Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted is túlságosan...

Szerinted is túlságosan igényesek a magyarok?

Figyelt kérdés

Ha arról kérdezel az oldalon hogy szerintük mennyiből lehet megélni akkor egyből elkezdik sorolni a megélhetéshez nem is szükséges luxus dolgokat...


Szerintük a megélhetéshez hozzátartozik hogy étteremben együnk, konditerembe járjunk, méregdrága nyaralásokra menjünk.


Illetve hogy autót tartsunk.



Tovább nyomornak érzik az albérletet, nekik csak a kertes családi ház a megfelelő és igényes ahol lehet terpeszkedni 100 nmen, meg a 4000 nmes kertben szaladgálni a kutyával.


Miért ennyire igényesek a magyarok?


És ha nincs pénzük miért adósodnak el orrba szájba hoyg a kirakat életet tudják finanszírozni???


2016. ápr. 29. 17:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

Túl igényesek vagyunk.


Zárjuk be az egyetemeket. Túl okosak akarnak lenni a magyarok.


Sőt, bontsuk el a kertesházakat és húzzunk a helyükre panelokat. Így az egész falu egyetlen tömbben élhetne a semmi közepén. Alul lenne garázs meg kisbóóót az egyik garázsban, az egyik lakás meg lenne a hivatal, a másik az orvosi rendelő, a harmadik a kocsma. A földszint lenne a közösségi tér.


Állandóan csak a luxus...ez a baj a magyar emberekkel!

2016. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21-es, nekem tetszik az ötleted, én szívesebben élnék egy ilyen világban, ahol mindenki egyenlő és munkásosztálybeli, nincsenek gazdagok, nincs luxus és felvágás.
2016. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22. Menj vissza a kommunizmusba, az mennyire jó is volt. Hajrá munkásosztály, ugye? Idióta...
2016. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23-as, megkérdezhetem, hogy szerinted melyik osztályé a morális fölény, ha nem a munkásé aki csak meg akar élni?


Csak nem a kizsákmányoló arisztokráciáé, a klérusé vagy a kapzsi gyárosoké?

2016. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Éjjel és nappal, kínban, robotban fáradt ez a nép.

Gyárosok nyúzták, bőrét lehúzták, szívták erejét."

2016. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

'Csak nem a kizsákmányoló arisztokráciáé, a klérusé vagy a kapzsi gyárosoké?'


Egyoldalú látásmód. Mintha a világ csak úgy működne, hogy van a tisztességes munkásréteg és a velejéig gonosz felső vezetés.

2016. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

'én szívesebben élnék egy ilyen világban, ahol mindenki egyenlő és munkásosztálybeli'


Én viszont nem és ne akarj mindenkit uniformizálni, mert annál rosszabb nincs.

É-Korea szeretettel vár.

2016. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

" kizsákmányoló arisztokráciáé"


Ha én tanultam és van 2 diplomám, több nyelvvizsgám, jó állásom, akkor kizsákmányoló arisztokrata vagyok, mert jól keresek?


Ne másokba keresd a saját hibáid forrását! A lehetőség, hogy tanuljon mindenki előtt nyitott. Szép és jó, ha te ehelyett a kétkezi munkát választottad, mert azt szereted. De ne ítélj meg másokat, akik nem úgy döntöttek, mint te. Ezt gondold át kicsit.

2016. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!