód), a tény még tény marad. Nem végzik hatékonyan a munkájukat.


Ahol hatékonyan végzik a munkájukat, ott

- egy kerékpárt nekitámaszthatok a bolt falához, amíg bemegyek vásárolni, a kutya nem nyúl hozzá. Nem kell se lakat, se semmi.

- nem kell bezárni az autót, a kulcsot is benne lehet az autóban

- nem kell hiper-szuper zár a bejárati ajtóra, kamera, riasztó, hogy biztonságban tudja magát és az értékeit az ember

- nem kell a nőknek gázspray-t hordaniuk maguknál, és kényes gonddal megválogatni, hogy hová mennek sötétedés után.

- nem vernék szét vandálok a köztereket

- nem lopnának el cigányok minden mozdítható fémet


A rendőrség csődöt mondott. Képtelen a törvényben rögzített feladatának ellátására. Sürgősen újra kell szervezni, vagy számolni kell a megszaporodó, egyre súlyosabb mértéket öltő önbíráskodással, ami TÖRVÉNYSZERŰEN ELŐÁLL hatalmi vákuum esetén.

2015. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 tetro ***** válasza:
31%

13.39

jó, én befejeztem. nem lehet veled komolyan beszélni. sündörségezzél, és emlegess tényeket, de a kérdésre a hivatkozott "ténnyel" kapcsolatban, véletlen se válaszolj. igazad van, nyertél, ügyes vagy :)

2015. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
83%

Üdv mindenkinek, Tomcat vagyok személyesen. Jelenleg házi őrizetben. Már megint.


Örülök, hogy itt mindenki annyira jól tud mindent rólunk, ahogy még én sem, különös tekintettel arra, hogy milyen bűncselekményeket követtünk el (amit ő _látott_), de attól tartok, a felhevült igazságharcosokat le kell hűtenem.


A Tolvajkergetők nem lettek erőszakosabbak, mint "régen", mindössze jól átgondolt médiahecckampány folyik ellenünk, hogy ezt a látszatot keltsék. A rendőrség pedig ehhez sokszor asszisztál megalapozatlan büntetőeljárások indításával.


Hódmezővásárhelyen, ahol "egy embert" (!!!) képen durrantottam gázpisztollyal, nem követtünk el bűncselekményt. A saját bérleményünket védtük egy illetéktelen behatoló csoporttal. Ezzel most már az ügyészség is egyetért. Ne fogadjon senki nagy összegbe még vádemelésre se, nemhogy elmarasztaló ítéletre.


A csöves tolvaj "kocsiját" (egy roncsot) nem a Tolvajkergetők borították fel, hanem a Criminal Mass résztvevői. A csöves "megverése" is egészen más fénybe helyeződik, ha figyelembe veszitek, hogy kést akart elővenni, amikor közöltük vele, hogy kihívtuk a rendőrséget. Ebben az ügyben éppen most folyik a másodfokú eljárás. Elsőfokon valóban elítéltek bennünket, ám sokat elmond az elsőfokú ítélet érdemeiről, hogy a másodfok rendkívüli bizonyítási eljárást rendelt el. Aki ismeri a büntetőjogot, az tudja, hogy ez mit jelent, aki nem, annak hiába magyarázom.


A jelenlegi esetben azt állítja a rendőrség, hogy acélbetétes bakanccsal összerugdostunk egy embert. Elfelejtik hozzátenni, hogy az illető orvosi dokumentumokkal alátámasztott módon skizofrén, politoxikomán drogfüggő, aki a cselekmény idején Tramadol és Frontin túladagolásának hatása alatt állt (kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét), illetve túlvolt egy négynapos speedkúrán, ami éppen kimenőben volt belőle. Vallomását a Szent János Kórház pszichiátriai osztályán vették fel. A zártosztályon, igen. Erre alapozták a gyanúsítást, és a sajtónak kiadott közleményt is.


Hogy mi a valóság, azt hamarosan elmondjuk vlog formájában. Addig is a beteges hazudozók fogják vissza magukat, és ne akarják jobban tudni azt, amit közokiratok támasztanak alá.

2015. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 tetro ***** válasza:
10%

Sziasztok én is tomcat vagyok.

Talan idönként valoban tulzottan agresszivek voltunk és ezt önkényesen promotáltuk és ennek alugy semmi köze nincs a bünmegelözéshez. És lehet egy kicsit raszista is vagyok. Bocsánat világ

2015. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
22%
Sziasztok! Én is tomcat vagyok.
2015. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. okt. 30. 23:22
 40/65 A kérdező kommentje:
Különösen 36-osét "Tomcat"?
2015. okt. 30. 23:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!