Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted is túlságosan...

Szerinted is túlságosan igényesek a magyarok?

Figyelt kérdés

Ha arról kérdezel az oldalon hogy szerintük mennyiből lehet megélni akkor egyből elkezdik sorolni a megélhetéshez nem is szükséges luxus dolgokat...


Szerintük a megélhetéshez hozzátartozik hogy étteremben együnk, konditerembe járjunk, méregdrága nyaralásokra menjünk.


Illetve hogy autót tartsunk.



Tovább nyomornak érzik az albérletet, nekik csak a kertes családi ház a megfelelő és igényes ahol lehet terpeszkedni 100 nmen, meg a 4000 nmes kertben szaladgálni a kutyával.


Miért ennyire igényesek a magyarok?


És ha nincs pénzük miért adósodnak el orrba szájba hoyg a kirakat életet tudják finanszírozni???


2016. ápr. 29. 17:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

"mi ez a pálinkázva szerelni varnyút dolog?"


Pont egy hozzád hasonló idióta nyomatta itt 1-2 éve ezeket a baromságokat.

De azt sem vetem el, hogy éppen te voltál az, most meg adod itt poénkodva a hülyét, mint aki azt sem tudja, hogy miről van szó.

2016. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

HakapesziM


Nézd, ha a célunk valóban a munkaalapú újfeudalizmus létrehozása, akkor miért ne?

Dolgozzon a jobbágy, ne szórakozgasson mindenfélét!

2016. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%

Se étterembe, se konditerembe, se nyaralni nem járok, de mióta egyedül élek, azóta jöttem rá, hogy ezek nélkül is milyen magasak voltak az igényeim.

Olyan házban szerettem volna élni, ahol ha zuhanyozni, mosogatni szeretnék, van meleg víz. Ha főzni szeretnék, működik a tűzhely. Ha hideg van, be tudom kapcsolni a fűtést. Az albérletemben ezek közül mindegyik rendszeresen tönkremegy, olyankor a főbérlő után kell szaladgálni. Mikor beköltöztem, első nap nekiálltam főzni. Előkészítem a zöldséget, tenném oda, erre lekapcsol a biztosíték. Szólok az egyik lakótársnak, azt mondja, nyugi, nem az én hibám, gyakran van ilyen, ilyenkor szólni kell a főbérlőnek, mert neki van kulcsa a villanyórához. Felhívom a főbérlőt, azt mondja, 10 perc és átjön. Várok 1 órát, felhívom megint, hogy hol van már, mert éhen döglök. Azt mondja, mindjárt indul. 2-3 óra után estére betoppan, visszakapcsolja a biztosítékot. Kérdezem, mikor lesz megjavítva a tűzhely. Erre értetlenül néz rám, hogy hogy értem, hogy megjavítva, hiszen már működik, csak vissza kellett kapcsolni az áramot. Mondom, a lakótárs szerint rendszeresen lecsapja a biztosítékot. Erre a válasz, hogy nem baj, olyankor csak hívjam fel őt, átjön és visszakapcsolja. Ja, persze, én meg olyankor várjak rá egész délután, nincs jobb dolgom. Ugyanez a meleg vízzel. Ha nem működik, hívjam fel a főbérlőt, visszakapcsolja. Fűtést úgyszintén. Átlag 2-3 hetente hívni kell valami miatt. Nem igazán értem, mért éri meg neki jobban állandóan hozzánk szaladgálni a kulcsokkal, mint hívni egy rohadt szerelőt vagy venni pár ezerért egy használt, de rendesen működő felszerelést. Kocsival jár, szerintem csak amióta én itt lakom, jóval több volt a benzinköltsége a defektes cuccaink miatt, mint amennyibe a szerelő vagy a csere kerülne.


Kérdező, én pl. emiatt szeretnék saját lakásban lakni. Ha szerinted túl igényes vagyok, akkor így jártam.

2016. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, én albérletben lakom de soha nem voltak ilyen gondjaim...


Létezik normális bérlakás is...

2016. ápr. 29. 17:57
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

"Létezik normális bérlakás is..."


Persze, mert egy normális bérlakásban soha nem romlik el semmi.

Ebből is látszik, hogy nem az eszedért szeretnek.

Másrészt meg egy lúzer vagy, aki irigykedik és most keresi a kifogásokat, hogy mekkora hülyeség a saját ingatlan, a nyaralás meg a többi.

2016. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Kérdezõ ez ma már a második hüle jérdésed. Nincs jobb dolgod mint ócsárolni az embereket? Arról hogy te igénytelen vagy mi nem tehetünk és arról se hogy semmire se viszed az életben. És irigykedni meg felesleges azokra akik esetleg eljutnak nyaralni. Inkább próbáld meg kicsit összeszedni magad hogy vidd valamire. Gondolom az életedben felmutatható eredményed valahol a nulla és a valami közé tehetõ. Még arra se lennél képes hogy egy osztrák mosogatói állást megkaparincs ezért szólsz meg mást emiatt az elõzõ kérdésedben.
2016. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nos még a rongyrázós dolognak lenne is alapja, de inkább te vagy a túlságosan igénytelen valószínűleg. :D
2016. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy néha étteremben egyél, el tudj menni nyaralni, tudj sportolni és egy normális lakhatásod legyen (akár lakás, akár ház, akár albérlet) egy minőségi, normális élet alapfeltétele.


A luxus egészen máshol kezdődik.


Az a szégyen, hogy a fidesz stratégikus országrombolása következtében egyre több droid elhiszi, hogy az élet alapvető kényelmei luxusnak számítanak, és örüljön, hogy még levegőt vehet. Ébredjetek fel!

2016. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

'Kimész az országútra, leintesz egy IFÁ-t, és felszállsz a platóra a ponyva alá. Közben a többi utassal lehet cigizni, kártyázni, pálinkázni, miközben ide-oda himbálódzik a tetőtartó vasra akasztott petróleumlámpa.'


Bammeg :D Miért nem mindjárt lovasszekérrel? XD

2016. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz, hogy élj, ahhoz ezek szükségesek. Minden más esetben max vegetálsz.


Nekem nem az az életcélom, hogy otthon a TV előtt egyem a paprikáskrumplit, miközben azon aggódok, hogy be tudom-e fizetni az albérleti díjat.


Ehhez persze kell dolgozni, nemcsak várni a sült galambra, de szerintem megéri. Jó dolog az, hogy edzőterembe járhatsz, jobban nézel ki, mint az emberek 90%-a, megveheted azt, amit szeretnél, nem kell aggódnod a pénz miatt, stb.

2016. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!