Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted is túlságosan...

Szerinted is túlságosan igényesek a magyarok?

Figyelt kérdés

Ha arról kérdezel az oldalon hogy szerintük mennyiből lehet megélni akkor egyből elkezdik sorolni a megélhetéshez nem is szükséges luxus dolgokat...


Szerintük a megélhetéshez hozzátartozik hogy étteremben együnk, konditerembe járjunk, méregdrága nyaralásokra menjünk.


Illetve hogy autót tartsunk.



Tovább nyomornak érzik az albérletet, nekik csak a kertes családi ház a megfelelő és igényes ahol lehet terpeszkedni 100 nmen, meg a 4000 nmes kertben szaladgálni a kutyával.


Miért ennyire igényesek a magyarok?


És ha nincs pénzük miért adósodnak el orrba szájba hoyg a kirakat életet tudják finanszírozni???


2016. ápr. 29. 17:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Neked mi a ráknak internet, amikor élhetnél akár valami barlangban is a Börzsöny közepén?
2016. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Te vagy az igénytelen, ha neked jó az albérlet, egy lyukban.

Lehet rázni a rongyot Németben , de nyugatra csak azért nem vesznek, mert nincs rá pénz.

Ahogy szülni is ezért nem szülnek.

3 gyerekhez bérelni egy legalább 3 szobás lakást vagy házat, horror összeg.

Ahogy elmenni családdal egy moziba vagy bárhová.

2016. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintük a megélhetéshez hozzátartozik hogy étteremben együnk, konditerembe járjunk, méregdrága nyaralásokra menjünk."


Étteremben a ballagásomon voltam utoljára 6 éve, konditeremben az életben nem jártam, nyaralni is csak a horvát tengerparton, de ott sem valami drágán és csak egyszer.


"Illetve hogy autót tartsunk."


80 km-re dolgozom a lakóhelyemtől. Szerinted hogy buszozzak be egy isten háta mögötti faluból egy városba reggel 5-re?


De amikor a hozzád hasonló idiótákkal beszélek, mindig eszembe jut, hogy tulajdonképpen minek is kellett ebbe az országba rendszerváltás?

2016. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem igényesek a magyarok! Sőt szerintem épp az az egyik baj, hogy elég igénytelen fajta a mienk.
2016. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Az igények teljesen reálisak, a munkabérekkel van itt a gond :D
2016. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
3%

"Étteremben a ballagásomon voltam utoljára 6 éve"


Főzhettek volna az iskolai menzán a konyhásnénik ballagási vacsorát pl. káposztaleves és köleskása.


"konditeremben az életben nem jártam"


Aki elég aktív életet él, annak nincs rá szüksége.


"nyaralni is csak a horvát tengerparton"


'csak a horvát tengerparton'. Megrészegültél a fényűzéstől.


"80 km-re dolgozom a lakóhelyemtől. Szerinted hogy buszozzak be egy isten háta mögötti faluból egy városba reggel 5-re?"


Kimész az országútra, leintesz egy IFÁ-t, és felszállsz a platóra a ponyva alá. Közben a többi utassal lehet cigizni, kártyázni, pálinkázni, miközben ide-oda himbálódzik a tetőtartó vasra akasztott petróleumlámpa.


" "Szerintük a megélhetéshez hozzátartozik hogy étteremben együnk, konditerembe járjunk, méregdrága nyaralásokra menjünk."


Étteremben a ballagásomon voltam utoljára 6 éve, konditeremben az életben nem jártam, nyaralni is csak a horvát tengerparton, de ott sem valami drágán és csak egyszer.


"Illetve hogy autót tartsunk."


80 km-re dolgozom a lakóhelyemtől. Szerinted hogy buszozzak be egy isten háta mögötti faluból egy városba reggel 5-re?


De amikor a hozzád hasonló idiótákkal beszélek, mindig eszembe jut, hogy tulajdonképpen minek is kellett ebbe az országba rendszerváltás?"


Nem kellett volna, a 80-as évek volt Magyarország Aranykora.

2016. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
6-os, pedig jó az autó, főleg ha Wartburg, lehet pálinkázgstva szerelni meg Szokol rádiót hallgatni közben.
2016. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

mi ez a pálinkázva szerelni varnyút dolog?


Már nem először olvasom politikás kérdésnél...

2016. ápr. 29. 17:33
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Na ne már,hogy a 21. században (ha egy hét lenne a 21. század, most már keddet írnánk), étteremben enni, autót tartani, évente egyszer - kétszer nyaralni, évente egyszer - kétszer wellness - re menni, saját lakással, házzal, kocsival rendelkezni egy EU országban túlzott igényességnek számítson.
2016. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Kimész az országútra, leintesz egy IFÁ-t, és felszállsz a platóra a ponyva alá. Közben a többi utassal lehet cigizni, kártyázni, pálinkázni, miközben ide-oda himbálódzik a tetőtartó vasra akasztott petróleumlámpa."


És közben szereljük a Wartburgot az IFA platóján. :D

2016. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!